ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Скільки повинен боліти зуб після видалення?

Скільки повинен боліти зуб після видалення?

Операція з видалення зуба є однією з найпоширеніших. Вона незамінна в невідкладних ситуаціях при першому ж зверненні, якщо є гнійні процеси, при повній втраті функціональності, поширенні інфекції з його тканин і ін. Після закінчення дії анестезії пацієнт деякий час буде відчувати біль, дискомфорт, набряк через серйозне пошкодження слизової. Скільки часу може боліти зуб? Тільки до 72 годин - занадто тривала та яскрава симптоматика є приводом для додаткового огляду у лікаря-стоматолога.

Причини болю після видалення зуба

Через складність процедури іноді після її проведення формуються ускладнення місцевого, загального характеру, наприклад, альвеоліт (запалення в лунці), парестезія (порушення чутливості), неврит, перелом коронки. Вони можуть виникнути через загальні порушення роботи організму, неправильної тактики лікаря, ігнорування протипоказань або травматичного проведення процедури.

Для багатьох актуальною є відповідь на питання про те, скільки болить зуб після видалення, і як зрозуміти, що нормальний процес відновлення порушений. У нормі дискомфорт повинен пройти протягом 3 днів. Після екстраціі зуба мудрості біль з'являється частіше на 2-3 день і може тривати до декількох тижнів. У нормі неприємні відчуття за ступенем вираженості, в тому числі після видалення нерва, варіюються від помірних до важких ікупируются анальгетиками.

Основні причини виникнення болю:

  • травматизація м'яких тканин;
  • оголення кістки;
  • розриви ділянок ясен;
  • в патологічних випадках пусковим механізмом стає нагноєння, запалення тканин.

Для мінімізації ризиків перед проведенням операції з видалення зуба необхідно повноцінне обстеження (КТ, ОПГ).

З медикаментів ефективні анельгетікі, нестероїдні протизапальні ліки. Вони допоможуть блокувати больові центри мозку, зменшити запалення. При тривалому збереженні дискомфорту необхідна повторна консультація, проведення рентгена. Після видалення зуба варто відмовитися від твердих продуктів, куріння, алкоголю, уникати контакту з раною і не застосовувати теплих компресів.

Дата: 22 липня 2020
×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.