ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Плазмотерапія ясен

Сучасні стоматологічні методики здатні впоратися з проблемами будь-якої складності. Так, однією з поширених патологій серед дорослих пацієнтів є кровоточивість ясен, що викликана запальними процесами у ротовій порожнині. Щоб відновити здоров'я м'яких тканин, фахівці вдаються до плазмотерапії ясен. Ця методика дозволяє зміцнити та поліпшити стан тканин порожнини рота, які постраждали через хронічні запальні процеси або пошкодження.

Особливості плазмотерапія ясен

Плазмотерапія ясен — це одна з інноваційних процедур, яка відносно недавно з'явилася у клініках Києва, але успішно практикується в інших розвинених країнах. Її суть полягає в локальному впливі на пошкоджені або запалені тканини порожнини рота з метою активного загоєння і зміцнення місцевого імунітету. Клінічна обґрунтованість цього методу підтверджена 20-річними розробками світових вчених.

Плазмотерапія ясен може проводитися тільки в умовах поліклініки. Основними показаннями до її призначення є:

 • сліди крові при чищенні зубів;
 • запальні процеси м'яких тканин (гострі або хронічні);
 • прискорення процесу загоєння ясен після видалення зуба;
 • розвиток захворювань пародонту;
 • незначна рухливість зубів;
 • запобігання відторгнення імпланту;
 • часті захворювання порожнини рота.

Плазмотерапія не використовується окремо. Це тільки частина комплексного лікування.

Суть терапії

Після огляду фахівця у пацієнта роблять забір крові (безболісно з використанням спеціальних вакуумних пробірок). Після відібраний матеріал поміщають в центрифугу для отримання плазми. Фахівець самостійно вибирає потрібну програму, враховуючи діагноз, вік і стан пацієнта. Отримана плазма вводиться у вигляді ін'єкцій. Курс становить 1–5 сеансів.

Важливо! Необхідність і тривалість плазмотерапії визначає фахівець в індивідуальному порядку. Попри безболісність і безпеку процесу, у цієї методики є ряд протипоказань:

 • аутоімунні захворювання крові;
 • цукровий діабет;
 • вагітність і годування груддю;
 • наявність кардіостимуляторів, нейростимуляторів або інших пристроїв, що регулюють роботу внутрішніх органів;
 • патології лімфатичної системи.

Не рекомендується дітям 1,5–2 років, які не можуть висловити свої почуття. Пацієнтам до 18 років можна проводити сеанси зміцнення ясен плазмою тільки за згодою батьків.

За допомогою плазмотерапії можна нормалізувати структуру м'яких тканин. Завдяки скороченню розвитку патогенної мікрофлори вдається знизити втрату кісткової тканини, що руйнується через інфекцію. Уже після кількох сеансів поліпшується кровопостачання м'яких тканин, запускаються обмінні та регенераційні процеси, що прискорюють загоєння після хірургічних дій. Пацієнти відзначають, що не відчувається неприємний запах з рота.

Переваги плазмотерапії

Плазмотерапія — це безпечна і ефективна альтернатива інвазивній терапії. Цей метод широко використовується фахівцями, оскільки має переваги:

 1. Лікування повністю безпечне, відсутній ризик відторгнення, алергії або імунологічної реакції. Головним діючим компонентом виступає біологічна рідина, отримана з організму людини. Вона на 100% адаптивна і корисна.
 2. Процедура практично безболісна, але для більшого комфорту можливе застосування анестезії.
 3. Лікування дозволяє швидко повернутися до повсякденних обов'язків (навіть того ж дня). Процедура займає 30–40 хвилин.
 4. Ефективність методу спостерігається вже після першої процедури (кількість сеансів для кожного пацієнта підбирається індивідуально в залежності від стану ротової порожнини).

Пацієнти після проходження плазмотерапії ясен в Солом'янському районі (стоматологія «Слален») відзначають скорочення кровотеч при чищенні зубів, підвищену стійкість до легких травм, наприклад, при вживанні твердої їжі. Ясна знову набувають правильного кольору, цілісності і товщини.

Записатися на прийом в стоматологічні клініки «Слален» і «Юта»

Ми завжди раді Вам допомогти!

×
Зворотній зв'язок