ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Основні правила по догляду за ортодонтичними апаратами

  1. Ортодонтичні знімні апарати, як і зуби, обов’язково треба ретельно чистити.
  2. Для чистки ортодонтичної пластинки використовуйте м’яку зубну щітку і рекомендовану лікарем зубну пасту або зубний порошок.
  3. Чистити ортодонтичний апарат необхідно 2 рази на день.
  4. Якщо дитина сама погано чистить зуби і недостатньо добре доглядає за ортодонтичним апаратом, обов’язково запишіться на прийом до гігієніста для професійної чистки зубів і проведення уроку гігієни.
  5. Обов’язково знімайте ортодонтичну пластинку під час їжі, так ви вбережете апарат від ламання і збережете його від скупчення бактерій.
  6. В ті моменти, коли необхідно зняти ортодонтичний апарат, потрібно стежити за тим, куди дитина його кладе, т.я. частіше за всього втрата відбувається у кафе і столових, під час прийому їжі.
  7. Знімаючи ортодонтичну пластинку, не можна класти її без спеціального контейнера у кишені одежі, тому що забувши про неї, Ви зможете легко її пошкодити.
  8. Для зберігання ортодонтичного апарата (на час їжі або спортивних занять і т.п.) використовуйте спеціальний контейнер, який потрібно також регулярно мити і тримати в чистоті.
  9. Апарат не можна стискати, кидати, обдавати окропом, самостійно згинати металеві конструкції пластинки для покращення фіксації в порожнині рота.
  10. Перед тим, як надягти ортодонтичний апарат на зуби, сполосніть його водою.


УВАГА!

Необхідно постійно контролювати дитину, чи не зняла вона пластинку, чи не забула одягти її після їжі... Без контролю переваги ортодонтичних апаратів перетворюється в їх недолік.

Нерегулярне носіння апарату призводить до подовження термінів лікування і неякісного результату.

Докладаючи зусиль, Ви швидше досягнете мети і будете пишатися результатами лікування разом з Вашим лікарем!

Дата: 16 жовтня 2015
×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.