ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Огляд зубних вкладок під коронку з фото і цінами

Огляд зубних вкладок під коронку з фото і цінами

Використовують вкладки в ситуаціях, коли є значні пошкодження, відсутня якась частина зуба. Коронку в такому випадку застосувати неможливо, оскільки їй потрібна опора. Щоб її створити, і вдаються до мікропротезування. Призначення вкладок полягає в заповненні об’єму і форми, створенні опори для захисної конструкції.

Зубні вкладки: особливості будови

Щоб розуміти, що собою представляють вкладки, варто вивчити їх конструктивне виконання. Вони складаються з 2 основних частин: перша кріпиться в каналі і нагадує штифт, друга виступає над яснами. Вона має вигляд обточеного зуба, і називаються куксовою.

Мікропротези завжди роблять в індивідуальному порядку, що робить їх оптимально зручними. Розрізняються вони за конструктивним виконанням на:

  • розбірні. Такі моделі призначені для ремонту зубів з декількома каналами;
  • нерозбірні. Вони використовуються при ремонті одноканальних зубів.

Крім того, розрізняються вкладки ще й за типом матеріалу на наступні види: керамічні та металеві.

Щоб розуміти переваги, недоліки та можливості застосування вкладок того чи іншого типу, зробимо короткий огляд, в якому розглянемо детальніше їх основні характеристики і нюанси використання.

Особливості керамічних мікропротезів

Виготовляють їх з діоксиду цирконію та медичної порцеляни. Мікропротези такого типу дозволяють вирішувати завдання естетичної стоматології, оскільки виглядають ефектно і не відрізняються від натурального зуба. Такі мікропротези відмінно підходять для реставрації передніх видимих зубів.

До переваг керамічних вкладок варто віднести:

  • високу міцність;
  • естетику.

Властивості металевих мікропротезів

Їх виробляють з: хрому з кобальтом, золота з платиною. Найдоступніший варіант — перший, але алергікам варто бути обережними. Гіпоалергенністю володіють тільки моделі з дорогоцінних металів. Вони також перевершують інші матеріали по довговічності і добре витримують жувальні навантаження.

Однак нарівні з надійністю металевих вкладок варто враховувати один момент — вони не завжди підходять для ремонту фронтальних зубів, оскільки візуально  помітні в поєднанні з деякими видами коронок.  Вони успішно застосовуються на молярах і в якості  куксових протезів.

Як бачимо, сучасна стоматологія пропонує різні варіанти рішень при виборі вкладок під коронку — на будь-який смак і гаманець. У будь-якому випадку не варто забувати про те, що успішність реставрації зубів багато в чому залежить ще і від компетентності лікаря. Щоб не ризикувати, рекомендуємо звертатися в мережу клінік «Слален і Юта» в Києві, де відібрані досвідчені лікарі і застосовуються кращі сучасні технології.

Дата: 9 жовтня 2020
×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.