ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Імпланти Any One MegaGen Солом'янський район (Солом'янка)

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Імпланти MegaGen — це недорогі конструкції, які за якістю відповідають моделям преміального сегменту. Інженери компанії використовують найкращі світові напрацювання, адаптовані під власне виробництво. В результаті отримали високоякісні протези, вартість яких досить низька.

Переваги імплантів MegaGen

Установка імплантів «МегаГен» практично не вимагає інвазивного втручання, тому кількість походів в стоматологічну клініку скорочується. Конструкції приживаються досить легко. Серед інших переваг виділяють:

 • рівномірність навантаження на кістку. Імплантація проводиться за особливою технологією. Конструкція розрізає кістку на сегменти, завдяки чому навантаження буде рівномірним;
 • швидке приживлення. Кісткова тканина добре приймає імплант, так як у виробів поліпшена різьба і особливе нанопокриття;
 • зручність. Особлива конструкція різьби зменшує навантаження на кістку, тому прискорюється процес загоєння і відсутні тривалі неприємні відчуття;
 • універсальність. Модель AnyOne підходить практично всім: тип кісткової тканини не має особливого значення. Протипоказань як таких немає.

Серед інших переваг корейських імплантів виділяють великий розмірний ряд. Довжина становить 7–15 мм, а діаметр — 3,5–7, що розширює можливості для роботи з різними ситуаціями і дозволяє скласти оптимальний план лікування.

Етапи установки

Перед початком лікування стоматологу потрібно зібрати анамнез пацієнта. Проводиться обстеження твердих і м'яких тканин порожнини рота, також оцінюється стан кісток. Ця інформація необхідна для подальшої підготовки плану лікування.

Установка імплантів відбувається в кілька етапів:

 1. Підготовка. Робиться комп'ютерна томографія щелепи. Лікар підбирає імплант, що підходить за розміром.
 2. Хірургічний етап. Це безпосередня установка імпланта. Доктор спочатку вводить знеболюючий засіб. Далі робиться лунка під майбутній зуб і встановлюється конструкція. До наступного етапу необхідно почекати близько 3–5 місяців.
 3. Установка формувачів ясен і абатмента. Це проміжний етап. Доктор робить зліпки щелепи для виготовлення коронки, яка буде готова через кілька днів.

Протези виготовляються індивідуально, так що відрізнити їх від рідних зубів практично неможливо.

Чому звертаються до нас

Ми пропонуємо повний комплекс стоматологічних послуг — від професійної гігієни до установки імплантів MegaGen AnyOne в Києві. Лікарі підберуть ефективний план лікування навіть для найскладніших випадків, при цьому враховується бюджет пацієнта. Ціна на установку імплантів цілком лояльна. Ми намагаємося задовольнити запити клієнта і купувати тільки високоякісні матеріали, що у нас вдало виходить ще з 1991 року.

Звернутися до нас вигідно і тому, що:

 • користуємося технікою від найкращих світових виробників стоматологічного обладнання;
 • ретельно обробляємо всі інструменти;
 • купуємо тільки сертифіковані матеріали;
 • маємо власну лабораторію, що прискорює час робіт;
 • надаємо гарантію на всі послуги.

Клініки зручно розташовані, тому не доведеться витрачати час на дорогу. Працюємо 7 днів на тиждень, так що кожен клієнт зможе вибрати зручний час. Крім того, є власна парковка для наших пацієнтів.

Приймаємо оплату різними способами, а постійним клієнтам пропонуємо знижки. Нерідко проводимо акції на певні види послуг.

Записатися на консультацію до лікаря-стоматолога можна за телефонами:

Ми завжди раді Вам допомогти!

×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.