ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
✮ Стоматологія Київа › Стоматологічний туризм

Стоматологічний туризм

Якість стоматологічних послуг та гарний сервіс – головна задача та візитна картка мережі стоматологічних клінік «Слален» та «Юта».

Ні для кого не секрет, що в провідних стоматологічних клініках Києва при достатньо високому рівні якості стоматологічного лікування, рівень цін значно нижче, ніж у інших європейських країнах.

Саме з цієї причини і виникло таке явище, як стоматологічний туризм – коли люди хочуть отримати якісні стоматологічні послуги по ціні нижче, ніж у себе вдома.

Мережа стоматологічних клінік «Слален» та «Юта»:

 • маючи величезний досвід в стоматології;
 • використовуючи тільки сучасне обладнання та матеріали провідних світових виробників;
 • пропонує Вам якісне стоматологічне лікування за доступними цінами в Києві.

Крім плану відвідування стоматолога в рамках стоматологічного туризму, ми зможемо запропонувати Вам розміщення в Києві, екскурсії, культурні заходи або активний відпочинок.

Як розпочати лікування в мережі стоматологічних клінік Києва «Слален» та «Юта»?

 1. Для економії Вашого часу, пропонуємо Вам дистанційно скласти орієнтовний попередній план лікування.
 2. Ви відправляєте нам на електронну пошту рентгенологічний знімок (панорамний знімок, КТ або, в крайньому випадку, прицільний знімок тої ділянки зубів, лікування яких планується).
 3. Повідомляєте нам свої побажання, а також можете задавати всі запитання, які Вас цікавлять.
 4. На підставі отриманої інформації ми пропонуємо Вам орієнтовний попередній план лікування, із зазначенням вартості та графіку робіт.
 5. Зв’язуємося з Вами і обговорюємо деталі.
 6. Після узгодження всього, що пов’язане зі стоматологічним лікуванням, ми допомагаємо Вам вирішити питання з розміщенням і культурної програми у Києві.
 7. Ви приїжджаєте до Києва зручним для Вас видом транспорту.
 8. Ми зустрічаємо Вас, розміщуємо у Києві, згідно попередньої домовленості, та приступаємо до стоматологічного лікування.

Ми зробимо все, для того щоб максимально скоротити кількість прийомів та час, необхідний для проведення стоматологічного лікування без збитку для якості та без порушення технологічних процесів.

Зв’яжіться з нами, та ми відповімо на будь-які питання.

×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.