ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
✮ Стоматологія Київа › Корпоративне обслуговування клієнтів

Корпоративне обслуговування клієнтів

Мережа стоматологічних клінік «Слален» та «Юта» пропонує корпоративне обслуговування співробітників Вашої компанії – надання повного комплексу стоматологічних послуг з максимальними знижками відносно діючого прайс-листа.

Для цього Ви зможете укласти з нами прямий договір на корпоративне обслуговування або ж договір добровільного медичного страхування зі страховою компанією.

Ми пропонуємо укладання прямих договорів на корпоративне обслуговування, як найбільш оптимальний варіант організації стоматологічного обслуговування колективу Вашої компанії.

Переваги прямого договору:

  • підвищення привабливості соціального пакета Вашої компанії;
  • підвищення лояльності та працездатність Вашого колективу, в результаті турботи про кожного співробітника;
  • підвищення престижності робочого місця у Вашій компанії, за рахунок високого рівня послуг, які ваш співробітник зможе отримати у наших клініках;
  • ми зможемо розробити програму диференційованих знижок, в залежності від різного рівня співробітників компанії;
  • для перших осіб компанії діє спеціальна пропозиція;
  • надання максимальних знижок (згідно договору) без яких-небудь попередніх умов (об’єм попередніх послуг, частота відвідувань, кількість співробітників, які звернулися за допомогою і т.п.)

Оплата послуг може відбуватися, як за готівковим (включаючи особисті кошти співробітника вашої компанії), так і за безготівковим розрахунком передоплатою.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, запрошуємо до нас в гості для знайомства з клініками «Слален» та обговорення індивідуальних умов співпраці.

Для цього можливо зв’язатися з нами за телефонами (044) 245-25-25, 245-12-18 та ми домовимося про зустріч у зручний для Вас час.

Також мережа стоматологічних клінік «Слален» та «Юта» співпрацює з понад 20 страховими компаніями.

×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.