ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Шинування - вірний спосіб попередити передчасну втрату зубів

Патологічна рухливість зубів - це не невинне захворювання, яке викликає дискомфорт і провокує процес випадання. Якщо своєчасно не почати лікування, ризик втрати передніх і жувальних зубів стане занадто високий. Пародонтологія в Києві розвинена, фахівці можуть попередити описаний негативний процес, зберегти гарну посмішку. При виявленні рухливості важливо негайно звертатися до стоматолога.

У більшості випадків після діагностики доктор пропонує провести шинування зубів - накладення спеціальної нитки, яка фіксує положення хитких одиниць. Цю послугу надають доктора нашої клініки, використовуючи безпечні якісні матеріали та сучасне обладнання. Також можна провести шинування ортопедичними конструкціями.

Безпечне та ефективне лікування

Вище коротко розповіли, що таке шинування зубів, тепер опишемо особливості цієї стоматологічної маніпуляції. При її проведенні використовують знімні і незнімні фіксатори. Перші рекомендують до установки тим пацієнтам, які втратили 1-2 зуба. Незнімні шини встановлюють при серйозних патологіях для попередження перевантаження пародонта і профілактики випадіння. Індивідуально кожному пацієнту також призначають ряд терапевтичних або хірургічних маніпуляцій, просять завжди дотримуватися правил догляду за ротовою порожниною.

У клініці Slalen при шинуванні використовують якісні фіксатори, які:

 • естетично виглядають;
 • ефективно усувають аномальну рухливість;
 • не доставляють дискомфорту;
 • не становлять небезпеки для слизових оболонок;
 • надійно фіксують зуби в правильних положеннях.

шинорование

Виключно індивідуальний підхід

При пародонтиті, пародонтозі, багатьох інших захворюваннях і після брекетів може знадобитися шинування зубів. Незалежно від природи патології, доктор при плануванні лікування враховує такі фактори:

 • тип прикусу;
 • існуючі дефекти ротової порожнини;
 • ступінь захворювання ясен;
 • оцінка гігієни рота;
 • вік хворого.

Установку шин проводять під локальною анестезією, після чого створюють поздовжню борозенку з заднього боку хитких зубів, прокладають нитку і маскують пломбувальних матеріалів. Фіксатор на протязі багатьох років утримує зуби, віддаляючи процес випадання. Про інших методиках розповість стоматолог на прийомі, якщо їх застосування актуально в конкретному випадку. Послугу шинування не пропонує пацієнтам, у яких є безліч дефектів, надмірно виражена рухливість, активно прогресують хвороби ясен і порожнини рота.

За та проти

Шинування має переваги і недоліки. Почнемо з плюсів:

 1. Ефективна боротьба з передчасним випаданням зубів і наслідками хвороб пародонту.
 2. Безпека і нетравматичность.
 3. Позбавлення від проблем за один прийом після діагностики.
 4. Грамотне перерозподіл жувального навантаження.

До недоліків відносяться висока вартість і часткова обточування емалі. Якщо ж враховувати результат, ціна за збереження зубів цілком адекватна. Відновлення ряду і імплантація обходяться набагато дорожче. Дізнатися більше про послугу можна на прийомі, записуйтеся до фахівця онлайн або по телефону.

Дата: 25 травня 2020
×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.