ru ua

СЛАЛЕН

(044) 245-42-74 (044) 245-42-75 (050) 353-02-04

ЮТА

(044) 241-01-01 (044) 241-00-44 (050) 443-81-01
Розгорнути навігацію

Дитяча стоматологія

В стоматологічних клініках "Слален" та "Юта" ведеться спеціалізований дитячий прийом.

Під час прийому лікар-стоматолог не тільки проведе лікування дитини, але і розповість, чому заболіли його зубчики та як зробити так, щоб вони були здоровими та красивими. А після проведеного лікування кожна дитина отримає в подарунок іграшку.

Перший раз показати дитину дитячому стоматологу краще всього в 2,5 – 3 роки. За необхідності можна і раніше. Зробити це потрібно для того, щоб лікар навчив, як правильно доглядати за молодими зубками.

Не варто чекати проблем з зубами, щоб показати дитину стоматологу!

Легше та дешевше запобігти розвитку захворювання, ніж займатися лікуванням!

Терміни прорізування молочних та постійних зубів.

Звичайно перші зубки починають прорізуватися у 6 місяців, але у кожної дитини часові рамки цього процесу варіюються:

 

Лікування карієсу та його ускладнень молочних та постійних зубів


На жаль, від карієсу не застраховані навіть самі маленькі діти.

Почнемо з того, що молочні зуби, якщо вони заболіли, обов’язково потрібно лікувати, так як вони сприяють розвитку щелепи та утримують місце для постійного зуба. А передчасне видалення зуба замість його лікування створює передумови для формування неправильного прикусу.

Якщо молочний зуб не вилікувати вчасно, інфекція, попадає в канали молочного зуба, та може передатися постійним зубам.

 

Важливо знати, що молочні зуби мають майже таку ж будову, як і постійні. Вони також схильні до карієсу, пульпіту, періодонтиту та іншим захворюванням, з тією лише різницею, що захворювання розвиваються в них набагато швидше та лікувати їх складніше.

Карієс молочних зубів, як і у дорослих постійних, розділяють на декілька стадій. В залежності від стадії карієсу в стоматологічних клініках «Слален» та «Юта» проводиться відповідне лікування: від ремінералізуючої терапії до ендодонтичного лікування, коли уражені кореневі канали тимчасових зубів.

Ендодонтиче лікування молочних зубів має складності та свої особливості у зв’язку з тим, що в глибині щелепи знаходиться зачаток майбутнього постійного зуба, а також зі специфічною будовою систем кореневих каналів тимчасових зубів.

Розвиток карієсу та його укладення:

 

 

Формування зубного нальоту

 

 

Приєднання мікроорганізмів

 

 

Каріозна пляма

 

 

Утворення каріозної порожнини та глибокий карієс 

 

 

Пульпіт

 

 

Періодонтит

Лікарі стоматологічних клінік «Слален» та «Юта» мають величезний досвід роботи з маленькими пацієнтами та в будь-якій ситуації зможуть допомогти їм швидко та якісно.

Але все ж, дорогі тата і мами, краще попередити подібні ускладнення. Спостереження дітей у стоматолога як мінімум раз в 3-4 місяці дозволить раніше розпізнати патологічний процес, швидко прийняти міри до його ліквідації.

Герметизація фісур

Герметизація фісур або запечатування фісур – це одна з найбільш ефективних процедур захисту від карієсу!

Фісури це поглиблення, бороздки на поверхні зуба, які особливо схильні до карієсу. Форма та розміри фісур істотно ускладнюють їх очищення під час гігієни порожнини рота

Герметизація фісур представляє собою обробку жувальної поверхні зубів спеціальним герметиком, який заповнює фісури та робить поверхню зуба більш рівною та менш схильною до ризику виникнення карієсу.

Герметизація фісур абсолютно безболісна процедура. Її проводять в перші півроку-рік після прорізування зуба.

Герметизація фісур проводиться як на молочних, так і на постійних зубах.

Після герметизації фісур необхідно регулярно (2 рази на рік) відвідувати стоматолога для контролю за станом загерметизованих зубів.

Глибоке фторування

Фторування зубів проводиться фторовмісними лаками або розчинами, які укріплюють емаль та роблять зуби більш стійкими до шкідливої дії кислого середовища. При фторуванні зубна емаль насичується іонами фтору, які значно уповільнюють процеси розвитку карієсу та руйнування зуба.

Фторування молочних зубів особливо необхідно, так як дитячі зуби відрізняються тонкою емаллю та не надто твердим дентином. Карієсу дуже легко атакувати незахищений зуб дитини та за короткий проміжок часу справитися з ним, тому необхідна регулярна профілактика цього захворювання.

Під час цієї процедури в хід йдуть емаль-запечатувані препарати. Спочатку проводиться очищення зуба від нальоту та зубного каменя. Після цього зуби висушують потоком теплого повітря та наносять спеціальний розчин. Триває вся процедура біля 2-х хвилин.

Повний курс фторування зубів у дітей та дорослих рекомендується проводити один раз на рік.

Цього буде цілком достатньо, щоб підтримувати зуби в належному стані.

Посріблення

Посрібленняце метод лікування, який дозволяє ефективно боротися з карієсом молочних зубів. На зуби дитини наноситься розчин, що містить срібло, який утворює найтоншу плівку та помітно затримує розвиток карієсу. Частіше цей метод дозволяє протягнути час до такого віку, коли дитина буде готова лікувати зуби. Посріблення не є лікуванням. Це свого роду консервація уражених тканин зуба, яка дозволяє як би «зловити» та «заморозити» карієс на ранніх стадіях. Процедура проста, безболісна та не викликає негативних емоцій у дитини.

Також в стоматологічній клініці «Слален» проводяться різні хірургічні маніпуляції:

  • видалення молочних зубів,
  • пластика вуздечок язика та губ
  • та інші.

Також в стоматологічній клініці «Слален» проводиться виправлення неправильного прикусу та вирівнювання зубного ряду у дітей з використанням ортодонтичних апаратів та брекет-систем.

Особливу увагу в нашій клініці приділяють гігієні та профілактиці порожнини рота. Гігієніст під час прийому допоможе правильно підібрати розмір та жорсткість зубної щітки, вибрати зубну пасту, навчить правильно доглядати за порожниною рота.

На консультації лікар-стоматолог ретельно Вас огляне та підбере індивідуальний план лікування як за термінами, матеріалами, так і за ціною.

Записатися на консультацію до лікаря стоматолога-імплантолога можна за телефонами:

Ми завжди раді Вам допомогти!

Основні ціни на лікування в стоматологічних клініках «Слален» та «Юта»

×
Зворотній зв'язок