ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом
✮ Стоматологія Київа › Згода на розсилку

Згода на розсилку

Всі відвідувачі порталу https://slalen.ua/ , який далі буде називатися просто «Сайт», після того як розміщують на ньому конфіденційну інформацію, таку як П. І. Б., номер телефону, адреса електронної пошти, дають згоду не тільки на збір, обробку, зберігання персональних даних, а й на здійснення розсилки за вказаними контактами інформаційних матеріалів, повідомлень, попереджень, включаючи проведені акції. Кожен користувач порталу, розміщуючи або вказуючи на ньому свої контактні дані (прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону, адреса електронної пошти), в тому числі за допомогою форми зворотного зв'язку, при реєстрації або іншим чином, гарантує, що розміщується інформація є актуальною, повною , точної і достовірної. Також він підтверджує, що вона належить виключно йому, або він діє в інтересах третьої особи, будучи його представником.

Будь-який відвідувач сайту, вказуючи особисті дані у формі реєстрації, зворотного зв'язку або іншим способом, погоджуючись на розсилку інформаційних повідомлень, констатує, що він діє в рамках Закону України «Про захист персональних даних» і ніяк не порушує права третьої сторони. При цьому, розміщуючи інформацію, він автоматично погоджується з вимогами ЗУ і чинним Положенням про згоду на використання персональних даних.

Відвідувачі сайту мають право в будь-який зручний для них час відмовитися від підписки або розсилки інформаційних матеріалів, акційних пропозицій і т. Д., Звернувшись до власників або адміністраторам Сайту. Оформити відмову можна за допомогою електронного листа або шляхом прямого телефонного дзвінка в компанію (номера вказані в розділі «Контакти» і на головній сторінці сайту). При цьому потрібно ідентифікувати себе і повідомити, що ви відмовляєтеся від розсилки з тих чи інших причин. Після цього ваш номер телефону, поштову адресу або інша конфіденційна інформація будуть видалені з бази даних розсилки, до вас перестануть надходити листи або повідомлення. Процес може проводитися як вручну, так і в автоматичному режимі (в залежності від способу обробки інформації та її зберігання).

×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.