ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

В клініках «Слален» і «Юта» стала доступною високорезультативна імплантаційна система INNO.

Мережа стоматологічних клінік «Слален» і «Юта» продовжують удосконалювати свої технології. Ми працюємо з передовими технологіями, які вже зарекомендували свій успіх.

Такою технологією є імплантаційна система INNO виробництва південнокорейської компанії Cowellmedi Co., LTD, яка є світовим лідером в сфері біотехнологій для стоматологій і стоматологічних імплантатів.

Дана компанія однією з перших організувала виробництво стоматологічних імплантатів в Південній Кореї, має світовий патент на виробництво імплантатів покритих матеріалом rhBMP-2, а сам матеріал  rhBMP-2 виробляє за унікальною технологією, яка не має світових аналогів.

Універсальна імплантаційнна система INNO несе у собі всі кращі якості, напрацьовані світовими компаніями за 30 років. Унікальна різьба і форма імплантата дозволяє використовувати його для будь-якого типу кістки у всіх хірургічних ситуаціях, а супергідрофільна поверхня імплантата збільшує кісткове прилягання на поверхні імплантата (BIC), що призводить до швидкого і довгострокового приживлення.

Велика увага прі виробництві імплантів INNO приділяється остеоінтеграції, адже бувають випадки, коли після установки відбувається некроз (атрофія) кісткової тканини через перегрів, зайвого тиску під час процедури. Такі наслідки практично виключаються особливою формою імпланта INNO, яка є на дві треті частини циліндричною і на одну третю конічною.

Такий гібридний дизайн в поєднанні з двома типами різьби забезпечує оптимальне розподілення навантаження, правильне функціонування протезу, встановленого на імплант, виключає перенапруження щелепної кістки і гарантує максимально комфортне і швидке приживлення.

Імплантати INNO виробляються з титану, металу, який не викликає алергічних реакцій і володіє прекрасною біологічною сумісністю з кістковою масою. Найкраще зчеплення з кісткою забезпечує особлива шорстка SLA-поверхня виробу, одержана в результаті травлення гідроксіапатитом кальція, завдяки такій пористій структурі, кісткова тканина буквально вростає в імплант, забезпечуючи його максимальну фіксацію.

Імплантаційна система INNO за всіма своїми характеристиками враховує фізіологічні і біологічні процеси, що проходять в організмі людини.

Поверхня імплантатів INNO обробляються за спеціальної технологією, що дозволяє отримати однорідну геометрію мікроповерхні і збільшити контакт між імплантатом і кісткою. Така ж технологія використовується компанією Straumann.

Переваги імплантатів INNO:

  • Невисокі ціни дозволяють продукції бути затребуаною у всьому світі і використовуватися в стоматологічних клініках різного рівня.
  • Імпланти INNO мають унікальну різьбу, форма імплантата дозволяє використовувати його для будь-якого типу кістки у всіх хірургічних ситуаціях, а супергідрофільна поверхня імплантата збільшує кісткове прилягання на поверхні імплантату (BIC), що призводить до швидкого і довгострокового приживлення.
  • Швидка приживлюваність імплантатів INNO відображається не тільки на результаті, але і на самому процесі, що важливо для пацієнтів. Середній час приживлюваності – 2-3 місяці.
  • Довговічність і надійність імплантатів. 
Дата: 26 лютого 2018
×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.