ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Як вибрати хорошого стоматолога для всієї родини

Здорові, рівні зуби важливі для кожної людини – не тільки дорослої, але й дитини. Однак протягом усього життя різні фактори впливають на погіршення їх стану. Тому важливо знати, як вибрати хорошого стоматолога, який допоможе впоратися з проблемою, підібравши максимально раціональний спосіб лікування.

Крім того, необхідна довіра до фахівця, особливо якщо пацієнт дитячого або підліткового віку, адже практично кожна дитина панічно боїться самого виду кабінету та звуку бормашини. Тому пропонуємо розібратися, що потрібно зробити, щоб знайти хорошого стоматолога.

Як зробити вибір

Відмінний метод підшукати тямущого фахівця – порадитися зі знайомими: немає надійнішої реклами, ніж особистий досвід. Дізнайтеся в них про тривалість спостереження в конкретного лікаря, чи отримують вони повний спектр інформації з питань, що їх хвилюють, чи належить стоматолог до категорії сімейних. У цьому випадку важливо підібрати лікаря, з яким буде комфортно.

Існують альтернативні методи пошуку. Наприклад, можна звернутися до місцевої асоціації лікарів, що надають стоматологічні послуги. У такому разі ви отримаєте перелік досвідчених фахівців, які приймають за місцем проживання. Ще спробуйте скористатися інтернетом, де можна знайти відгуки про лікарів та іншу корисну інформацію.

Які бувають напрямки

Сімейний стоматолог має загальну спеціалізацію. Але якщо потрібно профільне лікування, то видається направлення до одного з вузькопрофільних лікарів.

 

Профіль

Характеристика

1

Дитячий лікар

Спеціалізація – лікування малюків і підлітків.

2

Фахівець у галузі ендодонтії

Виконує діагностику, лікує пульпіт і запалення кореневих каналів.

3

Ортопед

Сфера його діяльності фокусується на встановленні різного роду коронок, мостів або протезів.

4

Лікар, що спеціалізується на стоматологічних патологіях

Використовує лабораторні способи при обстеженні порожнини рота. Часто виконує функції судмедексперта.

5

Щелепно-лицевий хірург

Проводить хірургічні процедури, зокрема видаляє кісти, пухлини, зуби. Здатний виконати хірургічну корекцію при переломах й інших недугах. Може використовувати методи, які застосовують у пластичній хірургії з метою досягнення косметичного ефекту при різних аномаліях, що виникають на щелепі та самому обличчі.

6

Ортодонт

Проводить корекцію різних порушень прикусу. Вирівнює зуби при зміщенні, пропонуючи пацієнтам поставити, наприклад, брекети.

7

Пародонтолог

Займається лікуванням пародонтиту.

 

Якщо ви ще сумніваєтеся та не знаєте, як вибрати стоматолога, звертайтеся до клініки «Слален». Тут надають повний комплекс стоматологічних послуг для різних вікових категорій людей. Фахівці використовують сучасні високотехнологічні матеріали провідних виробників. Професіоналізм лікарів забезпечує якість виконаних робіт та індивідуальний підхід до пацієнтів, особливо до наймолодших.

Рекомендації при виборі

Крім спеціалізації та кваліфікації стоматолога, звертайте увагу на приміщення, у якому виконується лікування. Воно повинно відповідати державним нормам, до яких належать:

  • освітлення;
  • температура;
  • вологість;
  • обстановка кабінету загалом;
  • сучасність обладнання та ін.

Обов'язково має бути присутнім природне освітлення. Необхідно дотримуватися стерильності, регулярно обробляти інструменти. По суті, кабінет – це обличчя стоматолога, тому потрібно, щоб він був в ідеальному стані.

 

Питання:

Чи можна лікувати зуби при стоматиті?

Відповідь:

Причинами появи захворювання є алергія, недуги шлунково-кишкового тракту та різні вірусні інфекції. У цей період пацієнт може полоскати рот антисептиком, змащувати ранки спеціальним розчином. Під час ураження стоматитом фахівці радять відмовитися від їжі, яка виступає подразником: гарячої, солоної, гострої та кислої.

У день відвідування лікаря необхідно повідомити його про проблему. Стоматолог огляне уражену слизову оболонку, на підставі чого зробить висновок про те, можна лікувати зуби чи ні. У період загострення, гострого перебігу – не можна.

Дата: 15 лютого 2021
×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.