ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом
✮ Стоматологія Київа › Згода на використання персональних даних

Згода на використання персональних даних

Всі відвідувачі порталу https://slalen.ua/ , який далі в тексті буде називатися просто «Сайт», при вказівці особистих даних у відповідних формах або полях для введення автоматично дають згоду стоматології «Слален» і «Юта» на збір і обробку конфіденційної інформації в базах даних або картотеках. Зібрані відомості використовуються виключно для якісного надання послуг відвідувачам Сайту і клініки, а також для видачі пацієнтам Сайту необхідної інформації. Це можуть бути інформаційні статті, електронні розсилки, листи, повідомлення в чатах або по телефону. Також зібрані дані застосовуються для здійснення зворотних дзвінків, для запису пацієнта на прийом, консультації (очної або заочної) і ін.

Відзначимо, що свою згоду на обробку персональних даних всі відвідувачі порталу https://slalen.ua/  надають відразу після того, як вказують конфіденційні відомості на сторінках Сайту або повідомляють їх по телефону. Під обробкою інформації, що містить персональні дані, маються на увазі абсолютно будь-які дії (або їх сукупність), які з нею проводяться. Під це визначення потрапляє як збір необхідних відомостей, так і їх подальше накопичення в базах даних, зберігання в цифровому або аналоговому вигляді, зміна відповідно до внутрішнього розпорядку, використання за призначенням або для збору аналітики, для передачі і знищення в разі виникнення такої потреби. Інформація може оброблятися автоматизованим способом і вручну по мірі необхідності.

Після того як відвідувач Сайту розміщує, вказує, вводить або іншим способом залишає конфіденційну інформацію, він автоматично підтверджує, що згоден з правилами клінік «Слален» і «Юта», ознайомлений з поточним Положенням, умовами обробки і зберігання даних. До складу конфіденційної інформації зазвичай входить прізвище, ім'я та по батькові відвідувача порталу, його номер телефону, e-mail, які вказуються при реєстрації, в формах зворотного зв'язку або під час дзвінка. Також можуть збиратися і інші дані про пацієнтів, які вважаються конфіденційними.

Якщо відвідувач вказав достовірну персональну інформацію на нашому Сайті, то він стає суб'єктом, який потрапляє під дію Закону України «Про захист персональних даних». Відповідно, згідно зі статтею 8 вищезгаданого ЗУ він має право:

 1. Знати, який саме портал або служба збирає його персональні дані, де саме вони знаходяться, з якою метою їх зберігають і обробляють.
 2. Отримувати повну інформацію про те, як саме здійснюється доступ до особистих даних. Також клієнтові необхідно надати відомості про третій стороні, якій можуть бути передані персональні дані.
 3. Мати повний доступ до особистої інформації, яка зберігається на Сайті, в каталогах і ін.
 4. Дізнаватися про те, чи зберігаються його персональні дані на Сайті, що саме в них міститься. Для цього потрібно скласти письмове звернення, термін відповіді становить не більше 30 календарних днів.
 5. Направити вимоги до адміністратора або власнику особистої інформації про заборону її зберігання і обробки. При цьому звернення повинно мати конкретну мотивацію і бути законним.
 6. Направляти мотивовані вимоги про внесення змін, вилучення або знищення зібраної особистої інформації власником Сайту, його адміністратором або розпорядником. Причиною для цього зазвичай є недостовірність особистих даних або незаконність їх збору / обробки.
 7. Захищати зібрану інформацію від втрати, передачі третім особам, пошкодження. Також користувач має право на захист таких відомостей від оприлюднення або розголошення, оскільки вони можуть бути недостовірними, паплюжити ділову репутацію людини, його честь або гідність.
 8. Якщо виникне необхідність, можна звернутися в ВРУ до Уповноваженого або відповідальної особи зі скаргою на неправильність обробки або зберігання персональних даних. Також за користувачем залишається право подати в суд.
 9. У повній мірі користуватися всіма законними способами, щоб захистити свою особисту інформацію.
 10. Обговорювати або вносити правки в правила обробки особистих даних при наявності вагомих причин.
 11. Відкликати раніше видане в автоматичному режимі згоду на збір, зберігання і обробку персональної інформації.
 12. Розуміти, як саме працює спосіб автоматичної обробки анкетних даних, як отримують дозвіл на їх збір і зберігання.

Доступ до персональних даних, зібраних на Сайті, можуть мати фізичні і юридичні особи, так чи інакше пов'язані з київськими клініками «Слален» і «Юта». Це можуть бути адміністратори, лікарі, співробітники компанії, які займаються обробкою, введенням, аналізом інформації.

Відвідувачі сайту, вказуючи або розміщуючи актуальну інформацію про себе в спеціальних формах за допомогою зворотного зв'язку та ін., Гарантують, що вона є достовірною і точною, відповідає чинному Закону України «Про персональні дані». При цьому не повинні порушуватися вимоги ЗУ або третіх осіб. Вся робота з отриманими даними ведеться строго в рамках статей Закону Україну.

×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.