ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Відбілюючі смужки crest 3d white: відгуки та правила використання для зубів

Відбілювання зубів за допомогою Crest 3D White: реальний ефект або самообман

Білосніжна посмішка – мрія багатьох. Але сьогоднішній темп життя часто не залишає часу на походи до стоматологічного кабінету, особливо якщо нічого не турбує, а ви тільки хочете освітлити зуби. Багато хто просто шукає інші шляхи, тільки щоб не відвідувати стоматологічний кабінет. На щастя, існують відбілювальні смужки Crest 3D White. Виробник заявляє, що вони зроблять ваші зуби сліпуче білими.

Чи дійсно допомагають відбілювальні смужки та як правильно їх застосовувати? Розберімося разом.

Чи ефективні Crest 3D White

Смужки для зубів Crest 3D White – це тонкі еластичні пластинки з нанесеним на них гелем, який чинить відбілювальний ефект. Він містить такі самі інгредієнти, які у стоматології застосовуються для професійного відбілювання зубів. Основна відмінність – у більшій кількості активних інгредієнтів при професійному відбілюванні. У стоматології при процедурі освітлення емалі зуби ще підсвічуються ультрафіолетом, а це прискорює процес освітлення емалі. Але вартість Crest 3D White нижча в порівнянні з ціною стоматологічної послуги.

Чи відбілюють смужки? Якийсь ефект від засобу є. Гель, що міститься в ньому, має у своєму складі перекиси. Вони, взаємодіючи з повітрям, активно виділяють іони кисню. Останні, зі свого боку, вступають в реакцію з пігментами на емалі та руйнують їх. Якщо правильно використовувати смужки, можна дійсно домогтися результату – вони допомагають відбілити емаль на 1-4 тони.

Використання Crest 3D White дозволяє усунути деякі зміни кольору емалі, коли вона придбала жовтизну або посіріла, наприклад. За допомогою смужок можна позбутися пігментації, яку дають тютюновий дим, кава, чай. Нерідко їх використовують після зняття брекетів. Середній курс відбілювання – 2-3 тижні.

Щоб побачити ефект від застосування Crest 3D White, фахівці радять сфотографувати свою посмішку до початку курсу відбілювання та після його завершення. Головне – робити фото при одному освітленні. Порівнявши їх, ви побачите різницю між відтінками зубів.

Чи безпечні відбілювальні смужки

Освітлення емалі з використанням Crest 3D White – безпечна процедура, яка може проводитися самостійно. Згідно з відгуками споживачів, варто виділити кілька важливих фактів:

 1. Використання смужок може підвищувати чутливість зубів – вони починають реагувати на гаряче, холодне, кислу та солодку їжу. Це безпечно для здоров'я порожнини рота та не є приводом для припинення використання засобу. Неприємний симптом зникає після скасування застосування смужок.
 2. Якщо дискомфорт сильний, можна зробити перерву між процедурами в 1-2 дні. Це не вплине на результат відбілювання.
 3. Людям, у яких ще до початку курсу спостерігається підвищена чутливість емалі, варто застосовувати CrestWhitestrips 3DWhiteGentleR

Пошкодити емаль можна, тільки якщо тримати смужки довше зазначеного в інструкції часу. Якщо закріпити їх неправильно, відбілювання може бути нерівномірним. Варто зазначити, що на компоненти гелю може розвинутися алергія.

Протипоказання до використання смужок Crest

Існує також низка протипоказань до їх застосування. До них належать:

 • вагітність і період лактації;
 • вік до 16 років;
 • носіння ортодонтичних конструкцій, зокрема брекет-системи;
 • індивідуальна непереносимість будь-якого з компонентів відбілювального гелю;
 • хвороби ясен і пародонту;
 • наявність карієсу – пластинки тільки погіршать ситуацію та прискорять руйнування зубів;
 • аномалії емалі;
 • хвороби внутрішніх органів, епілепсія, бронхіальна астма, гіпертонія, що не піддається контролю.

Протягом року не рекомендовано використовувати більше ніж 2 комплекти смужок.

Як правильно використовувати Crest 3D White

У залежності від виду, відбілювальні смужки застосовуються 1-2 рази на день. Після розтину пакетика з них необхідно зняти захисне покриття. Застосування повинне відбуватися так:

 1. Смужки прикладають до зубів тією стороною, на яку нанесений гель. Роблять це перед дзеркалом. Коротка смужка призначена для нижнього зубного ряду, довга – для верхнього. Дії повинні бути обережними, щоб гель не потрапляв на ясна.
 2. Пластинки вирівнюють по ясенному краю та щільно притискають до зубів. Частину, що залишилася, підвертають до їх внутрішнього боку.
 3. Розподіляють гель рівномірно по зубній поверхні. Речовина повинна заповнити всі міжзубні проміжки.
 4. Смужки залишають на 0,5-1 годину. Час залежить від схеми відбілювання. Якщо зуби чутливі, достатньо впливу на 5 хв.
 5. Після процедури залишки гелю змивають водою.

Використану смужку не можна застосовувати ще раз. Як видно, застосування Crest 3D White зручне. Поки ви носите смужки на зубах, можна займатися домашніми справами або просто відпочивати.

Деякі корисні рекомендації

Щоб зробити процес використання відбілювальних смужок безпечним і більш ефективним, необхідно дотримуватися деяких порад:

 1. Використовувати смужки приблизно через однакові проміжки часу – краще це робити перед сном.
 2. Не чистити зуби перед самою процедурою, щоб не допустити роздратування ясен.
 3. Не ковтати слину при експлуатації смужок. Її необхідно спльовувати.
 4. При безпосередньому застосуванні Crest 3D White забороняється їсти, пити, курити. Від цих дій варто утриматися також протягом двох годин після процедури. Кока-колу, червоне вино, кава, соки та інші фарбувальні напої, продукти краще виключити з раціону на весь період проведення відбілювальних процедур.
 5. Обмежити дітям доступ до смужок.
 6. При випадковому попаданні гелю в очі необхідно промити їх великою кількістю проточної води. На шкірі через кошти можуть з'явитися роздратування. Якщо гель випадково потрапив і на неї, потрібно також зробити промивання.

При чутливості зубів краще наносити смужки в денний час і не користуватися ополіскувачем.

Дата: 1 лютого 2021
×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.