ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Протезування на імплантатах Солом'янський район (Солом'янка)

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

5 переваг протезування на імплантах, етапи виконання процедури

Процедура в стоматології, яка має на увазі заміну втраченого зуба в ряді імплантом, називається протезуванням на імплантах. Це повноцінне оперативне втручання належить до категорії хірургічних стоматологічних послуг і виконується в тому випадку, якщо інші методи протезування пацієнту протипоказані. Роботи буде багато, проходить вона в кілька етапів, пацієнту потрібно чекати певний період для приживлення титанового кореня. Маніпуляція виконується в стоматологічній клініці під місцевою анестезією, тому больові відчуття практично відсутні на кожному етапі, хоча дискомфорт буде присутній.

Показання та протипоказання до виконання процедури

Лікар після огляду ротової порожнини та проведення комплексної діагностики м'яких, твердих тканин може рекомендувати вид протезування. Але тільки в тому випадку, якщо для цього є чіткі показання:

 • в ряді відсутній тільки один зуб, розташовані поруч абсолютно здорові, їх потрібно зберегти цілими, виключивши депульпацію (видалення нерва);
 • є необхідність заміни великої кількості втрачених зубів у ряді;
 • у ряді відсутня остання одиниця, і зафіксувати інший тип протеза неможливо;
 • необхідно вирішувати проблему за повної відсутності зубів у ротовій порожнині.

Важливе не лише бажання пацієнта використовувати саме аналізований тип протезування – лікар повинен переконатися у відсутності в нього протипоказань до маніпуляції. Серед них вважаються:

 • захворювання крові, які у важкій формі;
 • цукровий діабет будь-якого типу;
 • туберкульоз та ревматизм;
 • недостатня кількість кісткової тканини в місцях передбачуваного вживлення титанового кореня як основа під штучний зуб.

Враховується загальний психічний стан здоров'я пацієнта. Якщо він неврівноважений і вимагає прийому сильних заспокійливих, то в імплантуванні буде відмовлено. Є й перелік умовних протипоказань: гострий перебіг вірусних та інфекційних патологій, періоди загострення внутрішніх хронічних захворювань, проведене менш ніж рік тому опромінення з приводу онкології, вагітність, наркотична залежність. Стоматолог просто уточнить, що пацієнту потрібно стабілізувати свій стан, домогтися одужання або введення патології у стан стійкої ремісії.

Суть протезування на імплантах, особливості процедури

Імпланти є шурупами, які хірургічним шляхом вживлюються в кісткову тканину і є основою для фіксації коронкової частини штучного зуба. Виготовляються з повністю біологічно сумісного з мікрофлорою ротової порожнини матеріалу ― титану, який не викликає алергії і добре приживається за дотриманням всіх умов для цього процесу.

Після того як імплант встановлений у щелепу, і він прижився, на нього кріпиться абатмент – специфічний перехідник між коренем і коронкою, що робить опору для протеза максимально якісною і надійною.

Ця процедура може використовуватися для відновлення жувальної функції верхньої щелепи і нижньої, фронтальних і дальніх зубів. Може виконуватись в один або два етапи. Перший варіант передбачає одномоментну установку штифта з титану, абатменту і коронки, але вона допускається тільки в тому випадку, якщо щойно відбулося видалення власного зуба в ряді. Набагато частіше стоматологи виконують двоетапну маніпуляцію – спочатку імплант вживляється, потім вичікується час для його повного приживлення (6–8 місяців) і тільки після цього фіксуються абатмент і коронкова частина конструкції.

Варто враховувати, що іноді пацієнту потрібна додаткова хірургічна операція для збільшення обсягу кісткової тканини.

Методи протезування на імплантах

У стоматології розрізняють незнімний і знімний види конструкцій, що розглядаються. У першому випадку мається на увазі кріплення коронкової частини на імпланті не на абатменті, а на стоматологічному цементі. Залежно від кількості відсутніх зубів у ряді як протези можуть використовуватися коронки або зубний міст.

