ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Видалення зубів: показання, застереження і можливі ускладнення

Зубний біль терпіти неможливо. Це причина відмови від їжі, поганого настрою і загального самопочуття, безсонних ночей. Видалення зуба позбавить вас від джерела болю. Ця процедура для кожного пацієнта супроводжується стресом. Щоб вона пройшла швидко, безболісно і без ускладнень, скористайтеся послугами стоматолога в Києві. Фахівці клініки «Слален» проведуть огляд, визначать причину ваших безсонних ночей, скажуть, чи потрібно видаляти зуб, чи можна обійтися лікуванням джерела болю. Але в більшості випадків видалення - єдиний вихід.

Показання: екстрені і планові

Коли потрібно видаляти зуб? Показання до проведення процедури можуть бути екстреними і плановими. У першому випадку причиною служить запальний процес. До таких показань до видалення зуба відносяться:

  • гранульома;
  • кіста;
  • флегмона;
  • абсцес і ін.

показания к удалению зуба

Екстрене видалення проводиться при травмі, переломі коронки, пульпіті, періодонтит, які можуть нести загрозу інфікування, бути причиною невриту та інших ускладнень. У цих випадках необхідно якомога швидше ліквідувати вогнище запалення.

Планова операція з видалення проводиться, коли зуб не таїть загрози організму. До таких заходів вдаються на запущеній стадії пародонтиту. видалення може проводитися перед установкою брекет-системи. Така процедура дозволяє вивільнити місце для переміщення або вирівнювання ряду.

Часто видаленню підлягають вісімки, які ростуть в неправильному напрямку, повністю не прорізуються, викривляють ряд. У таких випадках зуби мудрості краще прибрати. Ще одним свідченням до планового видалення є надкомплектні, коли в ротовій порожнині є зайві елементи або їх зачатки.

Протипоказання до видалення

Операцію краще відкласти, якщо організм насилу справляється з патогенами. Ослаблений імунітет може стати причиною тривалого відновлення. Низька опірність організму підвищує ризик розвитку ускладнень. Інші протипоказання:

  • гострі вірусні і респіраторні захворювання;
  • перший і останній триместри вагітності;
  • герпес;
  • черепно-мозкові травми;
  • загострення серцево-судинних захворювань;
  • менструація.

удаление зуба

Якщо необхідна термінова екстракція, вона проводиться в умовах стаціонару, пацієнт залишається під наглядом лікарів. Це актуально для таких випадків, як лейкемія, лейкоз, гемофілія, цукровий діабет, психічні розлади, порушення в роботі центральної нервової системи.

При недотриманні рекомендацій стоматолога можуть виникнути ускладнення у вигляді альвеоліту (запалення лунки), периостита і інших стоматологічних захворювань.

Дата: 30 червня 2020
×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.