ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Установка мостовидного протеза

Мостоподібні протези: особливості конструкції

Міст — це протез, який служить для відновлення одного або максимум трьох стоячих поруч зубів (вони можуть бути відсутніми або частково зруйнованими). Така конструкція нерухома — зубні коронки з'єднані між собою.

Встановлюється вона з опорою на крайні власні зуби пацієнта, котрі попередньо піддаються препаруванню. При протезуванні на імплантатах в обточуванні немає необхідності. У цьому випадку обмеження по кількості зубів, що піддаються відновленню, відсутні.

Колір коронок підбирають ретельно. Точні технології виготовлення і інноваційні матеріали дозволяють створити відмінну заміну природним зубам як за зовнішнім виглядом, так і за функціональністю.

 

Встановлення мостоподібного протеза

Повернути красу посмішки можна різними способами. Один із них — зубний міст, встановити який можна в наших клініках «Слален» і «Юта».

Мостоподібні протези відмінно витримують жувальні навантаження, не чинять тиск на ясна. Ви зможете безперешкодно насолоджуватися улюбленою їжею і усунути психологічний дискомфорт.

Різновиди зубних мостів

На естетичність і надійність конструкції впливає обраний матеріал.

Мостоподібний протез буває:

  1. Металевим. Це бюджетний варіант, який характеризується високою міцністю. Використовується нечасто, тому що має низькі естетичні якості, може провокувати руйнування опорних зубів.
  2. Металокерамічним — керамічні протези на металевій основі. Це високоміцні і безпечні конструкції, які характеризуються оптимальним співвідношенням ціни-якості.
  3. Керамічним. Матеріал легкий і міцний. Володіє високими естетичними характеристиками, гіпоалергенний і повністю сумісний з організмом людини.
  4. Пластмасовим. Це легкі і недорогі конструкції, які встановлюються на короткий термін. Виготовляється такий протез швидко. Матеріал не викликає алергічних реакцій, але має невисоку міцність. Тому пластмасу застосовують для тимчасових коронок, щоб не нашкодити обточеним зубам.

Мостоподібні протези розрізняють за технологією виготовлення.

Найміцніші — суцільнолиті конструкції. Їх виготовляють в нашій зуботехнічній лабораторії.

Адгезивний мостовидний протез моделюють безпосередньо в ротовій порожнині.

Етапи установки моста

Шукайте надійну стоматологічну клініку в Києві? В центрах «Слален» і «Юта» установку зубного моста виконують максимально якісно.

Дії лікарів послідовні:

  1. Оглядають ротову порожнину, роблять рентген, щоб оцінити «силу» опорних зубів.
  2. Готують їх — лікують, видаляють нерв, якщо є необхідність. При сильному руйнуванні встановлюють спеціальні вкладки, що допоможе витримати їм навантаження.
  3. Визначають колір коронок і роблять зліпок.
  4. Виготовляють міст в нашій зуботехнічній лабораторії. Коронки всередині повністю відповідають формі препарованих зубів. Поки виготовляється постійний протез, пацієнт повинен носити тимчасову конструкцію, яку виконують з пластмаси.
  5. Приміряють зубний міст і коригують при необхідності.
  6. Фіксують протез, використовуючи стоматологічний цемент.

Наші фахівці зроблять все, щоб щільно закріпити міст. Він не буде відрізнятися за кольором від інших зубів, не стане перешкоджати їх змиканню.

Правила догляду

Місток на зуби прослужить довго, якщо правильно доглядати за порожниною рота. Для цього необхідно полоскати рот після кожного прийому їжі.

Обов'язково варто хоча б двічі на день чистити зуби. Для очищення важкодоступних місць потрібно використовувати іригатор, зубну нитку.

Кожні півроку варто відвідувати стоматологію «Слален» чи «Юта» для профілактичного огляду.

Скільки коштує установка мостоподібного протеза

На ціну моста впливає обраний матеріал: найдорожчі — цільнокерамічні конструкції, потім йдуть металокерамічні мости.

Також на вартість послуги впливає той факт, чи буде це протез з опорою на свої зуби або на імплантати.

Має ще значення розмір конструкції.

Ціна на мостоподібний протез повністю відповідає тим гарантіям, які ми даємо, кваліфікації наших лікарів, технологічному рівню клінік.

Записатися на консультацію до лікаря-стоматолога можна за телефонами:

Ми завжди раді Вам допомогти!

×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.