Розгорнути навігацію
Записатися на прийом
✮ Стоматологія Києва › Лікарі та медичні спеціалісти › Іваненко Тетяна Олександрівна
Іваненко Тетяна Олександрівна
Відгуки про лікаря
15.01.2022
Тетяна Олександрівна робила пломбу. Все пройшло добре, пломба тримається, не було жодного дискомфорту та больових відчуттів після лікування. Дякую, рекомендую стоматолога.
13.01.2022
Дуже задоволені
30.12.2021
Робила чистку в клініці Юта, потрапила до Тетяни Олександрівни. Мінімум дискомфорту під час процедури – максимум результату. Дуже сподобалося, тепер регулярно ходити до неї і на лікування