ru ua

Режим роботи Пн-сб з 9:00 до 18:30 Нд з 9:00 до 18:30

Розгорнути навігацію
Записатися на прийом
✮ Стоматологія Київа✮ Послуги стоматології › Хірургічна стоматологія

Хірургічна стоматологія Солом'янський район (Солом'янка)

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Хірургічна стоматологія


Хірургічна стоматологія – один із напрямів медицини, що передбачає проведення оперативних втручань на м'яких і твердих тканинах у ротовій порожнині.

Клініки «Слален» і «Юта» мають в арсеналі все необхідне обладнання для здійснення хірургічних маніпуляцій.

Ми виконуємо будь-яку операцію в Києві – від видалення зуба до імплантації.

Робимо все можливе, щоб знизити пацієнтові дискомфортні відчуття.

Видалення зубів

Стоматологічна терапія в наших кініках передбачає застосування сучасних методик. Фахівці «борються» за збереження кожного зуба.

Видалення зуба – це крайній захід, який використовується тоді, коли нема можливості відновити зуб.

Ми звертаємося до хірургії в таких випадках:

  • спостерігається сильне руйнування внаслідок карієсу, яке не піддається консервативному лікуванню;
  • зуб став рухомим;
  • трапився перелом коронки або кореня;
  • зуб спровокував ріст великої кісти, є джерелом інфекції в організмі, запалення нерва;
  • зуб росте неправильно або затримується його прорізування;
  • є травми слизової порожнини рота.

Через деякий час після видалення зуба його «сусіди» починають зміщуватися в бік вільної лунки, що заважає повноцінному жуванню.

З цієї причини фахівці клінік «Слален» і «Юта» рекомендують заповнити зубний ряд. Для цього ми використовуємо сучасні методи протезування, зокрема найбільш прогресивний і ефективний – імплантацію.

Якщо у вас відсутні кілька зубів, встановити протези потрібно якомога швидше.

Зуби мудрості

Скарги на зуби мудрості – часте явище у стоматології. Найбільш поширені проблеми:

  1. Неправильне положення зуба мудрості. Внаслідок цього між ним і другим моляром застряють залишки їжі, які складно вичищаються. Утворюється сприятливе середовище для накопичення шкідливих мікроорганізмів, що призводить до виникнення карієсу. Хвороба може одночасно розвиватися на двох зубах. Якщо вчасно не вжити заходів, ураження набирає великих масштабів. Як результат доводиться видаляти зуб мудрості й сусідній до нього моляр.
  2. Запалення навколозубних тканин – виникає через те, що зуб мудрості не може зайняти нормальне положення і його частина продовжує залишатися під яснами. Розпухають м'які тканини, виникає чутливість. Часто пацієнт скаржиться на гострий біль. З'являються неприємний присмак і запах з рота. Якщо не вжити заходів, такий стан переростає в запалення окістя й кістки.
  3. Зуб мудрості, який не прорізався. Може чинити тиск на сусідній зуб, провокуючи його резорбцію (розсмоктування). У найгіршому випадку видаленню підлягають два зуби. Часто патологія стає причиною больових відчуттів в обох щелепах. Біль може віддавати у вухо, горло, шию, скроню. Через набряклість, яка іноді супроводжує хворобливий стан, стає складно відкривати рот.

Доктори клінік «Слален» і «Юта» зроблять все від них залежне, щоб зберегти здоров'я ротової порожнини. Але, на жаль, деякі випадки вимагають звернення до стоматолога-хірурга.

Періостит (флюс)

Періостит – негативний наслідок запущеного карієсу. Хвороба супроводжується гнійним запаленням у кореня зуба й вимагає терапії, яка повинна проводитися тільки в умовах стоматології.

Багато людей, займаючись самолікуванням, тільки погіршують свій стан. Не допомагають і полоскання содою.

А накладання компресів може призвести до розриву мішечка з гноєм, після чого він поширюється по всьому організму.

Відчуваєте гострий чи ниючий біль у зубі або у щелепі? Почервоніли та припухли ясна? Терміново звертайтеся до лікаря, адже флюс не терпить роздумів.

