ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Відбілювання зубів Солом'янський район (Солом'янка)

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Що являє собою процедура відбілювання зубів і як вона відбувається

У природі немає абсолютно білих зубів. Окрім того, на колір емалі впливають і численні зовнішні чинники. Тому впродовж років у кожної людини вона набуває темного відтінку, що порушує красу та естетику посмішки. У стоматологічних клініках Києва пропонують скористатися процедурою, що дозволяє зробити зуби світлішими на кілька тонів. Маніпуляція викликає багато суперечок і сумнівів. Задля розвіювання страхів варто лише вивчити «матчастину» і зрозуміти, як взагалі виконується маніпуляція, чи є від неї шкода і що впливає на поверхню емалі.

Навіщо потрібно відбілювання зубів: показання і протипоказання

Відбілювання зубів – важливий складник естетичної стоматології. Процедура необхідна для відновлення краси посмішки і збереження здоров'я шару емалі. Адже під час відбілювання стоматолог не лише освітлює поверхню зубів на кілька тонів, але й очищає її від нальоту. Показаннями до проведення є:

 • темні плями на зубах, які не зникають після ретельної гігієни;
 • поява на поверхні жовтого або сірого відтінку;
 • поздовжні темні смуги на зубах.

Послуга знадобиться і тим, хто раніше проходив ортодонтичне лікування і нещодавно зняв брекет-системи, оскільки провести ретельне очищення рота за наявності таких конструкцій неможливо.

Але навіть велике бажання мати бездоганну посмішку і наявні показання можуть відкидатися стоматологом. Відмову здійснити відбілювання зубів можна почути у таких випадках:

 • підвищена чутливість зубів;
 • тріщини на емалі;
 • ураження карієсом;
 • прогресуючі патології ясен – гінгівіт, пародонтит і пародонтоз;
 • період вагітності та годування дитини груддю.

Перелічені протипоказання відносяться до умовних, оскільки після їх усунення і відновлення стану здоров'я процедура стає доступною.

Етапи відбілювання зубів:

 1. Ультразвукова чистка. Перед процедурою необхідно зняти зубний камінь і відполірувати поверхню всіх зубів. Інакше вони можуть висвітлитися плямами.
 2. Визначення початкового відтінку зубів пацієнта. На цьому етапі лікар продемонструє результат відбілювання, який залежить від генетичних особливостей пацієнта та щільності емалі, у середньому освітлення відбувається на 2-4 тони.
 3. Ізоляція зубів від губ і ясен з використанням спеціальної пластинки.
 4. Нанесення гелю на кожен зуб, після чого на їх поверхні утворюється плівка товщиною 1-2 мм.

Протокол відновлення відтінку поверхні емалі передбачає дотримання поетапності виконання роботи. Спочатку слід отримати консультацію гігієніста, під час якої фахівець оцінить стан ротової порожнини та обговорить із пацієнтом бажаний результат. Обов'язково перед відбілюванням зубів призначається комплексна професійна гігієна порожнини рота, яка містить вплив ультразвуком і піскоструминне оброблення. Далі виконується:

 1. Ізолювання ясен. Застосовуються спеціальні накладки і засоби, що захищають м'які тканини від шкідливого впливу відбілюючих препаратів та ультрафіолетових променів. Так здійснюється профілактика отримання мікроопіків слизової оболонки.
 2. Відбілювання. На зуби наносять спеціальний гель на основі перекису водню. На нього діють ультрафіолетовими променями, що сприяє виділенню активного кисню. Останній "виштовхує" пігменти з емалі.

Зазвичай задля досягнення бажаного результату стоматолог наносить 2-3 рази спеціальні гелі та опромінює лампою. Далі відбувається оцінка результату: лікар оглядає зуби, дає дзеркало пацієнту, який має засвідчити задоволення процедурою.

Види відбілювання зубів

Існує декілька методів процедури і вибрати найкращий може лише стоматолог. У клініках пропонують такі види відбілювання:

 • офісне. Вирізняється максимально швидким отриманням результату, вимагатиме лише одного відвідування клініки, підходить практично кожному пацієнту;
 • хімічний. Виконується тільки в тому випадку, якщо в роті пацієнта немає тріщин на емалі або пломб у фронтальній зоні. У капи закладається активний гель, конструкція поміщається на зубний ряд. Пацієнту потрібно буде деякий час перебувати у кріслі стоматолога протягом здійснення реакції із виділенням кисню. Вартість такого методу є низькою, проте стоматологи дуже рідко його рекомендують;
 • внутрішньоканальне. Якщо речовини, які забарвлюють зуб, проникають під його коронку, то потемніння відбувається всередині. У цьому випадку лікар спочатку розкриває зуб, вичищає темні ділянки тканини і прямо у канали вводить речовину, яка освітлює зуб. Задля досягнення бажаного ефекту знадобляться 2-3 процедури.

Окремо слід розглянути відбілювання вдома. У цьому випадку не йдеться про якісь народні рецепти, вони не матимуть бажаного ефекту, але можуть завдати істотної шкоди. Варто використовувати спеціальний комплект, який містить капи і дозувальні шприци. Слід нанести гель, що освітлює емаль, на зуби і надіти капу. Важливо не використовувати м'які тканини і точно розрахувати дозування;  консультацію щодо цього надасть стоматолог під час первинного огляду.

