ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

3D-сканер Medit Т310 у стоматологічних клініках «Слален» і «Юта»: підвищуємо ефективність роботи

Південнокорейська компанія Medit повністю переформатувала конструктивні особливості сканерів серії Т. Результат кропіткої роботи — високотехнологічний Medit T310 із поліпшеним дизайном. Це по-справжньому революційна модель, яка зробила прорив у сфері стоматологічного обладнання. Високого результату в точності та швидкості роботи вдалося домогтися завдяки впровадженню інноваційного програмного забезпечення, камер із найкращими технічними характеристиками й технології сканування синім кольором.

З недавнього часу 3D-сканер Medit Т310 є у фахівців стоматологічних клінік «Слален» і «Юта». Це унікальна можливість оперативно отримувати високоякісні зображення різних стоматологічних конструкцій.

Medit Т310: опис приладу

Medit T310 – високопродуктивне обладнання, що дозволяє виконати повне сканування в один цикл, а гнучке — у три, тоді як простому стоматологічному сканеру потрібно п'ять кроків. Це значно прискорює роботу та робить процес сканування простішим. Компанія-виробник подбала про легку експлуатацію приладу при підвищенні його точності. Апарат сертифікований. Відповідає суворим вимогам до точності, зокрема стандарту ISO 12836.

Модель відзначається найкращими технічними характеристиками:

 • дві 5-мегапіксельні камери;
 • точність — 9 мкм;
 • точковий інтервал — 0,04 мм;
 • сканування повної дуги — 18 сек;
 • джерело світла — синій LED.

Апарат дозволяє отримувати кольорові знімки. Важить модель 15 кг. Додаткові опції: одночасне сканування моделі та штампиків, модуль артикулятора, дублювання знімного протеза, ортодонтичне дослідження.

Для чого застосовується апарат

Спеціалізація виробника — 3D-вимірювання та рішення CAD/CAM для стоматологій та лабораторій. Модель Т310 дає можливість провести дослідження на найвищому рівні. Застосовується для діагностування, терапії та виконання оперативних втручань. Фахівці створюють за допомогою такого обладнання максимально точні моделі щелепи, що враховують індивідуальні особливості всіх пацієнтів. Такі дослідження дозволяють відтворити правильну орієнтацію оклюзії з максимальною точністю.

Переваги моделі

Medit Т310 — найкраще рішення для оптимізації роботи стоматологів. Його переваги:

 • першокласна оптика — дозволяє отримувати деталізовані зображення для ефективного дослідження;
 • швидкість роботи;
 • охоплення широкої зони сканування з усуненням сліпих зон — завдяки особливостям розташування камер;
 • інтеграція з інтраоральним пристроєм Medit i500 — з ПЗ Medit Scan for Labs можна додавати скани, що дає можливість отримати додаткову інформацію;
 • можливість проєктувати майже на кожному ПЗ — завдяки свободі відкритої системи, що дозволяє завантажувати та вивантажувати файли у форматі STL;
 • наявність функції автоматичного підйому — сканер самостійно визначає необхідну висоту сканування конструкції, тому немає потреби використовувати підставки;
 • покращена текстура — сканер дозволяє отримувати кольорові зображення;
 • можливість сканувати об'єкти один за іншим, не зупиняючись — зображення обробляються у фоновому режимі, тому не потрібно чекати, поки обробляється скан, щоб приступати до наступного.

З появою цього сканера якість послуг у стоматологіях «Слален» і «Юта» стала ще вище. Інноваційні функції приладу дозволяють оптимізувати цифровий робочий процес, зробити його набагато продуктивнішим. Завдяки цьому підвищиться продуктивність лабораторій клінік.

Дата: 21 травня 2021
×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.