Тільки своєчасна допомога вбереже ваше здоров'я й життя.

Запам'ятайте! Простіше запобігти захворюванню, ніж вилікувати його. Вартість краси та здоров'я вашої посмішки – профілактичні огляди у фахівців.

Пластика вуздечки язика або губ

Язик і губи додатково прикріплюються до кісток щелепи за допомогою особливих складок – вуздечок. Існують показання для їх підрізання.

Наприклад, на хірургічне втручання можуть направляти лікар-ортодонт і логопед. Пластика вуздечки язика або губ виконується з використанням анестезії.

На місці вуздечки накладають шви, які з часом розсмоктуються. Успішність процедури багато в чому залежить від дотримання рекомендацій лікаря.

Наприклад, після операції потрібно менше розмовляти й виключити жорстку їжу.

A-PRF – нова методика у клініці «Слален»

Для кісткової пластики й регенерації тканин пацієнта виготовляють мембрани з його ж крові. У цьому й полягає суть методики A-PRF. Лікарі відзначили її ефективність при імплантації, коли є показання до кісткової пластики.

Принцип методу:

  1. Спеціальну пробірку заповнюють кров'ю пацієнта, де вона центрифугується протягом 15 хв. Внаслідок цього червоні кров'яні тільця відокремлюються від білих, виділяється сироватка крові.
  2. Фібрин обробляється, завдяки чому утворюється A-PRF-мембрана.
  3. Фібринні мембрани накладають на ділянку нарощування кістки, що сприяє швидкому загоєнню ран.

Така методика повністю безпечна, дозволяє зробити оперативне втручання більш комфортним – больові відчуття й термін реабілітації мінімальні.

Це дає можливість скоротити підготовчий період до імплантації, виключити ризик виникнення алергії.

A-PRF-методика часто дозволяє відмовитися від синтетичних матеріалів для кісткової пластики на користь нешкідливих речовин, в основі яких кров пацієнта.

Знижується також ризик відторгнення й ускладнень.

Зубозберігаючі операції у клініках «Слален» і «Юта»

Щоб зберегти зубний ряд, у нашому стоматологічному центрі видаляють різні новоутворення в кістці або у м'яких тканинах порожнини рота, видаляють зубні корені, роблять коронко-радикулярні сепарації.

Стоматолог-хірург застосовує також різні методи лікування хвороб ясен.

Записуйтеся на консультацію. Ми підберемо для вас оптимальний курс лікування за термінами, ціною й матеріалами.

Хірургічний кабінет в стоматологічній клініці "Слален"

;

Стоматологічна клініка «Слален» обладнана всім необхідним для проведення хірургічної стоматології в Києві. Будь-яка операція, яка проводиться в нашій стоматологічній клініці, будь то видалення зубів, розрізання ясен або імплантації проводиться дбайливо, із застосуванням анестезії та з максимальним, наскільки це можливо, комфортом для пацієнта.

;

Ультравіола - ультрафіолетова камера для зберігання стерильного інструменту в хірургічному кабінеті стоматологічної клініки "Слален"

         

Наші лікарі обережно та якісно виконають хірургічну стоматологічну операцію.

Відповіді на популярні питання про хірургічну стоматологію

1. Якщо ситуація важка, без хірургічного втручання не обійтися?

>> Рішення приймається індивідуально після детального обстеження.

2. Чи можна вилікувати кісту в корені зуба?

>> Успішність лікування безпосередньо залежить від того, наскільки рано вона була виявлена. Тому стоматологи рекомендують пацієнтам регулярно проходити профілактичні огляди та звертатися за допомогою при перших ознаках хвороби. Зовсім недавно терапія обов'язково передбачала видалення зубів. Безумовно, такий підхід не влаштовував ні лікарів, ні особливо їх пацієнтів. Сьогодні методи стоматологів істотно змінилися, і позбутися від кісти можна, не втрачаючи при цьому красу посмішки. Лікування кісти може бути хірургічним або консервативним. Вибір методу лікування залежить від: типу, віку пацієнта, особистих побажань та визначається для кожного пацієнта. 