Знімне протезування зубів застосовується у тому випадку, якщо є адентія (повна відсутність зубів у ряді). З'єднання протеза з титановим коренем здійснюється за допомогою мікрозамку. Важливо встановити потрібну кількість штучних коренів, яку визначає тільки лікар ― зазвичай не менше 2―4 штук на всю щелепу.

Окремо розглядаються умовно-знімні конструкції, коли система імплант-абатмент-коронка з'єднується спеціальним гвинтом. Розібрати цю конструкцію можна, але лише в умовах стоматологічної клініки. Такий метод протезування рекомендується пацієнтам, які мають проблеми з регулярним і правильним виконанням гігієнічних процедур.

Як проводиться процедура

Незалежно від того, що знімні або незнімні протези на імплантах потрібно встановлювати, процедура виконується поетапно. За протоколом стоматолог повинен:

 1. Вибрати кількість та визначитися з розташуванням точок для встановлення титанового кореня.
 2. Провести операцію вживлення титанового штифта, який виконуватиме роль опори для коронки штучного зуба.
 3. Пересвідчитися в абсолютному приживанні штифта, процес закінчується через 4–6 місяців, іноді через 2 місяці – все залежить від індивідуальних регенераційних можливостей організму пацієнта.
 4. Виготовити та провести примірку протеза, за необхідності відправити його на доопрацювання до зуботехнічної лабораторії.
 5. Провести остаточну примірку виробу та встановити його за допомогою гвинта, абатменту чи стоматологічного цементу – метод залежить від типу стоматологічної конструкції.

Після закінчення процедури лікар дасть рекомендації щодо догляду за імплантами. Правильна гігієна допоможе надовго зберегти красу та функціональність штучних зубів.

Як доглядати протези на імплантах

Ціна незнімних, знімних та умовно-знімних протезів залежить від складності процедури, підготовчих робіт та кількості встановлених титанових штифтів, штучних коронок. Термін служби заявляється як 10―15 років, але його можна продовжити шляхом правильного догляду за ротовою порожниною. А це означає, що потрібно 1 раз на пів року відвідувати лікаря для контрольного огляду ротової порожнини, двічі на день чистити зуби та користуватися флосом, іригатором. Іноді потрібне професійне чищення зубів, яке виконують у клінічних умовах.

У профільному закладі Солом'янського району Києва протезування на імплантах виконується на професійному рівні, з урахуванням особливостей організму пацієнта та строго за міжнародними, європейськими протоколами. Вартість процедури обговорюється індивідуально з кожним клієнтом, тому що складається з кількох факторів і складності виконання маніпуляції.

Записатися на консультацію до лікаря-стоматолога можна за телефонами

Ми завжди раді вам допомогти! 

 

Другие услуги стоматологических клиник "Слален" и "Юта"

 

    Стоматологическая   терапия      Пародонтология        Протезирование   зубов      Имплантация   зубов    Детская стоматология        Xирургическая   стоматология  
Лечение кариесаЛечение гингивитаУстановка винировИмпланты Any One MegaGenГерметизация фиссур у детейРезекция зуба
Лечение пульпитаЛечение пародонтитаБезметалловая керамикаИмпланты Bio HorizonsЛечение пародонтита у детейКюретаж десны
Лечение периодонтитаПлазмотерапия десенУстановка коронокИмпланты StraumannФторирование зубов у детейУдаление кисты зуба
Лечение воспаления десенВектор-терапияУстановка циркониевых коронокИмпланты INNOПломбирование молочных зубовПластика уздечки верхней губы
Лечение канала зубаРецессия десныУстановка мостовидного протеза Лечение молочных зубовУдаление зуба
Пломбирование зубов Протезирование на имплантах Лечение пульпита у детейУдаление зуба мудрости
Реставрация зубов Установка бюгельного протеза Лечение периодонтита у детейСинус-лифтинг

×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.