ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
✮ Стоматологія Київа › Сімейний клуб

Сімейний клуб

Сімейний стоматологічний клуб «СЛАЛЕН» об’єднує сім’ї, які обрали свого сімейного стоматолога серед лікарів стоматологічних клінік фірми «Слален».

Члени Сімейного стоматологічного клубу користуються пакетом ексклюзивних послуг і мають дисконтну картку.

Дисконтна картка Сімейного стоматологічного клубу

Дисконтна картка Клубу дає можливість кожному члену сім’ї пройти повне, необхідне йому лікування, в стоматологіях «Слален» якісно, професійно і зі знижкою.

Розмір знижки від 2% до 4% залежить від загальної суми проведеного лікування в стоматологіях "Слален".

Для того, щоб стати членом Сімейного стоматологічного клубу і отримати першу знижку в розмірі 2% необхідно пройти лікування в стоматологіях "Слален" та "Юта" на загальну суму від 40 000 грн.

Сам пацієнт або його лікар повідомляє адміністратору стоматології про те, що загальна сума проведеного лікування дає можливість стати членом Сімейного стоматологічного клубу.

Пацієнт заповнює Анкету і до наступного його прийому, або кого-небудь з сім’ї пацієнта, буде підготовлена його дисконтна картка.

Наступна знижка - 4% - нараховується, коли члени сім’ї всі разом пролікувались в стоматологіях "Слален" та "Юта" на суму від 70 000 грн.

На сьогоднішній день членами Сімейного стоматологічного клубу стало понад 3000 сімей.

×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.