3. Ріжеться зуб мудрості, болять ясна. Як зняти біль та полегшити прорізування?

>> 1) Можна використовувати аптечні препарати, які відпускають без рецепта:

  • Засоби для усунення запалення: Ібупрофен Німесил і Парацетамол;
  • Знеболюючі засоби: Анальгін;
  • Гелі для знеболювання ясна: Метрогил-Дента
  • Антисептичні засоби: Мірамістин, Хлоргексидин, Ротокан, Тебадонт;

2) Відвари лікувальних трав. Ускладнення при прорізуванні зуба мудрості пов'язані з травмуванням оточуючих його тканин ясен. При відсутності допомоги наслідки можуть бути серйозними. При пульсуючому болі та набряклості в проблемній ділянці слід звернутися до лікаря. Небезпека полягає в тому, що накопичившийся гній може швидко поширитися у м'які тканини щелепи. Часте полоскання відваром дубової кори, ропи, настоянкою шавлії, календули або ромашки - ефективний засіб для зняття набряку і знеболення. Можна використовувати відвар кореня цикорію.

3) В умовах відсутності по близькості аптеки можна використовувати солону воду з содою. У розчин корисно капнути йод.

4) При стоматологічних проблемах допомагають продукти бджільництва - настоянка прополісу зніме набряк, заспокоїть запалені тканини ясен і припинить розвиток інфекції.

5) Тимчасово заспокоїть зуб холодний компрес.

Всі перераховані методи можна використовувати тимчасово, поки немає можливості відправитися до лікаря. Слід пам'ятати, що чим раніше ця зустріч відбудеться, тим нижча ймовірність отримати ускладнення. Пам'ятайте: забороняється гріти хворе місце, так як розвиток запального процесу тільки прискориться.

4. Чи видаляти зуб мудрості? Якщо зуб мудрості запалився, які можуть бути наслідки, якщо його не видалити?

>> Зуб мудрості за будовою нічим не відрізняється від інших зубів. Його виділяє те, що зважаючи на особливості розташування часто він не бере участі в процесі жування. Однак якщо зуб мудрості правильно розташований, здоровий і не викликає дискомфорту, або больових відчуттів, то немає причин його видаляти. Може скластися така ситуація, що цей зуб послужить Вам добру службу, наприклад, ставши опорою при мостовому протезуванні.

Остаточне рішення про те, чи варто зберегти зуб мудрості або видалити його приймайте разом з лікарем-стоматологом. Тільки після проведення повної діагностики лікар зможе повністю оцінити ризики. Якщо було прийнято рішення про збереження зуба мудрості, варто звернути увагу, що з-за того, що він розташований у важкодоступному для щітки місці, при чищенні зубів необхідно приділяти особливу увагу тому, чи добре очищений зуб.

Всі ми знаємо, що погана гігієна призводить до виникнення захворювань. Якщо ж зуб мудрості захворів, причиною могло стати як запалення м'яких тканин навколо зуба через скупчення нальоту, так і запальний процес в тканинах самого зуба. Можливості лікування зубів мудрості обмежені через їх важкодоступність для лікаря. При неможливості лікування, запалення розвивається і вражає навколишні тканини або навіть сусідні зуби. Якщо лікування неможливо, найменшим з зол буде видалення став небезпечним зуба.

5. В яких випадках необхідно видалення зуба?

>> Нерідко бувають випадки, коли зуб не можна врятувати лікуванням, тому його доводиться видаляти.

Це, як правило, відбувається в наступних випадках:

  • При значному карієсі, який вразив велику поверхню твердих тканин.
  • Коли зуб не можна відновити за допомогою сучасних матеріалів, наприклад, пломб.
  • Якщо коріння сильно зруйновані, спостерігаються значні тріщини.
  • При неправильному положенні зубів, які травмують м'які тканини. Операція з видалення проводиться, коли немає можливості виправити проблему ортодонтичним способом.
  • Якщо зуби сильно хитаються. В даному випадку відбувається видалення і, при необхідності, ставляться протези.
  • При регулярному ураженні тимчасових зубів пульпітом і періодонтитом.
  • У разі нещасного випадку щелепи можуть спостерігатися тріщини в зубах, а також зміщення. Метод виправлення таких дефектів суто індивідуальний, але в деяких випадках доводиться видаляти зуб.

