ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Методи реставрації зубів: що пропонує сучасна стоматологія

Естетичний вигляд зубів відіграє важливу роль, адже від цього залежать краса посмішки і привабливість особи. Стоматологічні проблеми приносять не тільки неприємні відчуття, але і можуть позбавити можливості проявляти емоції. Реставрація посмішки - це відновлення або зміна поверхні зубів.

Сучасна стоматологія може підібрати пацієнтові методику, яка позбавить його від існуючих проблем. Професійний дантист виконує роботу ретельно і продумано. Після циклу призначених процедур ви зможете посміхатися, не соромлячись.

Художня реставрація

Від природи не всім дані красиві зуби. Неідеальна форма, кривизна, жовтизна емалі - далеко не повний перелік естетичних проблем ротової порожнини. Художня реставрація зубів - це методика, що дозволяє відновити привабливість зубного ряду. Тобто процедура є не лікувальною, а, скоріше, косметичною. За допомогою фотополімерних композитних пломб (матеріалу) ховаються відколи, тріщини, щілини, нерівності.

Така реставрація абсолютно безболісна і дозволяє відновити природну красу зубів. Ефект процедури зберігається надовго. Сучасна стоматологія використовує композитні матеріали, які дуже схожі із зубною тканиною. Естетична пломба, що заповнює дефект, досить міцна. Відреставровані зуби міцні, як і натуральні. Правильно затверділий склад щільно приклеюється до емалі або дентину і перетворюється в єдиний високоміцний моноліт, що дозволяє жувати звичайну їжу.

Пряма реставрація

Це методика відновлення функціональності зуба за допомогою композитних матеріалів. Процедура виконується досить швидко. За одне відвідування стоматолог може здійснити кілька реставраційних процедур, в залежності від структури дефектів. У процесі маніпуляції відновлення пошкодженої тканини відбувається поетапно.

Створюються форма і розмір зуба, підбирається забарвлення, відповідне природному відтінку емалі. Ось чому колір пломби стає рівномірним і цілісним, зі збереженням природного блиску. Будь-які естетичні проблеми можуть бути усунені, ви знову зможете посміхатися, висловлювати радісні почуття. Застосовувані способи реставрації передніх зубів дозволяють це зробити швидко і якісно. До того ж вартість процедури доступна кожному.

Непряма реставрація

До неї відноситься протезування зубів. Методика застосовується в тому випадку, коли відновити пошкоджені тканини не представляється можливим. Стоматолог може запропонувати пацієнтові один з видів протезів:

  • вініри;
  • зубні вкладки;
  • імплантати;
  • коронки

Застосовувані методи реставрації зубів дозволяють відновити навіть сильно пошкоджені тканини. Зубні вкладки використовують для заповнення пустот. Їх виготовляють з металевих сплавів і композиційних матеріалів. Вініри застосовуються для усунення різних дефектів на різцях, іклах і перших премолярах: кривизни, тріщин, сколів. Вони фіксуються на емалі і служать довгий час, не деформуючись. Коронки використовуються для відновлення жувальної функції зуба в тому випадку, якщо сильно пошкоджені емаль і кісткова тканина.

Сучасна стоматологія використовує методи, що дозволяють проводити реставрацію без хірургічного втручання. Коли зуб не вдається зберегти, на його місце встановлюється імплантат. Протез виготовляється в повній відповідності віддаленому різцю, іклу, премоляра або моляра. Він надійно фіксується в яснах і не викликає у пацієнта неприємних відчуттів.

Якщо ви перестали посміхатися через виникнення проблем в ротовій порожнині, звертайтеся до стоматолога. Він підбере план лікування або реконструкції зубного ряду.

Дата: 27 квітня 2020
×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.