ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Показання, як і скільки носити ортодонтический трейнер

Для корекції прикусу та вирівнювання зубного ряду використовують не тільки брекет-системи та ортодонтичні апарати, а й ортодонтический трейнер. Це поліуретанова або силіконова двощелепна капа, що характеризується гіпоалергенністю. Конструктивно вона складається з дуг зі спецвиємками під окремі зуби, невеликого виступу в центрі (так званого язичка) і губного бампера. За допомогою такого апарату на щелепу фіксується в правильному положенні. До того ж трейнер для зубів виконує функції тренажера лицьових м'язів, забезпечує їх коректну роботу. Апарат направляє мову пацієнта в анатомічно правильне положення.

Вибір для кожного

Ортодонтичний трейнер

Виправлення прикусу за допомогою трейнера є як дітям, так і дорослим. Використовувати цей апарат можна з двох років. Трейнери для дітей дозволяють ефективно вирішити ряд проблем:

  • вирівняти зубний ряд під час молочного або змінного прикусу;
  • сформувати правильне носове дихання;
  • виправити скупченість зубів;
  • зміцнити щелепно-лицьову мускулатуру;
  • зафіксувати мову в правильному напрямку (апарат не дозволяє йому перебувати між зубними рядами, тобто, запобігає формуванню відкритого прикусу);
  • виключити розвиток шкідливих звичок у дітей (наприклад, смоктання пальчиків або пасм волосся);
  • усунути мовні дефекти (при вимові певних звуків внаслідок розміщення мови між зубними рядами);
  • запобігти порушенню функції ковтання (дисфагія).

Трейнер для дітей

Завдяки еластичності матеріалу дитячий трейнер для зубів швидко адаптується практично до будь-яких особливостей щелепи, а його носіння не викликає дискомфорту. На відміну від брекетів і пластин, цей апарат не має металевих частин, що знижує травматичність до мінімального рівня.

Залежно від виду та функціонального призначення трейнери класифікуються по ширині і довжині дуги для зубного ряду, а також по жорсткості конструкції.

Ортодонтичні трейнери для дорослих і дітей протипоказані, якщо у пацієнта спостерігається перехресний прикус, є хронічні форми закладеності носа або психічні розлади.

Так як зубні трейнери для дорослих і дітей - це масивна конструкція, їх одягають лише на ніч і на кілька годин вдень. Ефект від носіння спостерігається через 6-12 місяців. Трейнери виправляють зубної ряд тільки за умови регулярного використання.

Дата: 11 червня 2020
×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.