6. Як видалити зуб, якщо є алергія на анестезію?

>> Найперше, що треба зробити людині що страждає алергією, це провести серію тестів, і з'ясувати чи на всі анестетики у нього реакція. Може бути, на якийсь із них реакції не буде, тоді ситуація різко полегшується. Досить просто перед прийомом стоматолога, повідомити назву препарату, і все. Можливо, якщо його немає в наявності в самій клініці, то потрібно буде почекати поки його доставлять.

Але це все дрібниці в порівнянні з видаленням зубів без знеболюючого. Ускладнення в процесі лікування зубів при алергії, трапляються традиційно, в тих випадках, коли пацієнт не знав що він алергік. Такі наслідки можуть бути вкрай небезпечні. Тому якщо є алергія на що-небудь взагалі, то треба пройти тест на анестетичну реакцію. Але якщо точно підтверджено, що алергія є і притому на всі анестетики, то все одно можна поборотися. По-перше, можна перед проведенням прийняти антигістамінний препарат, і він запобіжить прояви алергії. Це може зняти питання про скасування анестезії. Самостійно рішення про прийом антигістамінних препаратів, приймати категорично не можна, діяти слід тільки за рекомендацією алерголога.

По-друге, якщо клініка має відповідне обладнання, то пройти процедури можна під загальним наркозом. Зрозуміло, що для заміни пломби, ніхто не стане робити загальний наркоз, але якщо має бути серйозна маніпуляція, то це може стати виходом. Крім цього, на сьогоднішній день існує також, і таке поняття як комбіноване знеболення, або седація. Вона відрізняється від проведення загального наркозу тим, що пацієнт, в повному обсязі втрачає свідомість і ні на що не реагує, а він занурюється в стан слабкої втрати реакції. Тобто начебто спить, але на прохання лікаря, наприклад відкрити рот або стиснути щелепи, він реагує. Для лікування зубів, пацієнта не глибоко занурюють в цей стан, і цього буває достатньо, що виконати все намічене лікування. Але такий спосіб, стоматолог може застосувати, теж тільки після консультації з алергологом.

Виходячи з усього вищесказаного, випливає висновок. що якщо людина страждає алергією, нехай навіть не лікарської, потрібно перед походом в стоматологічну клініку, неодмінно звернутися до лікаря алерголога. У нашій клініці, працюють тільки лікарі високого професійного рівня, і якщо до нас приходить пацієнт, з проблемою лікування зубів при алергії, у нас завжди йому допоможуть. Пошук і підбір відповідного рішення, здійснять за прийнятну вартість. Підкажуть куди звернутися за допомогою і підберуть відповідний вид знеболювання, з урахуванням його побажань.

7. Як зменшити біль після видалення зуба?

>> Анестезія буде проходити від декількох хвилин до декількох годин. В цей час почне наростати біль - її можна зняти будь-якими відповідними вам знеболюючими засобами або препаратами, які призначив лікар. Якщо болі зберігаються в наступні дні, слід звернутися до лікаря.

8. Чи видаляти корінь зуба?

>> Звичайно, видаляти корінь зуба в деяких випадках – необов’язково, іноді його можна врятувати. Однак ми зараз поговоримо про те, чому видаляти зруйнований коріння зуба потрібно негайно. Причина проста: гниле коріння - це розсадник інфекції, і чим їх більше в роті, тим сильніше виражені проблеми, причому вони далеко не обмежуються постійним неприємним запахом з рота. Гнилі коріння як пилосос абсорбують на себе бактерій й частки їжі. Крім гниючої їжі, на залишках зуба важко видаляється наліт і майже завжди над- і піддесневий зубний камінь, через що починають страждати і ясна.

Майже в 100% таких випадків на верхівках гнилих коренів спостерігається запальний процес, що супроводжується розрідженням кісткової тканини, сформована гранульома або кіста. Простіше кажучи, на верхівці кореня висить гнійний мішечок, який тільки і чекає свого часу, щоб прорватися з утворенням «флюсу». При великий кісті на корені зуб зазвичай видаляють, так як консервативні методики не завжди дають позитивний результат.

