ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Дитяча стоматологія Солом'янський район (Солом'янка)

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Красива посмішка – запорука здоров'я дитини та спокою для батьків. Тому стан ротової порожнини вашого чада має завжди бути під контролем.

Виконання гігієнічних процедур, періодичні профілактичні огляди, своєчасна діагностика й лікування карієсу – усе це пропонує дитяча стоматологія для збереження здоров'я зубів ваших дітей.

Візит до стоматологічного кабінету не повинен залишити болісних спогадів у малюка. Від першого знайомства зі стоматологом залежить ставлення вже дорослої людини до здоров'я своїх зубів.

Дитяча стоматологія у клініках «Слален» і «Юта»

 

Лікарі стоматологічних клінік «Слален» і «Юта» мають великий досвід роботи з маленькими пацієнтами. Вони нададуть кваліфіковану допомогу в будь-якій ситуації.

Прийом у нашого лікаря – це не тільки лікування зубів. Він пояснить дитині, чому проявилося захворювання, розповість, що робити, щоб посмішка була красивою та здоровою.

Не чекайте, поки виникнуть проблеми з зубками. Відвідати стоматолога вперше потрібно, коли малюкові виповниться 2,5–3 роки (якщо є потреба, можна й раніше). Лікар навчить правильної гігієни ротової порожнини, завдяки чому можна запобігти захворюванням зубів. Пам'ятайте! Легше запобігти проблемі, ніж її усунути.

Запрошуємо мешканців Солом'янського району та Києва на консультацію до кваліфікованих лікарів наших клінік. Кожному малюкові після лікування – у подарунок іграшка.

Терміни прорізування молочних і постійних зубів

Найчастіше різці в немовлят з'являються в 6-місячному віці. Але, у залежності від індивідуальних особливостей, часові рамки прорізування зубів можуть варіюватися.

 

Лікування карієсу молочних і постійних зубів і його ускладнень

Почати варто з того, що молочні зуби мають майже таку саму будову, як і постійні. Вони також схильні до карієсу. Захворювання можуть проявитися навіть у найменших.

Поспішаємо розвіяти міф про те, що немає потреби лікувати молочні зуби, адже, як багато хто вважає, вони і так підлягають заміні. Лікування повинно бути якісним і своєчасним з таких причин:

  1. Молочні зуби сприяють росту щелепи, утримують місце для постійних зубів. Якщо видалити їх передчасно, з'являються передумови для неправильного формування прикусу, який, зі свого боку, провокує інші проблеми зі здоров'ям.
  2. Хвороби зубів у дітей прогресують набагато швидше, ніж у дорослих. Нелікований карієс загрожує такими ускладненнями, як пульпіт, періодонтит тощо.
  3. Якщо інфекція з дентину потрапить до каналу, є ймовірність, що вона передасться постійним зубам.

Молочні зуби, якщо вони захворіли, обов'язково потрібно лікувати, так як вони сприяють зростанню щелепи і утримують місце для постійного зуба.

А передчасне видалення зуба замість його лікування створює передумови для формування неправильного прикусу.

Якщо молочний зуб не вилікувати вчасно, інфекція, потрапивши в канали молочного зуба, може передатися постійним зубам.

 
Важливо знати, що молочні зуби мають майже таку саму будову, як і постійні. Вони також схильні до карієсу, пульпіту, періодонтиту та інших захворювань, з тією лише різницею, що хвороби розвиваються в них набагато швидше і лікувати їх складніше.

Карієс молочних зубів, як і у дорослих постійних, поділяють на кілька стадій. Залежно від стадії карієсу в стоматологічних клініках «Слален» і «Юта» проводиться відповідне лікування: від реминерализирующей терапії до ендодонтичного лікування, коли вражені кореневі канали тимчасових зубів.

Ендодонтичне лікування молочних зубів має складності і свої особливості у зв'язку з тим, що в глибині щелепи знаходиться зачаток майбутнього постійного зуба, а також зі специфічною будовою систем кореневих каналів тимчасових зубів.

 

Карієс у дітей розвивається в кілька етапів, як і в дорослих. Наші лікарі визначать стадію захворювання й підберуть оптимальне лікування.

Це можуть бути різні дії – від ремінералізації зубів до ендодонтичної терапії, яка застосовується при ураженні каналів. Останній метод лікування складний, що пов'язано зі специфікою їх будови, а також знаходженням у глибині кістки зачатків постійних зубів.

Краще не допускати таких проблем. Візит в нашу клініку раз в 3-4 місяці дозволить виявити патологічні зміни на ранніх стадіях їх розвитку та вчасно вжити заходів щодо їх усунення. Ціна лікування карієсу - ніщо в порівнянні зі здоровою і красивою посмішкою вашої дитини.

Лікарі стоматологічних клінік «Слален» і «Юта» мають величезний досвід роботи з маленькими пацієнтами та в будь-якій ситуації зможуть допомогти їм швидко та якісно.

