ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

ТЕХНОЛОГІЯ A-PRF

В стоматологічному центрі «Слален» застосовується нова методика A-PRF - виготовлення мембран для кісткової пластики і регенерації тканин з власної крові пацієнта.

Ця методика активно і ефективно використовується для відновлення об’єму кісткової тканини в місцях вираженої її атрофії після видалення зубів.

Кожна людина хоче мати гарну і чарівну усмішку. Сьогодні цей момент одночасно служить прикрасою та запорукою успіху в багатьох професійних починаннях. На жаль, особливості життя такі, що людина в будь який момент може отримати травму і досить серйозну. Наприклад, падіння або заняття спортом може негативно відбитися на стані зубів. Людина може втратити зуб або навіть цілий ряд. Необхідно пригадати також про негативні наслідки, які з’являються в результаті пародонтиту або карієсу. Завдяки сучасній медицині  проблему можно вирішити, а на допомогу прийдуть імпланти. Під час планування відновлення зубів за допомогою імплантів, часто може знадобитися відновлення кісткової тканини. У цьому випадку вдаються до кісткової пластики.

Пройшло зовсім небагато часу з того періоду, як в стоматології почали застосовувати власну кров пацієнта для виготовлення мембран для кісткової пластики. Ця іноваційна технологія має назву A-PRF (Advanced PRF). ЇЇ автор - лікар Джозеф Чукрун, а її суть полягає в процесі центрифугування власної крові пацієнта.

Що таке А-PRF?

Технологія PRF (плазмотерапія) є одною з найбільш сучасних медичних технологій. Керуючись технологією з крові людини отримують тромбоцити, в яких у великій кількості міститься фібрин (фібринова плівка). Тромбоцити — це клітини крові, які відповідальні за процес відновлення пошкодженої тканини. Вони сприяють клітинному поділу і містять фактори росту. Під їх впливом створюється надійний захист від впливу токсинів, хвороботворних агентів. Це означає, що в цьому випадку запалення не розповсюджується.

Технологія PRF робить стоматологічне лікування набагато комфортнішим. Строки загоєння скорочуються, а почуття дискомфорту, болю знижується до мінімального рівня. Якщо казати простіше, після проведення процедури довго боліти не буде.

Переваги А-PRF складаються з:

  1. Цілковитої безпеки.
  2. Скорочення часу, яке необхідне для загоєння тканини після проведення операції.
  3. Прискорення терміну підготовки до імплантації.
  4. Повному виключенні виникнення алергії.

Крім того, застосування методики A-PRF в багатьох випадках дозволяє відмовитися від використання синтетичних кісткових матеріалів, які використовує кісткова пластика, на матеріали, які абсолютно не несуть ніякої небезпеки, адже в їх основі лежить власна кров пацієнта. Значно зменшується ризик того, що відбудеться відторгнення та можуть виникнути ускладнення в післяопераційному періоді.

Принцип роботи методу А-PRF

Під час застосування методу А-PRF спеціальну центрифугальну пробірку заповнюють кров’ю пацієнта, потім на протязі 15 хвилин вона центрифугується. По закінченні часу центрифугування відбувається відділення червоних кров’яних тілець від білих. Відбувається виділення сироватки крові. Кожна з яких складових несе в собі окрему цінність для процесу загоєння ран. Шляхом подальшої обробки фібрину відбувається утворення А-PRF мембрани. Отримані фібринні мембрани накладають на рани, кісткові нарощування та імплантанти, використовують для стимуляції швидкого загоєння ран.

Дата: 19 листопада 2018
×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.