ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Способи відновлення емалі зубів

Зубна емаль - це безбарвна тверда оболонка, що складається з мінеральних речовин і покриває зуби. Вона служить для їх захисту від різних впливів - хімічних, механічних, температурних. При певних обставинах емаль сама може руйнуватися. На це впливають негативні фактори навколишнього середовища, недотримання гігієни і спадковість. Реставрація емалі - один з видів стоматологічних послуг, який дозволить безболісно і швидко повернути білосніжну усмішку.

Чому руйнується емаль

Демінералізацію захисного покриття зуба можна помітити по шорсткому вигляду, також симптомом є чутливість до холодної і гарячої їжі. Можуть виникнути і крейдовидні плями. Емаль стоншується з таких причин:

 • зловживання відбілюючими пастами, використання жорсткої щітки, абразивних засобів, іншими словами, неправильна гігієна;
 • порушення кислотно-лужного балансу, це відбувається при прийомі занадто холодної або гарячої їжі регулярно, їх різка зміна, а також при вживанні кислих продуктів, соку і т. д .;
 • алкоголь, куріння, часте вживання міцної кави.

Всі ці негативні звички і неправильний догляд за зубами тягнуть за собою і утворення твердих каменів, які завдають великої шкоди захисному покриттю. Відновленням емалі займається стоматологія в Києві, Яка пропонує найсучасніші та ефективні способи повернути здоровий блиск усмішці.

Процедури для відновлення покриття

Методи застосовуються в залежності від характеру пошкодження, індивідуальних особливостей пацієнта.

 1. Фторування.

На поверхню зубів наноситься препарат з фтором, процедура проводиться кілька разів з повтором раз на півроку. Емаль заповнюється речовиною, яке не досягає глибоких шарів зуба. Отриманий каркас захищає тканини від вимивання корисних компонентів.

 1. Пломбування.

Дефекти усуваються міцними фотопломбами. На поверхню зуба поступово наноситься матеріал, він вирівнюється і полірується.

 1. Вінірінг (накладки).

Використовуються керамічні матеріали, композитні сплави, які наклеюються на відшліфовану поверхню зуба. Вініри і люмініри використовують тоді, коли інші способи відновлення неефективні.

 1. Імплантація.

Серйозне пошкодження захисного покриття може зажадати використовувати даний метод. Штучна емаль міцно зчіплюється з поверхнею зубів. У процесі її нашарування відбувається відновлення на молекулярному рівні.

 1. Ремінералізація.

Один з найновіших способів повернути здоров'я і привабливість покриттю зуба. Використовується стоматологічна пластина, насичена мінеральними речовинами. Збалансованим складом заповнюються тріщини і порожнечі. Захищати емаль надалі буде плівка, яка залишиться після процедури.

Відновлення зубної емалі - нескладний процес для стоматологів, але в домашніх умовах можна попередити її витончення, якщо слідувати рекомендаціям:

 • берегти зуби від травмування, дії і перепадів крайніх температур;
 • регулярно чистити їх з пастою, яка містить фтор, масажувати ясна;
 • після вживання солодкої, кислої їжі полоскати рот водою;
 • не пропускати чистку зубів, так як наліт перетворюється в тверді відкладення.

Емаль не здатна до самостійної регенерації, тому необхідний ретельний догляд за нею. У домашніх умовах її відновлення можливе тільки в разі незначних дефектів. Ефективні і безболісні процедури з гарантією результату можуть запропонувати тільки стоматологічні клініки.

Дата: 22 квітня 2020
×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.