Але все ж, дорогі тата й мами, краще запобігти подібні ускладнення. Спостереження дітей у стоматолога як мінімум раз в 3-4 місяці дозволить рано розпізнати патологічний процес, швидко вжити заходів до його ліквідації.

 

Герметизація фігур

Найбільш схильні до карієсу фісури – борозенки на зубній поверхні. При виконанні гігієнічних процедур добре вичистити їх складно. Тому для запобігання розвитку каріозного процесу в нашій клініці виконують герметизацію або запечатування фісур.

Процедура полягає в нанесенні на зубну поверхню спеціального герметика, завдяки чому вона вирівнюється. Така процедура абсолютно безболісна й істотно знижує ризик розвитку карієсу.

Проводять герметизацію фісур через 0,5–1 рік після прорізування зуба. Застосовують її і для дітей, у яких вже відбулася зміна. Після процедури потрібно раз на пів року приводити дитину до лікаря для контролю герметизації фісур.

 

Глибоке фторування

Емаль дитячих зубів тонка. Не відрізняється високою твердістю й дентин. Тому мікробам нескладно «атакувати» їх і проникати до внутрішніх тканин. З метою профілактики карієсу фахівці клінік «Слален» і «Юта» проводять фторування зубів. Для цього використовують лаки, які містять фтор, або розчини, що зміцнюють емаль і роблять її стійкою до негативного впливу кислого середовища. Етапи процедури:

  • чистка зубів від нальоту й каменю;
  • осушення їх поверхні потоком повітря;
  • нанесення спеціального розчину.

Тривалість фторування – близько 5 хвилин. Внаслідок процедури емаль насичується іонами фтору, що істотно сповільнює процеси розвитку карієсу та руйнування. Для підтримки зубів у належному стані рекомендуємо проводити процедуру раз на рік як дітям, так і дорослим.

Інші послуги дитячої стоматології у клініках «Слален» і «Юта»

У стоматологічній клініці «Слален» працюють фахівці різних спеціальностей:

  1. Хірурги. Виконують різні маніпуляції: видаляють молочні зуби, роблять пластику вуздечок язика, губ тощо.
  2. Ортодонти. Виправляють неправильний прикус, вирівнюють зубні ряди, використовуючи ортодонтичні пластинки та брекет-системи.
  3. Гігієністи. Порадять найбільш підхожу за жорсткістю щітку, підкажуть, як вибрати зубну пасту, навчать догляду за ротовою порожниною.

Записуйте вашу дитину на консультацію в одній з наших клінік. Після огляду лікар підбере оптимальний план лікування за термінами, матеріалами та вартістю.

Відповіді на популярні питання про дитячу стоматологію

1. Чи потрібно лікувати молочні зуби?

>> Молочні зуби потрібно лікувати обов'язково! Так як погані (уражені) молочні зуби є прямою загрозою для здоров'я постійних зубів і системи шлунково-кишкового тракту.

2. Як підготувати дитину до першого візиту до лікаря-стоматолога?

>> Обговорити майбутню подію, подивитися мультфільми зі стоматологічним сюжетом. Прийти в клініку просто на екскурсію. Пограти в «стоматолога». Почати навіть просити дитини показати зубки (добре відкрити рот) ложечкою, наприклад, йому порахувати зубки.

3. Як часто необхідно відвідувати дитячого стоматолога?

>> 2 рази в рік (кожні 6 місяців). Але бувають відхилення в термінах. Це визначить Ваш лікар-стоматолог (1 місяць, 3 місяці, 6 місяців). Найчастіше дітей просять показувати кожні 3 місяці, так як у дітей каріозні процеси розвиваються набагато швидше.

4. З якого віку привчати дитину до чищення зубів?

>> Якомога раніше. Можна давати просто грати із зубною щіткою, гризти її. Найкращий спосіб привчити дитину чистити зубки, це чистити їх разом з дитиною (на власному прикладі) 2 рази на день.

5. Які ортодонтичні апарати застосовуються для виправлення прикусу у дітей?

>> Це правда. Але цей процес можна сповільнити, утримувати або поліпшити, але прибрати повністю не можливо.

6. Чому потрібно відновлювати задні молочні зуби, які способи відновлення?

>> Так як вони є невід'ємною частиною прикусу дитини. Відновити їх можна пломбою або дитячої коронкою.

7. Чому у дитини погано пахне з рота?

>> Причин кілька:
    - погана гігієна;
    - велика кількість зруйнованих зубів каріозним процесом;
    - захворювання шлунково-кишкового тракту, захворювання носоглотки (аденоїди, гланди);
    - ротове дихання.

8. Яка найбільш рання ознака зубного карієсу молочних зубів, як його лікують, чи допомагає прийом фторовмісних препаратів матір'ю?

>> Білясті плями на зубах (частіше в пришийковій області). Можливий дисколорит. Фторовмісні препарати потрібно приймати матері тільки під суворим контролем лікаря, так як самостійно Ви можете нашкодити!

9. Догляд за молочними зубами у дітей, коли та як починати чистити молочні зубки?

