ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Лікування каналів зуба під мікроскопом: чи варто робитиі?

Лікування кореневого каналу - широко використовувана ендодонтична процедура, спрямована на збереження природних зубів і відновлення пошкоджених. Як правило, вона необхідна, коли в нерві розвивається інфекційний або запальний процес, а також тоді, коли структура зуба недостатня для підтримки його пломбою або коронкою. Лікарі стоматології Солом'янського району Києва використовують спеціальний мікроскоп, щоб краще розглянути кореневої канал.

У чому переваги мікроскопічного лікування каналів

Процедура, як правило, відбувається в візуальному вакуумі - темних замкнутих просторах, до яких часто складно отримати доступ. Лікування зубів під мікроскопом вирішує фундаментальну проблему в роботі з кореневими каналами. З'являється можливість бачити те, що вимагає втручання.

До операційного мікроскопа стоматологи і ендодонтії повинні були покладатися на власну тактильну компетентність, стан пацієнта і терпіння. Через складного характеру ендодонтичного лікування практикуючі лікарі завжди шукали способи поліпшити видимість операційного поля. Можливості збільшення та освітлення, які дає мікроскоп, надали краще рішення.

Лікування кореневих каналів після появи і поширення такого ефективного інструменту було повністю трансформовано. Вплив обладнання на область можна порівняти з впровадженням рентгенівських апаратів більше 100 років тому.

Мікроскопи стали невід'ємним і незамінним елементом ендодонтичної практики, ключовим фактором в діагностичних і клінічних процедурах, забезпечили кращі результати, порівняно зі старими способами лікування.

лечение зубов под микроскопом

Причини для лікування кореневих каналів

У більшості здорових зубів пульпа, яка утворює центр кожної одиниці, повністю оточена зовнішньої емаллю, тому існує мало можливостей для інфікування або запального ураження пульпи. Однак при розвитку карієсу, наявності тріщин або відколів бактерії можуть потрапити в камеру. Коли це відбувається, інфекція і запалення розвиваються, викликаючи зубний біль. Маніпуляції з кореневими каналами необхідні для збереження зуба. Вони можуть знадобитися при наступній симптоматиці:

  • червоний або сірий колір емалі;
  • набряк навколишніх тканин пародонта (ясен);
  • пульсуючий біль;
  • чутливість до гарячого або холодного.

У деяких випадках може не бути ніяких симптомів, і тільки під час регулярного стоматологічного огляду лікар виявляє проблеми за допомогою рентгенографії.

лечение зубов

Коли необхідне лікування з використанням мікроскопа

Відсутність лікування може призвести до видалення зуба через пошкодження, руйнівного процесу або появи інфекції. Однак стандартними методами не завжди можливо якісно провести необхідні процедури. За допомогою лікування каналів зуба під мікроскопом вдається зберегти ті одиниці, у яких максимальні пошкодження нервів. При цьому кістка відновиться повноцінно.

Операційний мікроскоп забезпечує екстремальне збільшення. Це дозволяє ідентифікувати і обробляти навіть найдрібніші структури і проблемні зони. Таким чином, біль може бути зведена до мінімуму, досягаються чудові довгострокові результати.

Мікроскоп застосовується при:

  • карієсі;
  • пульпіті, депульпації і пломбування каналів;
  • реставрації зубів, коли необхідно збільшення;
  • процедурах стоматологічної хірургії.

Він допомагає виявити будь-які дрібні деталі, що збільшує ймовірність успіху. Не менш важливо і зведення до мінімуму ризику перелому зуба або появи тріщин. Кореневої канал може бути очищений і заповнений дуже точно.

Дата: 30 червня 2020
×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.