ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом
✮ Стоматологія Київа › Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Стоматологічні клініки «Слален» і «Юта» піклуються про своїх клієнтів, тому дуже важливо, щоб ваші особисті дані були конфіденційними. Крім усього іншого, ми розробили Політику конфіденційності, тепер строго дотримуємося її в роботі. Вона застосовується при зборі особистої інформації про наших користувачів, яка використовується для повідомлення пацієнтів про хід лікування, записи їх на прийом, повідомлення про акції та ін. Конфіденційні відомості збираються за допомогою форми зворотного зв'язку, при реєстрації або іншим чином. Користувач Сайту дає дозвіл на їх обробку, збір і зберігання автоматично, якщо погоджується з діючою Політикою і вводить реальні дані.

Така Політика включає в себе дії, спрямовані на збір, обробку, зберігання і використання конфіденційних відомостей про користувачів Сайту і пацієнтах. Вона поширюється не тільки на перераховані вище способи, але і на інформацію, отриману під час написання відгуків, участіях в акціях, дзвінках в Компанію тощо.

Адміністрація Сайту дотримується вимог Закону України «Про персональні дані», виконує всі необхідні дії для збереження цілісності та конфіденційності зібраної інформації, а також для її захисту від третіх осіб з урахуванням правил, передбачених «Угодою».

Адміністрація попереджає користувачів, що при введенні даних в форми зворотного зв'язку, при реєстрації на порталах або при дзвінках безпосередньо співробітникам компанії не існує 100% гарантії збереження конфіденційності, відповідно, ми не маємо можливості забезпечити повний захист інформації. Компанія не несе відповідальності за діяльність третіх осіб, а також за безпеку каналів зв'язку, наявність на телефоні або комп'ютері відвідувачів шпигунського програмного забезпечення, збереження серверного обладнання, дії провайдерів або самостійне розголошення відвідувачами даних, що відносяться до категорії конфіденційних.

Адміністрація повідомляє всіх відвідувачів сайту і пацієнтів, що при розміщенні коментарів на Сайті у відповідному розділі вся інформація, яку вони самостійно вводять в форми, стає публічною. Її можуть бачити інші відвідувачі ресурсу, адміністратори, треті особи. Відповідно, якщо користувач розміщує коментарі, то він автоматично погоджується з діючою Політикою конфіденційності, а значить, його прізвище, ім'я, по батькові, а також текст коментаря, який може містити інформацію про стан здоров'я та ін., Стають публічними, доступними для всіх відвідувачів сайту .

Розміщуючи коментарі, користувач зобов'язаний враховувати вимоги законодавства. Він повинен вводити актуальні і правдиві дані, при цьому автоматично даючи свою згоду на публікацію цієї інформації на сторінках сайту в відповідних розділах. Також слід звернути увагу на те, що Політика безпеки базується на угоді між користувачем і адміністрацією Сайту щодо обробки, зберігання, збору та інших дій з персональними даними.

Використовуючи наш Сайт, відвідувачі погоджуються з діючою Політикою і «Угодою», дають свою згоду на використання конфіденційної інформації, розсилку інформаційних статей, повідомлень про акції та на інші дії, що проводяться в рамках закону. Відзначимо, що всі особисті дані застосовуються виключно для того, щоб підвищити якість обслуговування пацієнтів, поліпшити послуги, що надаються, повідомити користувачів про акції електронним або фізичним способом.

Зібрані особисті дані можуть передаватися третім особам для забезпечення високої якості послуг, що надаються. Адміністрація Сайту має право вносити правки і доповнення в Політику конфіденційності та інші документи, що регулюють законність збору інформації про відвідувачів і пацієнтів. Зміни вступають в силу після публікації документа на Сайті. Щоб обговорити правила або зміни, користувач може зв'язатися з адміністрацією поштою або телефоном. Також він має право подати запит на видалення конфіденційної інформації з тих чи інших причин.

×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.