На тлі життєдіяльності мікроорганізмів імунітет людини змушений постійно витрачати свої ресурси на боротьбу з інфекцією, щоб якось компенсувати цю проблему (можуть спостерігатися часті захворювання).

Якщо такий корінь зуба не видаляти, рано чи пізно настає момент, коли сили організму вже не зможуть перешкоджати поширенню інфекції - виникне гострий запальний процес, який нерідко супроводжується значним набряком.

9. Що робити після видалення зуба?

>> Необхідно;

  1. прибрати марлевий тампон через 20-30 хвилин після видалення зуба;
  2. в день операції утриматися від пиття і приймання їжі протягом 2-3 годин. У лунці повинен сформуватися згусток. Прийом їжі і напоїв може порушити процес утворення згустку;
  3. на 3 дня виключити прийом грубої, гострої, гарячої їжі. Груба їжа може травмувати лунку, а гаряча збільшити кровотік і посилити післяопераційне запалення і набряк;
  4. на 2-3 дні відмовитися від лазні, гарячої ванни, сауни, підвищених фізичних навантажень, тому що це може привести до підвищення тиску та випадання кров'яного згустку;
  5. не травмувати лунку, не намагатися промити або прочистити її. Якщо ви помітили в області операції щось, що бентежить вас, не намагайтеся самостійно видалити це. Зверніться до лікаря;
  6. не можна полоскати область лунки, прикладати розчини, мазі. Це може призвести до вимивання згустку і інфікування лунки;
  7. ретельна гігієна порожнини рота необхідна. Чистити зуби необхідно 2 рази на день, з мінімальною кількістю зубної пасти, обходячи область видаленого зуба, намагаючись не пошкодити лунку видаленого зуба;
  8. не можна гріти область оперативного втручання (прікладиать руку до щоки, спати на щоці з боку операції), застосовувати теплові компреси. Це призводить до посилення кровотоку і серйозних ускладнень;
  9. не можна широко відкривати рот і робити мімічні рухи якщо були накладені шви - можуть розійтися;

10. Які бувають ускладнення після видалення зуба?

>> Суха лунка - досить поширене ускладнення після видалення зуба. Його причинами можуть бути як травми стінок лунки і тканин ясен в процесі видалення зуба, так і ігнорування рекомендацій лікаря. Після того, як зуб видалений, в лунці утворюється кров'яний згусток, який забезпечує формування фіброзної тканини та захищає місце операції від інфекцій. Якщо цей згусток з якоїсь причини випав або не сформувався зовсім (звідси і пішла назва «суха лунка»), обов'язково потрібно відвідати стоматолога, який обробить лунку лікарським засобом і видасть рекомендації, як за нею доглядати. Відсутність кров'яного згустку може стати причиною серйозного ускладнення - альвеолита.
Ознаками альвеолита є підвищена температура, болі, збільшення лімфатичних вузлів і неприємний запах з рта. Щоб не спровокувати появи «сухою лунки» не можна полоскати рот водою, чіпати лунку мовою, вживати гарячу, гостру і тверду їжу.


Набряк - ще один малоприємний наслідок видалення зуба. Як правило, він проявляється на наступний день після операції та максимальної величини досягає на третю добу, після чого починає зменшуватися. Щоб зменшити набряк, можна використовувати холодні компреси. Для цього необхідно заздалегідь заготовити кубики льоду, загорнути їх в тканину та прикласти до місця операції не більше ніж на двадцять хвилин. За двадцять хвилин перерви процедуру можна повторити. Але слід пам'ятати, що такий спосіб ефективний в боротьбі з набряками лише в перші тридцять шість годин після операції.

Луночкова кровотеча може виникнути як відразу після операції з видалення зуба, так і через кілька днів після неї. Основними причинами такого ускладнення є механічні дії на лунку, перегрів, підвищення артеріального тиску. Щоб зупинити кровотечу, необхідно помістити в лунку стерильний марлевий тампон і прикласти до місця операції холод. Якщо кровотечу не вдається зупинити протягом двох і більше двох годин, необхідно звернутися до лікаря.

