ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Імплантація зубів: що потрібно знати

Імплантація - ефективний і безпечний спосіб поповнення зубного ряду, який допомагає позбавитися від дискомфорту і естетичних дефектів, пов'язаних з втратою зубів. Сьогодні це доступна послуга і хороша альтернатива протезам. Імплантація зубів в Києві користується великою популярністю.

Імплантат і етапи його установки

імплантат зуба - це основа для майбутнього протеза або коронки. Це частина конструкції, а також заміна зубної корінь. Являє собою саморіз, який виготовляють з титану. Його імплантують в кісткову тканину на місце відсутнього зуба.

Перед прийняттям рішення установки імпланта проводять консультацію з пацієнтом. Це допомагає виділити показання і протипоказання до виконання процедури. Далі роблять діагностику, використовуючи комп'ютерну томографію (КТ). На даному етапі складають план дій. Пацієнта повідомляють про майбутні заходи, необхідність нарощування кісткової тканини. Імпланти зубів ставлять в кілька етапів:

 1. Проводять остеоінтеграцію - приживлення штифта. Завдяки йому коронка здатна витримувати подальші навантаження.
 2. Фіксують абатмент - установку надкостной конструкції. Це проміжний елемент між імплантом і майбутнім протезом. Він виконує сполучну функцію.
 3. Встановлюють ортопедичну конструкцію - протез чи коронку. Принцип її виготовлення практично не відрізняється від процедури протезування. Вона повторює колір і конфігурацію природного зуба. Буває керамічною або цирконієвою.

Після проведення імплантації спостерігають за станом пацієнта, проводять профілактичні огляди.

Переваги процедури

Коли пацієнт вибирає спосіб поповнення зубів, необхідно порівняти плюси і мінуси різних методів. Імплантація має ряд переваг перед звичайним протезуванням:

 1. Коронки, встановлені на імплантат, з часом не розхитуються. Під них не потрапить їжа.
 2. Якісні імпланти довговічні, вони можуть прослужити своєму власникові все життя. Мости необхідно замінювати кожні 10 років.
 3. Імплантація торкається здорові сусідні зуби. Процедура не вимагає видалення їх нервів.

Це хороша альтернатива знімних протезів, які можуть випасти або викликати блювотний рефлекс у пацієнта. Імпланти стійкі до навантажень при жуванні, менш чутливі до низької температури.

Протипоказання для проведення імплантації

Перед процедурою лікар обов'язково перевіряє наявність протипоказань у пацієнта до її проведення. Операція забороняється, коли є:

 • захворювання крові;
 • онкохвороби;
 • СНІД;
 • патології імунної системи;
 • порушення діяльності ЦНС;
 • туберкульоз;
 • цукровий діабет;
 • порушення функції жувальних м'язів.

Спростування міфів

Існує багато міфів про імплантацію:

 1. Процедура хвороблива.

Правильно підібрана анестезія повністю виключає можливість дискомфорту або больових відчуттів.

 1. Часто зубний імплантат не приживається. Матеріал, з якого виготовлений імплантат, що не відторгається імунною системою. Але є мінімальний ризик: відторгнення трапляється в менш ніж 1% випадків. При ретельної діагностики та виконанні всіх технологій доктором, а пацієнтом - його рекомендацій, імплантат приживається практично завжди.
 2. Впровадження імпланта - тривала процедура. Всі дії тривають менше години. Більше часу буде потрібно для його приживлення - 3-6 місяців.

Звичайно, імплантати не свої зуби. Але якщо останніх вже немає, то краще скористатися послугою.

Вартість процедури

Найбільш часто пацієнтів цікавить, скільки коштує імплантат. Це один з найбільш важливих факторів вибору способу протезування. Ціна імплантації може бути різною. Вона залежить від наступних факторів:

 • компанії-виробника;
 • регіону виконання процедури;
 • престижності, рейтингу клініки і її цінової політики;
 • конфігурації різьблення і перетину імпланта;
 • обраної методики установки;
 • якості використовуваних матеріалів.

На загальну суму впливають також заходи по попередній підготовці. Не завжди більш висока ціна - це краща якість. Наприклад, клінікам з усталеною репутацією не потрібно пускати гроші на рекламу, що знижує вартість імплантації зубів. Медзаклади, які тільки відкриваються, витрачаються на нове обладнання, тому за послуги в них доведеться заплатити більше.

Дата: 16 квітня 2020
×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.