ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію

Відбілювання зубів

В природі не існує стовідсотково білих зубів. Колір зубів визначається прозорістю емалі та залежить від жовтизни дентину. 

Але пошкодження зубної емалі призводять до потемніння природного кольору зубів. В невидимі оку пори на поверхні зубної пластинки забиваються темні пігменти чаю, кави, коли, соків, вина, ягід, солодощів та інших фарбуючих продуктів.

Свою негативну дію здійснюють куріння, прийом деяких медикаментів, зубний камінь та періодичне ігнорування правил зубної гігієни.

Все перераховане (в будь-яких комбінаціях) робить поступову зміну кольору зубів неминучим для більшості людей.

Сучасні технології відбілювання зубів дозволяють повернути і навіть покращити їх початковий колір.

Сьогодні відбілювання зубів займає важливе місце в естетичному стоматологічному лікуванні.

При правильному підході сама процедура відбілювання абсолютно безпечна.

Етапи відбілювання зубів в стоматологічних клініках «Слален»:

  1. Перед початком процедури відбілювання Вам зроблять ультразвукове чищення зубів, яке знімає зубний камінь та відполірує поверхню кожного зуба.
  2. Після цього лікар визначить початковий відтінок Ваших зубів і одразу ж покаже, якими стануть Ваші зубки після відбілювання.
  3. За допомогою спеціальної пластинки зуби ізолюються від губ та ясен. Потім на кожний зуб наноситься спеціальний гель, який утворює плівку товщиною один-два міліметри. Далі спеціальна лампа «включає» активний компонент – кисень. Він дбайливо «прочищає» пори зубів, роблячи Вашу посмішку білосніжною.

Як правило, процедура триває від 45 хвилин до одної години.

На сьогоднішній день це самий гуманний і безпечний спосіб отримання білосніжної посмішки.

Висвітлена цими методами зубна емаль довго зберігає колір, але з часом білизна може потускніти через харчові фарбники, зубний наліт, табакокуріння і т. д. Тому необхідно 2 рази на рік проводити професійне чищення зубів, яке допоможе не тільки повернути зубам сяючий білий колір, але і попередить ризик розвитку різних захворювань зубів та ясен.

На жаль, далеко не кожна людина може скористатися послугою висвітлення зубної емалі. Існують і протипоказання.

Вагітним жінкам, годуючим матерям і неповнолітнім вкрай протипоказано відбілювання зубів.

Також відбілювання протипоказано людям, які страждають алергією на перекисні сполучення та латекс.

Але, як правило, самою розповсюдженою причиною неможливості здійснити висвітлення емалі є наявність хворих зубів. Багаточисленні тріщини та ділянки підвищеної чутливості є непереборною перепоною при відбілюванні.

І, звичайно, не можна забувати про те, що висвітленню піддаються тільки «рідні» тканини зуба, а пломби колір не змінять.

Більшість змінних відбілюючих систем, які застосовуються для отримання хорошого результату, і не пошкоджують тканини зуба, достатньо дорогі.

Дуже шкідливими для людини є застосування дешевих систем відбілювання, які використовують кислоту високої концентрації для отримання результату та цим наносять шкоду зубам.

Завжди пам'ятайте про те, що вартість процедури залежить, в першу чергу, від якості матеріалу та рівня кваліфікації персоналу клініки.

В стоматологічних клініках «Слален» відбілювання зубів у Києві проводять професійні гігієністи з використанням новітніх технологій та якісних матеріалів.

Записатися на консультацію до лікаря-стоматолога можна за телефонами:

Ми завжди раді Вам допомогти!

Основні ціни на відбілювання зубів у Києві в стоматологічних клініках «Слален» та «Юта» 

№ з.пВид лікуванняЦіна
 Професійна гігієна 
1Професійне відбілювання зубів системою Garlo de Giorgi (Італія)від 1530
×
Зворотній зв'язок