ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Стоматологічна терапія Солом'янський район (Солом'янка)

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Терапевтична стоматологія в Києві пропонує безліч ефективних послуг, які допомагають уникнути проблем на кшталт карієсу зубів, захворювань пародонта, запалення слизової оболонки, видалення зубів.

Новітні методики успішно застосовують у своїй практиці фахівці наших клінік «Слален» і «Юта».

Що таке стоматологічна терапія

Терапія – один із напрямків стоматології, який використовує різні методи лікування: профілактика, прогнозування та відновлення здоров'я порожнини рота. Коректний підхід лікарів дозволяє зробити прогноз, попередити й вилікувати більшу частину хвороб зубів ще на стадії їх зародження.

Основні напрямки стоматологічної терапії

Головними завданнями стоматологічної терапії є:

Терапевтична стоматологія охоплює повний спектр послуг, спрямованих на консервативне лікування захворювань ротової порожнини.

Методи діагностики для визначення хвороб зубів

Діагностика каріозних утворень дозволяє попередити їх прогресування й виключити необхідність установки пломби та протезів зубів.

Але часто пацієнти звертаються, коли вже є карієс або інші захворювання.

Для їх визначення лікарі використовують такі методи діагностики:

 1. Реакція на подразники. Дозволяє лікарю виявити проблему, яка вже себе проявила: пульпіт, карієс. Вплив холодом дає можливість визначити й періодонтит за його наявності.
 2. Рентгенологічні дослідження незамінні, якщо треба дізнатися стан зуба всередині. Цей метод діагностики дозволяє оцінити особливості щелепної кістки для подальшої терапії, ступінь розвитку карієсу, проконтролювати швидкість росту кісти, якість пломбування каналів, виявити запальні процеси та ін. Процедура швидка (усього близько хвилини). Шкода від неї мінімальна, адже набагато небезпечніше не знати про свої захворювання й несвоєчасно почати лікування. Залежно від клінічної картини лікар може призначити ортопантомограму (ОПГ) – панорамний знімок.
 3. Комп'ютерна томографія (КТ). Виконується, коли потрібно побачити анатомічну будову зубів, їх коренів і каналів. Використовується при лікуванні ясен для оцінки рівня кісткової тканини. У разі травми щелепно-лицевої ділянки при плануванні оперативного втручання також рекомендують зробити КТ.

Для діагностики часто використовується стоматологічний мікроскоп. Він допомагає точніше оцінити структуру, стан і положення зубів. Завдяки йому лікар може виявити карієс на початкових стадіях розвитку.

Видно також дефекти пломб каналів, мікротріщини, які неможливо розглянути неозброєним оком. Під мікроскопом проводиться також лікування, завдяки чому ризик пошкодити здорову ділянку зуба або каналу зводиться до мінімуму.

Лікування зубів і ясен у терапевтичній стоматології

Найчастіше стоматологу доводиться стикатися з такими хворобами зубів:

 1. Карієс. Характеризується прогресивним руйнуванням твердих тканин зуба (емалі, дентину). Легко лікується на ранніх стадіях. Слабке обточування емалі й подальше фторування зубів допоможуть усунути проблему.
 2. Пульпіт – перше ускладнення карієсу. Пов'язане із запаленням пульпи, яке виникає при проникненні інфекції через тонкий шар каріозного дентину до зубного каналу. Основне завдання стоматолога – прочистити та продезінфікувати його, після чого канал пломбується.
 3. Періодонтит – запалення сполучної тканини, що оточує корінь зуба. Лікування цього захворювання складне та тривале. За наявності гною лікарю доведеться зробити його відтік. Видаляють загиблу пульпу з каналів, обробляють їх і встановлюють тимчасову пломбу. При ефективності цих дій через деякий час канали пломбують постійно.

Терапевтична стоматологія займається також лікуванням і профілактикою захворювань пародонта – органів і тканин, що оточують зуб.

Поширені хвороби: гінгівіт, пародонтит.

Залежно від їх тяжкості застосовують різні методи лікування: починаючи від проведення професійного чищення зубів, протизапального лікування й закінчуючи оперативним втручанням.

Що охоплює терапевтична стоматологія у клініках «Слален» і «Юта»

Пацієнт, звернувшись до однієї з наших клінік, отримає весь спектр послуг:

 1. Огляд. Відвідувати стоматолога потрібно не рідше двох разів на рік. Це звичайні профілактичні огляди. Але, якщо людину щось турбує, відкладати візит до стоматології не можна. Навіть якщо потрібне видалення зубного каменю, варто відразу відвідати лікаря. Пам'ятайте, що маленька проблема може перерости в серйозне ускладнення через вашу легковажність.
 2. Діагностика. За результатами огляду у разі потреби лікарі-терапевти нашої клініки призначать додаткові дослідження, які допоможуть визначити проблему. Для цього в нас є сучасне, високотехнологічне обладнання від світових лідерів-виробників.
 3. Лікування. З багатьма захворюваннями лікар-терапевт справляється самостійно. У разі потреби він залучає іншого фахівця.

Наші стоматологи мають можливість максимально точно визначити хвороби й вилікувати їх, використовуючи прогресивні методи.

Чому варто довірити лікування стоматологічним клінікам «Слален» і «Юта»

Клініки «Слален» і «Юта» працюють з пацієнтами різного віку. Наші переваги:

 • ведемо гнучку цінову політику;
 • пропонуємо консультацію кваліфікованого лікаря;
 • підбираємо індивідуальний план лікування як за термінами, матеріалами, так і за ціною.