>> Доглядати потрібно з першого зубчика! Дитині зуби чистять батьки з появи першого зуба. Спершу, це використання зубних серветок, щіточка-напальчник, дитяча зубна щітка (за віком). Спершу без пасти, а далі, коли дитина звикла, можна додати дитячу зубну пасту.

10. Які ускладнення можуть виникнути якщо довго не лікувати молочні зуби?

>> Втрата молочних зубів, що спричинить за собою проблеми з прикусом, хвороби шлунково-кишкового тракту, невпевненість в собі (сором) і проблеми з постійними зубами.

11. Яким чином стежити за гігієною порожнини рота немовляти?

>> До появи першого зуба лізти в порожнину рота до немовля не варто (тільки при певних обставинах, коли це необхідно за медичними показаннями). А з появою першого зубчика: використання зубних серветок, щіток-напальчників.

12. У чому полягає процедура герметизації фісур?

>> У закритті фиссур спеціальним стоматологічним матеріалом для більш кращого очищення поверхні зубів, щоб відстрочити появу карієсу.

13. Що таке ремтерапія?

>> Ремтерапія - реминерализация зубів. Обробка зубів препаратами, які містять фтор і кальцій. Профілактика карієсу.

14. Чим лікувати стоматит у дітей?

>> Лікування призначає тільки лікар-стоматолог! Але в першу чергу дотримання гігієни порожнини рота, виключення швидких вуглеводів (солодкого, газованих напоїв). Дієта (виключити всі дратівливі продукти та напої). Обробка антисептичним розчином для порожнини рота, олійними розчинами.

15. У молочних зубів є корені та нерви?

>> У молочних зубах є корінні та нерви, і їх теж потрібно обов'язково лікувати та доглядати за ними, як і за постійними.

Записатися на консультацію до лікаря-стоматолога можна за телефонами:

Ми завжди раді Вам допомогти!

УВАГА!!! Прайс представлений з метою ознайомчого характеру і не несе інформації про остаточну вартість лікування.

Остаточна вартість лікування може бути сформована стоматологом тільки після огляду.

На вартість лікування впливає тяжкість стоматологічної нозології, яка виявляється безпосередньо при огляді на консультації і може відрізнятися від уявлення пацієнта про свій стан, оскільки при багатьох процесах в порожнині рота больовий синдром розвивається тільки на термінальній стадії.

У вартість огляду і консультації не включені рентгенологічні методи дослідження, анестезії, ізоляційні матеріали.

Основні ціни на дитячу стоматологію в Києві в клініках «Слален» та «Юта»:

№ з.пВид лікуванняЦіна
 Дитячий терапевтичний прийом (до 14 років)
1Консультація350
2Рентгенографія (прицільний знімок)175
3Ортопантомограма350
4КТ верхня і нижня щелепа870
5КТ верхня щелепа735
6КТ нижня щелепа735
7КТ сегменту400
8Анестезія ін’єкційна190
9Анестезія аплікаційна100
10Накладення кофердаму, оптрагейта190
11Психологічна адаптація дитини до прийому у стоматолога450
12Профілактичне лікування 
 Глубоке фторування (1 зуб)від 100
 Герметизація фісурвід 580
13Накладення пломб 
 Пломбування постійного зуба фотосклоіномірним матеріалом "Вітремер"від 870
14Реставрація постійних зубів із застосуванням фотополімерного матеріалу 
 однієї поверхнівід 800
 двох поверхоньвід 900
 трьох поверхоньвід 1045
15Лікування ускладненого карієсу 
 Лікування пульпіту молочних зубіввід 2145
 Лікування періодонтиту молочних зубіввід 2910
16Ендодонтичне лікування (лікування кореневих каналів) постійних зубів: 
 1-кореневий зубвід 1915
 2-кореневий зубвід 3080
 3-кореневий зубвід 4245
17Використання мікроскопу при лікуванні карієсу (1 зуб)840

 

Інші послуги стоматологічних клінік "Слален" и "Юта"

 

  Стоматологічна терапія     Пародонтологія        Протезування зубів    Імплантація зубівДитяча стоматологія Хірургічна стоматологія
Лікування карієсуЛікування гінгівітуУстановка вінірівІмпланти Any One MegaGenГерметизація фісур у дітейРезекція зуба
Лікування пульпітуЛікування пародонтитуБезметалева керамікаІмпланти Bio HorizonsЛікування пародонтиту у дітейКюретаж ясен
Лікування періодонтитуПлазмотерапія ясенУстановка коронокІмпланти StraumannФторування зубів у дітейВидалення кісти зубу
Лікування запалення ясенВектор-терапіяЦирконієві коронкиІмпланти INNOПломбування молочних зубівПластика вуздечки верхньої губи
Лікування каналу зубуРецесія ясенУстановка мостовидного протеза Лікування молочних зубівВидалення зубу
Пломбування зубів Протезування на імплантатах Лікування пульпіту у дітейВидалення зуба мудрост
Реставрація зубів Установка бюгельного протеза Лікування періодонтиту у дітейСинус-ліфтинг

×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.