ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Синус ліфтинг

Сьогодні імплантація зубів в Києві дає можливість якісно заповнити зубний ряд. Це сучасний спосіб, результат якого максимально наближений до природного вигляду. При його застосуванні пацієнт отримує верхівку і корінь, роль яких виконують відповідно протез / коронка і імплантат. Але часто проблему втрати зуба людина ігнорує. Це призводить до розвитку атрофічних процесів в щелепи, через що з'являються обмеження в проведенні імплантації. Проблему вирішують за допомогою революційних способів.

Атрофія кісткової тканини: чим загрожує

При довгій відсутності зубів на альвеолярний відросток не подається навантаження від жування. Це провокує зменшення кісткової тканини. Такий процес може розвинутися і при установці знімних протезів або зубних мостів. Вони відновлюють жувальні функції, але не попереджають збиток кістки, оскільки тиск виявляється лише на опорні зуби або ясна. Виражений дефіцит може спостерігатися при інфекційних процесах ротової порожнини з впровадженням в кісткову тканину. Іноді процес поширюється від гайморових пазух.

При зменшенні кісткової тканини з часом відбуваються такі зміни:

  • змінюється овал обличчя;
  • порушується положення зубів, що залишилися;
  • погіршується робота травної системи.

Дефіцит кістки є протипоказанням до проведення імплантації. Нарощування можливо, але процедура досить складна.

Синус-ліфтинг - заповнення дефіциту кісткової тканини

Синус-ліфтинг – це оперативне втручання, яке виконують на верхній щелепі з метою збільшення обсягу кістки. Процедура складна, зробити її може тільки професіонал. Вона є підготовкою до імплантації зубів. Локалізацію операції визначає розташування симетричних верхньощелепних або гайморових пазух, з якими вона пов'язана.

Синус-ліфтинг буває двох видів: відкритий і закритий. Кожна з процедур полягає в збільшенні висоти альвеолярного гребеня шляхом підведення дна гайморової пазухи, яка знаходиться над кістковою тканиною. Для цього лікар робить тонке отвір в яснах і кістки. Утворилося простір доктор заповнює кістковопластичними матеріалом. Після процедури він приживляється протягом 6 місяців. При закритому синус-ліфтинг фахівець відразу встановлює імплантат. Це можливо зробити, якщо дефіцит тканини невеликий. Відкритий передбачає два етапи: збільшення обсягу кістки, впровадження імпланта після її реабілітації.

Успішність операції багато в чому залежить від правильного вибору кістковопластичними матеріалу, який може мати різне походження. Часто стоматологи використовують аутогенні (взяті у самого пацієнта) трансплантати або спеціальні натуральні біо-матеріали.

Для діагностики проводять комп'ютерну томографію верхньої щелепи.

Багатьох лякає складність операції та можливі наслідки. Але не потрібно думати, що краще відмовитися від процедури і імплантації, зробивши вибір на користь знімних протезів. Головне, вибрати професіонала і дотримуватися всі його рекомендації. Тоді операція пройде на високому рівні.

Дата: 16 квітня 2020
×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.