Подбайте про своє здоров'я! Звертайтеся до однієї з наших клінік уже сьогодні.

Відповіді на популярні питання в стоматологічній терапії

1. Як формується вартість пломби?

>> Все залежить від глибини ураження та обсягу каріозного процесу. Чим більше зруйнований зуб, тим більше вартість лікування.

2. Чи довго буде триматися пломба?

>> При виконанні всіх рекомендацій лікаря, фотополімерні реставрації служать десятки років.

3. Чи потрібна анестезія при пломбуванні зуба?

>> У більшості випадків так, але все залежить від вихідної ситуації та рішення приймається в кожному конкретному випадку на місці.

4. Болить зуб після пломбування каналу. Що робити?

>> Таке трапляється. Не завжди реакція з боку пролікованого зуба говорить про наявність будь-якої проблеми. Краще зв'язатися з доктором або прийти на огляд.

5. Як зрозуміти, коли зуб треба вже видаляти, і коли його можна лікувати?

>> Зрозуміти можна лише після ретельного клінічного огляду, а також проведення додаткових методів дослідження (КТ, ОЗУ, рентген).

6. Наскільки можна довіряти рекламі жувальних гумок, що гарантують повний захист від карієсу?

>> Жувальна гумка є додатковим засобом індивідуальної гігієни, але не може гарантувати повний захист від карієсу.

7. Чи правда, що руйнування мертвого зуба неминуче?

>> Якщо проведено якісне лікування кореневих каналів, то можливо зберегти зуб на довгий час.

8. Скільки повинні тривати больові відчуття після видалення нерва та пломбування зубного каналу? Чи варто повторно звертатися до стоматолога?

>> Все індивідуально.

9. Якщо у батьків погані зуби, чи означає це, що дитина з народження буде схильна до ризику каріозної хвороби? Чи можна боротися зі спадковістю?

>> Ні. Спадковість відіграє важливу роль у формуванні зубощелепної системи, але цілісність молочних зубів більше залежить від якості індивідуальної гігієни дитини, а також своєчасного звернення до стоматолога.

10. Чому карієс найчастіше виникає між зубами?

>> Міжзубні проміжки - це важкодоступні місця для очищення, тому стоматологи рекомендують використовувати додаткові засоби індивідуальної гігієни порожнини рота у вигляді йоржиків, зубних ниток і іригаторів.

Записатися на консультацію до лікаря-стоматолога можна за телефонами

Ми завжди раді вам допомогти! 

УВАГА!!! Прайс представлений з метою ознайомчого характеру і не несе інформації про остаточну вартість лікування.

Остаточна вартість лікування може бути сформована стоматологом тільки після огляду.

На вартість лікування впливає тяжкість стоматологічної нозології, яка виявляється безпосередньо при огляді на консультації і може відрізнятися від уявлення пацієнта про свій стан, оскільки при багатьох процесах в порожнині рота больовий синдром розвивається тільки на термінальній стадії.

У вартість огляду і консультації не включені рентгенологічні методи дослідження, анестезії, ізоляційні матеріали.

Основні ціни на терапевтичне лікування в стоматологічних клініках «Слален» та «Юта»

№ з.пВид лікуванняЦіна
 Терапія 
1Огляд порожнини ротабезкоштовно
2Розширена консультація з планом лікування350
3Рентгенографія (прицільний знімок)175
4Ортопантомограма350
5КТ верхня і нижня щелепа870
6КТ верхня щелепа735
7КТ нижня щелепа735
8КТ сегменту400
9Діагностичне обстеження порожнини рота під мікроскопом820
10Анестезія ін’єкційна190
11Анестезія аплікаційна100
12Накладання кофердаму, оптрагейта190
13Лікування карієсу 
 Накладання пломб з використанням склоіномерного цементувід 340
 Реставрація зубів із застосуванням фотополімерного матеріалувід 870
14Ендодонтичне лікування (лікування кореневих каналів): 
 1-кореневий зубвід 1915
 2-кореневий зубвід 3080
 3-кореневий зубвід 4245
15Використання мікроскопу при лікуванні карієсу (1 зуб)840
16Використаня мікроскопу в ендодонтії (за 1 канал)1000

 

Інші послуги стоматологічних клінік "Слален" и "Юта"

 

  Стоматологічна терапія     Пародонтологія        Протезування зубів    Імплантація зубівДитяча стоматологія Хірургічна стоматологія
Лікування карієсуЛікування гінгівітуУстановка вінірівІмпланти Any One MegaGenГерметизація фісур у дітейРезекція зуба
Лікування пульпітуЛікування пародонтитуБезметалева керамікаІмпланти Bio HorizonsЛікування пародонтиту у дітейКюретаж ясен
Лікування періодонтитуПлазмотерапія ясенУстановка коронокІмпланти StraumannФторування зубів у дітейВидалення кісти зубу
Лікування запалення ясенВектор-терапіяЦирконієві коронкиІмпланти INNOПломбування молочних зубівПластика вуздечки верхньої губи
Лікування каналу зубуРецесія ясенУстановка мостовидного протеза Лікування молочних зубівВидалення зубу
Пломбування зубів Протезування на імплантатах Лікування пульпіту у дітейВидалення зуба мудрост
Реставрація зубів Установка бюгельного протеза Лікування періодонтиту у дітейСинус-ліфтинг

×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.