До методу домашнього відбілювання зубів також відносять і застосування смужок, просякнутих спеціальним гелем. Вони наклеюються на проблемні зуби та утримуються певний час. Зазвичай ними користуються двічі на день. Ефект буде короткочасним, перед використанням цього методу обов'язково потрібна консультація стоматолога.

Як підготуватися до відбілювання зубів?

Щоб отримати якісний результат, перед процедурою потрібно записатися на консультацію. У стоматології буде проведено огляд порожнини рота. Лікар оцінить стан ротової порожнини й визначить наявність/відсутність протипоказань до процедури. Професійне чищення – обов'язкова умова, тому що навіть слабопомітний зубний наліт може негативно вплинути на відбілювання.

Колір вийде не настільки білим, як би хотілося. Стоматолог також навчить гігієни порожнини рота, пропише професійні засоби для домашнього догляду та пояснить, як ними користуватися.

Як доглядати за зубами після процедури?

Ціна закріплення результату відбілювання – дотримання «білої/прозорої» дієти.

Перший час після процедури емаль активно вбирає вологу та все, з чим контактує.

Досягти хорошого результату можливо, якщо дотримуватися певних правил. Для цього необхідно повністю виключити продукти, які містять яскравий пігмент. До них належать:

 • чай, кава та червоне вино;
 • соки, морси й газовані напої з барвниками;
 • шоколад;
 • яскраві фрукти, ягоди й овочі;
 • кондитерські вироби з фарбувальними речовинами;
 • соуси.

Необхідно забути ще про куріння й застосування відбілювальних зубних паст з абразивними частинками.

Чи боляче відбілювати зуби?

Сама процедура абсолютно безболісна, але після неї може відчуватися слабко виражений больовий синдром унаслідок можливого посилення чутливості зубів. Це тимчасовий побічний ефект, який трапляється рідко і самостійно зникає протягом кількох діб.

Під час нагрівання гелю ультрафіолетовою лампою може відчуватися сильний дискомфорт. Про це слід відразу повідомити лікаря, який призупинить маніпуляцію і нанесе спеціальну речовину на зуби задля зниження їх чутливості.

Догляд за ротовою порожниною після відбілювання

Стоматолог попередить пацієнта, що після процедури протягом 48 годин не можна вживати фрукти, ягоди та овочі із високим вмістом пігментів, які забарвлюють зуби. Для гігієни потрібно використовувати пасти, призначені для чищення чутливих зубів.

Чому не можна відбілювати зуби у дитячому віці?

Відбілити зуби дитині можна за допомогою спеціальних паст, а професійна процедура показана лише дорослим. Таке обмеження зумовлене агресивним впливом активного гелю та ультрафіолетового світла. Як відомо, у період росту дитини емаль її зубів відрізняється тонкістю, м'якістю і може легко пошкоджуватись. А це прямий шлях до розвитку підвищеної чутливості та навіть пульпіту.

У стоматологічних клініках Солом'янського району Києва пропонують провести відбілювання на професійному рівні. Процедура є безпечною, здійснюється тільки у разі попередньої підготовки і відрізняється високою ефективністю. Лікарі озброєні сучасним обладнанням, яке дозволяє здійснювати навіть лазерне відбілювання – маніпуляцію із мінімумом протипоказань. Результатом цієї процедури будуть бездоганна посмішка, впевненість у собі та профілактика захворювань ротової порожнини.

Записатися на консультацію до лікаря-стоматолога можна за телефонами

Ми завжди раді вам допомогти! 

УВАГА!!! Прайс представлений з метою ознайомчого характеру і не несе інформації про остаточну вартість лікування.

Остаточна вартість лікування може бути сформована стоматологом тільки після огляду.

На вартість лікування впливає тяжкість стоматологічної нозології, яка виявляється безпосередньо при огляді на консультації і може відрізнятися від уявлення пацієнта про свій стан, оскільки при багатьох процесах в порожнині рота больовий синдром розвивається тільки на термінальній стадії.

У вартість огляду і консультації не включені рентгенологічні методи дослідження, анестезії, ізоляційні матеріали.

Основні ціни на відбілювання зубів у Києві в стоматологічних клініках «Слален» та «Юта» 

№ з.пВид лікуванняЦіна
 Професійна гігієна 
1Професійне відбілювання зубів системою Garlo de Giorgi (Італія)від 1530

 

Інші послуги стоматологічних клінік "Слален" и "Юта"

 

  Стоматологічна терапія     Пародонтологія        Протезування зубів    Імплантація зубівДитяча стоматологія Хірургічна стоматологія
Лікування карієсуЛікування гінгівітуУстановка вінірівІмпланти Any One MegaGenГерметизація фісур у дітейРезекція зуба
Лікування пульпітуЛікування пародонтитуБезметалева керамікаІмпланти Bio HorizonsЛікування пародонтиту у дітейКюретаж ясен
Лікування періодонтитуПлазмотерапія ясенУстановка коронокІмпланти StraumannФторування зубів у дітейВидалення кісти зубу
Лікування запалення ясенВектор-терапіяЦирконієві коронкиІмпланти INNOПломбування молочних зубівПластика вуздечки верхньої губи
Лікування каналу зубуРецесія ясенУстановка мостовидного протеза Лікування молочних зубівВидалення зубу
Пломбування зубів Протезування на імплантатах Лікування пульпіту у дітейВидалення зуба мудрост
Реставрація зубів Установка бюгельного протеза Лікування періодонтиту у дітейСинус-ліфтинг

×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.