ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Лікування молочних зубів Солом'янський район (Солом'янка)

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Лікування молочних зубів: забезпечуємо надійне підґрунтя для здоров'я ротової порожнини в майбутньому

Багато батьків вважають, що лікування молочних зубів — це недоцільні дії, тому що рано чи пізно їх змінять постійні. Але будь-який стоматолог заперечить такій думці. Стежити за станом дитячих зубів необхідно з раннього віку. Від цього залежить здоров'я не тільки ротової порожнини, але і всього організму.

Чому потрібно лікувати зуби дітям

Молочні зуби схильні до різних захворювань, оскільки їх емаль тонка і не може протистояти атаці хвороботворних бактерій. Якщо до того ж догляд за ротовою порожниною не буде належним, уникнути проблем не вийде. В цьому випадку потрібно обов'язково почати своєчасне лікування, інакше можна втратити зуб, а це загрожує низкою небезпек:

  1. Складність в пережовуванні їжі, що тягне за собою порушення роботи шлунково-кишкового тракту.
  2. Ураження зачатка постійного зуба.
  3. Формування неправильного прикусу. Через деякий час після видалення «сусіди» починають зміщуватися в бік вільної лунки. Постійні зуби через це можуть прорізатися не на своєму місці. І вже в дорослому віці доведеться носити брекети або страждати через психологічні комплекси.
  4. Недостатнє формування кісткової тканини. Для правильного її розвитку потрібне постійне механічне навантаження, яке при відсутності навіть одного зуба буде нерівномірним.
  5. Ускладнення. Не вилікувані захворювання можуть перерости в небезпечні прояви. Так, від пульпіту до розвитку абсцесу і флегмони можуть пройти лічені дні або навіть доба.
  6. Порушення мови — при відсутності зубів, особливо передніх, дитині складно вимовляти звуки. Від цього страждає його соціальна адаптація.

Каріозні порожнини — це постійний осередок інфекції. Вона може швидко поширитися і призвести до загальної інтоксикації організму, а також спровокувати розвиток хронічних захворювань серцево-судинної системи, нирок і т. д.

Які зустрічаються захворювання дитячих зубів

Ціна збереження молочних зубів до їх зміни — правильна гігієна, повноцінне харчування і періодичні (кожні 3–4 місяці) огляди у стоматолога. Щоб вчасно виявити захворювання, необхідно ознайомитися з їх особливостями.

1. Карієс зубів

Каріозні ураження зустрічаються в ранньому віці найчастіше. На відміну від дорослих, у дітей вони розвиваються дуже швидко. Залежно від ступеня ураження розрізняють такі види карієсу:

  1. Поверхневий. Хвороба починається з білої плями, яку батьки приймають за наліт. Але це вже процес демінералізації, коли з емалі вимиваються мінеральні компоненти і в першу чергу — кальцій. Може з'явитися чутливість. Для зупинки захворювання зубну поверхню обробляють фторовмісними препаратами.
  2. Середній. На цьому етапі пошкоджується дентин, який м'якше емалі. Розпізнати карієс можна за темною плямою, яка просвічується крізь емаль. Може з'явитися чутливість зубів. При лікуванні всі уражені бактеріями розм'якшені тканини видаляються. Порожнина дезінфікується і пломбується.
  3. Глибокий. Така стадія характеризується ураженням глибинних шарів дентину. Утворюється велика порожнина. Малюк може відчувати біль при попаданні залишків їжі в неї. Щоб встановити пломбу, зуб знеболюють і видаляють розм'якшений дентин.

Дитяча стоматологія має на озброєнні різні методи, які допоможуть призупинити розвиток карієсу. Для пломб використовуються нешкідливі для дитячого організму матеріали.

2. Пульпіт

Якщо не вживати заходів, інфекція при карієсі досягає нерву, і він запалюється. Так розвивається пульпіт, який супроводжується хворобливими відчуттями. В цьому випадку запалений нерв видаляють, канали прочищають і пломбують. Таке захворювання може перейти в гнійну форму.

3. Періодонтит

Періодонтит — більш серйозне ускладнення карієсу. Розвивається, коли інфекція вражає весь зуб, пульпу і проникає в прикореневі тканини. В цьому випадку ясна стають пухкими та червоніють. Дитина відчуває біль, погіршується загальний стан, може підніматися температура.

Ця хвороба небезпечна тим, що при гострому запаленні та сильній інтоксикації можна втратити зуб. Якщо ситуація не настільки критична, лікар проведе санацію порожнини, запломбує канали та відреставрує коронкову частину зуба.

Лікування молочних зубів в клініках «Слален» і «Юта»

Якщо на передніх зубах помітити зміни досить просто, то на жувальних, особливо на контактних поверхнях, виявити їх можна не завжди. Часто проблеми виявляються, коли порожнини вже великі. Щоб не допустити такої ситуації, запрошуємо вас з дитиною на консультацію в клініки «Слален» і «Юта».

Лікування молочних зубів в Києві, зокрема в Солом'янському районі — одна із спеціалізацій нашої стоматології. Ми розуміємо, яке це відповідальне завдання. Воно ускладнюється ще тим, що діти, як правило, бояться стоматологів. Злагоджена робота наших фахівців разом з батьками дозволить домогтися потрібного результату. В процесі ми використовуємо сучасне обладнання та якісні матеріали. Підбираємо оптимальну методику лікування по ефективності та вартості. Для нас важливо, щоб наші маленькі пацієнти були здорові і щасливі.

Не відкладайте візит до нас! Це дозволить провести мінімально інвазивне, швидке і безболісне лікування дитячих зубів.

Записатися на консультацію до лікаря-стоматолога можна за телефонами:

Ми завжди раді Вам допомогти!

 

Інші послуги стоматологічних клінік "Слален" и "Юта"

 

  Стоматологічна терапія     Пародонтологія        Протезування зубів    Імплантація зубівДитяча стоматологія Хірургічна стоматологія
Лікування карієсуЛікування гінгівітуУстановка вінірівІмпланти Any One MegaGenГерметизація фісур у дітейРезекція зуба
Лікування пульпітуЛікування пародонтитуБезметалева керамікаІмпланти Bio HorizonsЛікування пародонтиту у дітейКюретаж ясен
Лікування періодонтитуПлазмотерапія ясенУстановка коронокІмпланти StraumannФторування зубів у дітейВидалення кісти зубу
Лікування запалення ясенВектор-терапіяЦирконієві коронкиІмпланти INNOПломбування молочних зубівПластика вуздечки верхньої губи
Лікування каналу зубуРецесія ясенУстановка мостовидного протеза Лікування молочних зубівВидалення зубу
Пломбування зубів Протезування на імплантатах Лікування пульпіту у дітейВидалення зуба мудрост
Реставрація зубів Установка бюгельного протеза Лікування періодонтиту у дітейСинус-ліфтинг

×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.