Підвищення температури. Видалення зубів зазвичай не викликає підвищення температури, в рідкісних випадках буває підвищення температури до 37,5º в перші кілька годин після операції, але й воно проходить до вечора того ж дня. Якщо температура вище та тримається довше, це може бути ознакою виникнення в лунці запального процесу. У цьому випадку необхідно негайно звернутися до лікаря.

11. Скільки болить видалений зуб мудрості?

>> Больові відчуття після видалення будь-якого зуба - природна реакція організму на оперативне втручання. Дії хірурга, якими б вони не були акуратними, неминуче порушують цілісність судин, нервів, волокон, це потрібно усвідомлювати. При нормальних умовах, після того як видалили зуб мудрості, ясна турбують близько тижня. На 7-8 день неприємні відчуття практично не турбують.
На першому тижні після видалення зубів мудрості допускаються:

  • ниючі болі, особливо перші 1-2 дня;
  • набряки щічної ділянки і / або губ 3 дні;
  • невеликі гематоми в області м'яких тканин поблизу рани;
  • головні болі, неприємні відчуття у вухах;
  • почервоніння мигдалин;
  • болю на протилежному боці щелепи через підвищення навантаження;
  • ознаки підвищення температури

Якщо болить щелепа після видалення зуба мудрості, значить, зубні ряди звикають до нового розподілу навантаження (особливо якщо на щелепи вже відсутні інші зуби). Через 7-10 днів це явище проходить самостійно. Біль в передніх зубах також цілком природній через пошкодження нервових закінчень та іррадіацію у фронтальну зону.

Записатися на консультацію до лікаря-стоматолога можна за телефонами:

Ми завжди раді Вам допомогти!

УВАГА!!! Прайс представлений з метою ознайомчого характеру і не несе інформації про остаточну вартість лікування.

Остаточна вартість лікування може бути сформована стоматологом тільки після огляду.

На вартість лікування впливає тяжкість стоматологічної нозології, яка виявляється безпосередньо при огляді на консультації і може відрізнятися від уявлення пацієнта про свій стан, оскільки при багатьох процесах в порожнині рота больовий синдром розвивається тільки на термінальній стадії.

У вартість огляду і консультації не включені рентгенологічні методи дослідження, анестезії, ізоляційні матеріали.

Основні ціни на хірургічну стоматологію в Києві в стоматологічних клініках «Слален» та «Юта»: 

№ з.пВид лікуванняЦіна
1Анестезія ін’єкційна230
2Анестезія аплікаційна120
3Видалення молочного зубавід 480
4Видалення постійного зубавід 600
5Видалення 8 зубавід 1690
6Видалення ретинованого зубавід 4230
7Атипічне видалення зубавід 2420
8Цистектоміявід 1330
9Видалення радикулярної кистивід 2300
10Пластика вуздечки губи, язикавід 1300
11Вестибулопластикавід 750

 

Інші послуги стоматологічних клінік "Слален" и "Юта"

 

  Стоматологічна терапія     Пародонтологія        Протезування зубів    Імплантація зубівДитяча стоматологія Хірургічна стоматологія
Лікування карієсуЛікування гінгівітуУстановка вінірівІмпланти Any One MegaGenГерметизація фісур у дітейРезекція зуба
Лікування пульпітуЛікування пародонтитуБезметалева керамікаІмпланти Bio HorizonsЛікування пародонтиту у дітейКюретаж ясен
Лікування періодонтитуПлазмотерапія ясенУстановка коронокІмпланти StraumannФторування зубів у дітейВидалення кісти зубу
Лікування запалення ясенВектор-терапіяЦирконієві коронкиІмпланти INNOПломбування молочних зубівПластика вуздечки верхньої губи
Лікування каналу зубуРецесія ясенУстановка мостовидного протеза Лікування молочних зубівВидалення зубу
Пломбування зубів Протезування на імплантатах Лікування пульпіту у дітейВидалення зуба мудрост
Реставрація зубів Установка бюгельного протеза <a

×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.