ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Вектор-терапія Солом'янський район (Солом'янка)

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Зміст послуги

«Вектор» — терапія з використанням ультразвуку для лікування ясен. Це інноваційний метод, що забезпечує процес загоєння тканин, пошкоджених під час запалення.

Сучасна система профілактики та лікування пародонтиту «Вектор» — терапія зубів, що запобігає оголенню коренів. За допомогою ультразвуку усуваються запалення ясен і набряк слизової оболонки навколо імплантату. Завдяки передової технології Vector можна очищати глибокі пародонтальні кишені без хірургічного втручання.

Опис процедури «Вектор»

Процедура проводиться з метою профілактики пародонтиту, а також для його лікування початкової стадії та в запущеній формі. Під час обробки використовується суспензія поліруючої рідини, посилена дрібними частинками гідроксиапатиту.

Склад повністю видаляє бактеріальну флору, яка є основною причиною пародонта і появи рецидивів. Дрібнозернистий розмір частинок і м'який полірувальний ефект запобігають ушкодженню або видаленню твердих тканин з поверхні кореня зуба.

Процедура займає близько 1,5 години і виконується під місцевою анестезією. У той же день пацієнт може повернутися до повсякденних справ. Ясна злегка чутливі ще кілька днів після процедури.

«Вектор» — повністю безболісний і ефективний метод боротьби із захворюванням, який дозволяє на 100% попередити рецидив. Для цього потрібно лише регулярно відвідувати фахівця (наступний огляд проводиться через 4–6 тижнів) і пам'ятати про гігієну порожнини рота.

Симптоми запального процесу

Згідно з дослідженнями стоматологів Києва, близько 50% 7-річних, 75% 12-річних і 99% дорослих страждають патологіями пародонту. Тривожними симптомами, при яких негайно слід звернутися до фахівця, є:

  • кровоточивість ясен під час чищення зубів;
  • опухлі та почервонілі м'які тканини;
  • неприємний запах з рота і присмак;
  • опущення ясен («подовження» зубів);
  • глибокі кишені між зубом і яснами.

Захворювання пародонту, також називається «пародонтит», — це сукупність запальних процесів, викликаних розмноженням бактерій. Патогенна мікрофлора розвивається в основному через недотримання правил гігієни порожнини рота і накопичення нальоту на зубах. Хвороботворні бактерії проникають під ясна, атакуючи тканини пародонту.

Факторами, що сприяють виникненню захворювань, є: авітаміноз, стрес, куріння і надмірне вживання алкоголю, гормональні порушення, діабет і неправильно встановлені ортодонтичні та ортопедичні конструкції.

Етапи розвитку пародонтиту

Фахівці нагадують, що профілактика і вжиття заходів на ранніх стадіях захворювання завжди дозволяють провести більш ефективне лікування.

Розглянемо патології, при яких слід негайно звернутися до фахівця або хоча б дізнатися, що таке «Вектор терапія» і яка її ціна:

  1. Гінгівіт. Це стадія захворювання, яку може діагностувати тільки стоматолог. Накопичення зубного нальоту провокує інфікування м'яких тканин, при цьому ясна виглядають нормально. Запалення ушкоджує волокна пародонту, які щільно утримують ясна навколо зубів. Це дозволяє нальоту глибше проникнути в щілину, де і розвивається хвороба. Завдяки лікуванню та дотриманню особистої гігієни у домашніх умовах, ясна ще можуть відновитися.
  2. Ранній періодонтит. Зубний наліт продовжує дратувати ясна. Він викликає опускання ясен і поглиблення ясенної кишені (якщо він глибше 3 мм, стан називається патологічним). Якщо на цій ділянці утворюється камінь, видалити його самостійно практично неможливо. Токсини, що виділяються з нальоту, і патогенна мікрофлора починають руйнувати прилеглу кістку. На цьому моменті професійне лікування і гігієна можуть уповільнити або зупинити прогресування хвороби.
  3. Помірний періодонтит. Це стадія, на якій інфекція призводить до часткової втрати кістки (до 1/3). Глибина кишень досягає 6 мм. На цьому етапі тільки професійне лікування і гарний домашній догляд може зупинити розвиток хвороби.
  4. Пародонтит на пізніх стадіях. Захворювання руйнує половину кісткової тканини, що підтримує зуб, а глибина кишень перевищує 6 мм. Відбувається опущення ясен і оголюється частина кореня. Здається, що зуб став довшим. Навіть на цій запущеній стадії пародонти ту може допомогти спеціалізоване лікування і належний домашній догляд.

Своєчасно звернувшись в Києві у стоматологію Солом'янського району на «Вектор терапію», у багатьох випадках можна відновити пошкоджені тканини. Вартість і кількість процедур визначаються індивідуально.

Відповіді на популярні питання про вектор-терапію

1. Що таке вектор-терапія?

>> Vector- терапія - це ультразвуковий метод лікування та профілактики захворювань пародонту з використанням апарату Vector. При проведенні вказаної процедури відбувається ефективна обробка глибоких пародонтальних кишень.

2. Навіщо робити цю процедуру, адже камені можна почистити звичайним способом?

>> Звичайний апарат для чищення видаляє тільки зубні відкладення, що знаходяться вище рівня ясен. Апарат Вектор видаляє камінь, який знаходиться на корені зуба, тому що саме він є головним джерелом проблеми - запалення ясен. Так само полірує корінь зуба і ясна, дозволяючи їм відновити своє з'єднання.

3. Як виконується вектор-терапія?

>> Принцип работы аппарата «Вектор» достаточно прост. При помощи ультразвуковых колебаний создается зона, в которой погибают патогенные бактерии, а мельчайшие частицы очищающего порошка полируют поверхность корня. С помощью воды карманы интенсивно промываются.

4. Які переваги вектор-терапії?

>> Застосування апарату Вектор дозволяє усунути причини захворювань пародонту на ранній стадії і запобігти їх розвитку; вектор-терапія - це найбільш щадна пародонтальна терапія (не травмуються м'які тканини і емаль зубів).

5. Апарат Вектор травмує емаль і цемент зуба?

>> Чистка цим апаратом дуже щадна для тканин зуба.

6. Які обмеження після цієї процедури?

>> VECTOR рекомендований усім, зокрема вагітним жінкам і літнім людям. Єдине обмеження - вказаний метод не підходить пацієнтам з встановленим кардіостимулятором.

Записатися на консультацію до лікаря-стоматолога можна за телефонами

Ми завжди раді вам допомогти! 

 

Інші послуги стоматологічних клінік "Слален" и "Юта"

 

  Стоматологічна терапія     Пародонтологія        Протезування зубів    Імплантація зубівДитяча стоматологія Хірургічна стоматологія
Лікування карієсуЛікування гінгівітуУстановка вінірівІмпланти Any One MegaGenГерметизація фісур у дітейРезекція зуба
Лікування пульпітуЛікування пародонтитуБезметалева керамікаІмпланти Bio HorizonsЛікування пародонтиту у дітейКюретаж ясен
Лікування періодонтитуПлазмотерапія ясенУстановка коронокІмпланти StraumannФторування зубів у дітейВидалення кісти зубу
Лікування запалення ясенВектор-терапіяЦирконієві коронкиІмпланти INNOПломбування молочних зубівПластика вуздечки верхньої губи
Лікування каналу зубуРецесія ясенУстановка мостовидного протеза Лікування молочних зубівВидалення зубу
Пломбування зубів Протезування на імплантатах Лікування пульпіту у дітейВидалення зуба мудрост
Реставрація зубів Установка бюгельного протеза Лікування періодонтиту у дітейСинус-ліфтинг

×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.