ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Імпланти Straumann Солом'янський район (Солом'янка)

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Імпланти Straumann: істинно швейцарська якість

Існує думка, що все найкраще роблять в Швейцарії. Вона не випадкова, бо, наприклад, в стоматології імпланти Straumann вважаються одними з найнадійніших і популярних. Компанія веде свою історію з 1954 року і за цей час розробила власні технології, встигла зарекомендувати себе на ринку. Характерною рисою конструкцій Straumann є мінімальний ризик переімплантита. Ця властивість ще раз підтверджує їх якість і надійність.

Детальніше про конструкцію

Зубний імплант Straumann — це сучасний протез, який створюється з високотехнологічних матеріалів. В його основі — титан з високими показниками біосумісності (знижується ризик відторгнення). Поверхня створена за технологією SLActive, завдяки чому прискорюється процес регенерації і є можливість прогнозувати результати лікування.

Ще свого часу компанія Straumann створила спеціальну систему Bone Control Design, яка дозволяє зберігати об’єм тканин ясен і альвеолярний гребінь. Фірмова концепція заснована на 5 принципах:

 1. Оптимальна відстань між гладеньким і шорстким покриттям поверхні.
 2. Мінімальна ширина зазору.
 3. Остеокондуктивні властивості імпланту.
 4. Висока механічна міцність і рівномірний розподіл навантаження при жуванні.
 5. Дотримання біологічної ширини.

Унікальні технології дозволили скоротити період від імплантації до установки коронки.

На користь вибору протезів Straumann говорить і той факт, що виробник дає на них довічну гарантію. 

Переваги конструкцій

У «Штрауман» імпланти представлені в широкій модельній лінійці. Завдяки цьому можна легко вирішувати завдання будь-якої складності: від специфічних випадків до реконструкції видимих ​​ділянок зубного ряду, де особливо важлива естетичність.

До їх переваг варто також віднести наступні властивості:

 • швидкість приживлення. Займає період від 3 до 6 тижнів, що в 2 рази швидше аналогів інших виробників. Досягається такий ефект завдяки використанню спеціальних біосумісних матеріалів і особливій формі шийки конструкції;
 • можливість установки людям будь-якого віку;
 • спеціальна форма шийки. Завдяки унікальній конфігурації цієї частини протеза, істотно полегшується і прискорюється формування м'яких тканин навколо, тому швидше відбувається і загоєння.

Окремо варто відзначити, що імпланти Straumann можна встановити особам з цукровим діабетом, гепатитом (вірусного типу), анатомічними патологіями і навіть пацієнтам, які пройшли променеву терапію (допускаються після попередньої консультації з лікарем).

Специфіка вибору моделі

Компанія Straumann пропонує великий вибір конструкцій, різних по конфігурації і призначенням.

Так, Standart Plus оптимально підходить для реставрації передніх зубів, модель Standart (з гладким гвинтом) встановлюється без додаткового розрізу ясна, що істотно прискорює сам процес (займає +/- 15 хвилин), а Tapered Effect натуралістично імітують наявність альвеоли. Їх можна використовувати буквально відразу після видалення зуба. Відповідно, в залежності від характеристик імплантів «Штрауман» ціна на них теж змінюється.

Підбирається модель, діаметр і глибина посадки протеза в клініках «Слален і Юта» в Києві тільки після детального обстеження індивідуально в кожному випадку.

Установка: основні моменти

У Києві для реставрації зубного ряду можна звернутися в мережу стоматологічних клінік «Слален і Юта». Ми працюємо з оригінальними імплантами Straumann, підберемо модель в залежності від типу проблеми, забезпечимо повний комплекс супровідних послуг.

Сам процес установки імпланта проходить в кілька етапів:

 • огляд пацієнта, оцінювання стану здоров'я його зубів;
 • якщо виявляються патології, то установці імпланта передує лікування;
 • свердління щелепи. Триває близько 1 години. Після процедури потрібно почекати загоєння;
 • установка спеціального пристосування, щоб ясна регенерувалися так, як навколо зуба. Для цього хірург видаляє частину тканин над імплантом. Після цього потрібно почекати кілька днів до загоєння;
 • установка абатмента, а потім — і коронки, в міру приживлюваності.

Обов'язково проводиться консультація пацієнта про особливості догляду за імплантами, призначаються дати планових оглядів.

Звернутися в мережу клінік «Слален і Юта» можуть всі бажаючі. Ми працюємо з застосуванням кращих матеріалів і передових технологій, використовуємо сучасне обладнання і тільки фірмові сертифіковані імпланти для проведення реставрації зубного ряду, гарантуємо високу якість своїх послуг.

Записатися на консультацію до лікаря-стоматолога можна за телефонами:

Ми завжди раді Вам допомогти!

×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.