ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Імплантаційні системи Biohorizons (США)

Американські імпланти зубів biohorizons виробляються американською компанією ще з 1997 року.

Існує кілька різновидів даних конструкцій: з кореневидною формою для класичної імплантації, для експрес-установки, малого розміру для імплантації після видалення зуба.

ВАЖЛИВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Біогоризонт конструкції дають масу переваг людям, які їх обирають.

Багатьох привертає відмінний естетичний ефект імплантації, і те, що «тривалість життя» мікропротезів біогоризонт можливо порівняти з терміном служби природних зубів.

міцність biohorizons обумовлена використанням титанового сплаву, який твердіше звичайного хімічного титану у чотири рази.

Поверхня імплантів обробляється біологічним складом (калія фосфатом) методом спеціальної технології Laser-Lok.

Шорсткість протезу активується наростанням власних тканин кісток щелеп і сприяє швидкому вживленню протезу.

Імпланти біогоризонт виробляються різного діаметру і довжини. Вони мають кутові, універсальні та естетичні варіанти. В даних моделях використовують абатменти постійної і тимчасової фіксації (цементної або гвинтової).

ПЕРЕВАГИ

Які ж переваги у імплантів біогоризонт у порівнянні з іншими видами незнімних конструкцій? Стоматологи відзначають їх цілий ряд. Ось найбільш важливі властивості biohorizons імплантів:

 • Особлива міцність. Це відбувається завдяки конусовидній формі і збільшенному розміру поверхні імпланта.
 • Маркування моделі імплантів для захисту репутації фірми і неможливість підробок.
 • Відмінна приживлюваність. Цьому сприяє шорсткість, незвичайне різблення, особливий анти алергенний сплав і обробка поверхні біосумісним складом перед протезуваням.
 • Форма моделі нагадує кореневу систему і може використовуватися для моментальної імплантації мало не відразу після видалення хворих зубів.
 • Ідеальний розподіл навантаження по всій зубній поверхні, що важливо для збереження ясен і щелеп і профілактики їх атрофії.
 • Можливість використання людям з порушеною або сумнівною міцністю кісткової тканини щелепи.
 • При з’єднанні елементів імпланта (абатмента з шурупом) спеціальним різбленням виключається будь-яка мікрорухливість в кріпленні, що надає високу надійність використання штучних зубів і попереджає їх розхитування.
 • Маркування на кожному імпланті дозволяє стоматологу безпомилково підібрати потрібні елементи конструкції (абатмент або заглушка).
 • Установка biohorizons частіше за все дає позитивний ефект і виключає марну витрату грошей клієнта.
 • Наявність колірного кодування спрощує роботу ортопедів.
 • Використання спеціального титанового сплаву (з чотирьох металів) максимально подовжує термін використання конструкцій і забезпечує їх надійність, не викликаючи ризик відторгнення. Завдяки обробці лазером, на поверхні імплантів створюється шорсткість із мікроканальців. Це визначає максимальне зчеплення з кісткової тканиною.
 • Демократичність цін при високій якості імплантів.
 • Важлива риса конструкцій – це можливість їх носіння більше 10 років (а то і 15-20), якщо правильно і систематично доглядати за порожниною рота.

Багато стоматологів полюбляють працювати саме з даною маркою незнімних зубних конструкцій. Саме біогоризонт-протези дозволяють підібрати потрібну різновидність імплантів при будь-якій клінічній ситуації. Такий метод імплантації можна застосовувати для заміни одного, декількох або, навіть, всіх зубів.

Застосовують дані види імплантів навіть при адентії – стані, пов’язанному з частковою або повною відсутністю зубів.

Завдяки здатності biohorizons витримувати максимальні навантаження, спеціалисти рекомендують встановлювати їх у місцях максимального навантаження на щелепи.

Дані імпланти зазвичай відмінно приживлюються. Етап приживлення зазвичай триває 3-4 місяці.

Досвідчені лікарі виробляють хірургічний етап відновлення зубів за 30-40 хвилин під місцевим знеболенням. Приживлення конструкцій зазвичай займає в середньому біля 3 місяців.

НЕДОЛІКИ

Стоматологам відомо всього лише про один недолік імплантів biohorizons. Він полягає в невеликому естетичному дефекті, пов’язаному з незначним просвічуванням крізь поверхню коронки золотистого абатмента.

Через це деякі пацієнти бояться застосовувати дані імпланти в «зоні посмішки». Тому частіше біогоризонт-конструкції використовують для імплантації жувальних зубів. Однак багато стоматологів не згодні з тим, що дані конструкції просвічуються через коронку. Але, по бажанню пацієнтів, спеціалисти-імплантологи використовують альтернативні конструкції, якщо такий варіант можливий.

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ІМПЛАНТІВ БІОГОРИЗОНТ

До чого ж траба бути готовим пацієнтам, які зважилися на установку імплантів біогоризонт? Для їх установки знадобляться етапи:

 • Етап діагностики. Тут лікар-імплантолог оглядає пацієнта, робить рентгенівські знімки зубів і щелепи, цифрову фотозйомку і зняття зліпків. На підставі даних досліджень виготовляється гіпсова модель щелепи. Також лікар обговорює майбутні результати імплантації і відповідність очікуванню пацієнта.
 • Етап моделювання. На цьому етапі розробляється докладний план імплантації.
 • Хірургічний етап. При необхідності, видаляються уражені зуби. Потім під наркозом в щелепу встановлюються імпланти. При установці конструкції біогоризонт використовуються калібровочні фрези для створення ложа в кістковій тканині щелепи. Потім в нього встановлюється конструкція з титанового сплаву, на яку встановлюється абатмент.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Перед установкою моделей біогоризонт необхідно враховувати те, що дані конструкції протипоказано встановлювати при недугах:

 • остеопороз;
 • цукровий діабет;
 • печінкова і ниркова недостатність;
 • важка ступінь гіпертонії;
 • злоякісні захворювання;
 • порушення згортання крові;
 • серйозні психічні патології.

Американські імпланти біогоризонт – це ідеальне поєднання надійності і вартості. Вони дозволяють отримувати чудові естетичні і якісні результати по відновленню втрачених зубів навіть зневіреним пацієнтам.

Дата: 4 травня 2018
×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.