ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Лікування запалення ясен Солом'янський район (Солом'янка)

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Зміст послуги

Забули почистити зуби та заснули? Поки ви спите, мільйони бактерій у роті атакують вашу емаль і ясна. Розмножуються вони постійно та при неправильній гігієні ротової порожнини осідають на ясенних кишенях біля кореня зуба. Регулярний такий вплив не проходить безслідно – виникають запальні процеси м'яких тканин. Лікування ясен потрібно почати відразу ж після появи перших тривожних дзвіночків, що дозволить зберегти здоров'я й цілісність зубного ряду.

Чому важливо дбати про здоров'я ясен

Запалитися ясна можуть з різних причин. Але частіше це погана гігієна. Відмова від зубної нитки й ополіскувача призводить до того, що в міжзубних проміжках залишаються шматочки їжі, які створюють сприятливе середовище для патогенної мікрофлори. Спочатку утворюється й накопичується м`який наліт, який з часом твердне. Так з'являється зубний камінь, який сприяє накопиченню бактерій.

Через гострі краї утворень травмуються м'які тканини, що і провокує запалення. Найбільш поширені захворювання ясен – гінгівіт, пародонтит, пародонтоз. Остання хвороба найнебезпечніша. Часто вона протікає у хронічній формі й вимагає періодичного лікування. Запальні процеси м'яких тканин супроводжуються такими симптомами:

 • кровотеча, почервоніння й набряклість ясен;
 • характерна рихла поверхня;
 • ниючі больові відчуття;
 • неприємний запах із рота;
 • підвищена чутливість;
 • оголення шийок зубів, їх рухливість.

При запущеному стані можуть з'являтися гнійні утворення й підвищуватися температура. У складних випадках спостерігається дистрофія ясен, зуби розхитуються дуже сильно, між ними з'являються великі проміжки. Зберегти їх уже немає можливості. Щоб не допустити ускладнень, треба вчасно звернутися до лікаря.

Діагностика та лікування запалення ясен

Після візуального огляду порожнини рота стоматолог може призначити додаткові дослідження:

 • клінічний аналіз крові;
 • рентген щелеп і зубів;
 • розрахунок індексу кровоточивості;
 • аналіз мазка на мікробний склад.

Такі методи дають можливість визначити причину розвитку запалення та чутливість мікробів до антибактеріальних препаратів. Точна діагностика та комплексний підхід – важливі умови швидкого одужання.

Тільки лікар може призначити препарати та провести необхідне лікування. За результатами досліджень він пропише протизапальні медикаментозні засоби – мазі, гелі, розчини й відвари трав для полоскання.

Якщо виявлені патогени, доведеться приймати антибіотики. При пошкодженні слизової – регенерувальні препарати. Якщо кровоточать ясна, лікар призначить ліки для нормалізації кровопостачання, зміцнення стінок судин.

Медикаментозне лікування доповнюють фізіотерапевтичними процедурами, серед яких масаж, фототерапія, електрофорез, НВЧ, УВЧ та ін.

Нові методи терапії

У сучасній стоматології для лікування та профілактики захворювань ясен застосовують вектор-терапію з використанням спеціального ультразвукового апарата Vector. За його допомогою можна ефективно видалити різні види нальоту, навіть ті, що знаходяться у важкодоступних місцях. Використовуючи спеціальні насадки, лікар проведе професійну чистку, відполірує емаль.

Також під час процедури зуби покривають гідроксилапатитом кальцію, який зміцнює зуби й покращує стан ясен.змотерапія – ще одна ефективна методика сучасної стоматології. Вона передбачає введення плазми, отриманої з крові пацієнта, локально до пошкоджених м'яких тканин ротової порожнини. Внаслідок цього клітини стимулюються, починається їх природна регенерація, запальні процеси припиняються, а тканини гояться.

Профілактика захворювань ясен

Щоб мінімізувати ризик розвитку запалення ясен, потрібно дотримуватися таких рекомендацій:

 • чистити зуби двічі на день, використовуючи підхожу зубну пасту та щітку;
 • очищати міжзубні проміжки за допомогою спеціальної нитки, йоршиків;
 • відвідувати стоматолога двічі на рік для профілактичного огляду й виконання професійного чищення зубів.

При виявленні захворювань необхідно якомога швидше їх усунути.

Вартість лікування ясен у клініках «Слален» і «Юта»

Ціну лікування ясенних захворювань визначають такі чинники:

 • використання анестезії;
 • застосування протизапальної терапії місцевого й загального призначення;
 • обсяг роботи – обробка однієї, двох щелеп або сегмента;
 • плазмотерапія (від 1 та більше сеансів – від 1 та більше пробірок);
 • використання вектор-апарата (2 щелепи, 1 щелепа, сегмент);
 • первинна або повторна вектор-терапія;
 • усунення травматичної оклюзії;
 • шліфування, полірування;
 • корекція пломб при краях, що нависають;
 • необхідність шинування зубів, їх кількість.

Переваги лікування ясен у клініках «Слален» і «Юта»

Наші клініки, що знаходяться в Солом'янському районі Києва, пропонують увесь спектр послуг з лікування ясен. У нас працюють лікарі-професіонали, які підберуть оптимальні рішення не тільки за ефективністю терапії, але й за вартістю. Для роботи використовуємо професійне обладнання та високоякісні матеріали. Ми зробимо все, щоб ваш візит до стоматолога був максимально комфортним.

Записатися на консультацію до лікаря-стоматолога можна за телефонами

Ми завжди раді вам допомогти! 

 

Інші послуги стоматологічних клінік "Слален" и "Юта"

 

  Стоматологічна терапія     Пародонтологія        Протезування зубів    Імплантація зубівДитяча стоматологія Хірургічна стоматологія
Лікування карієсуЛікування гінгівітуУстановка вінірівІмпланти Any One MegaGenГерметизація фісур у дітейРезекція зуба
Лікування пульпітуЛікування пародонтитуБезметалева керамікаІмпланти Bio HorizonsЛікування пародонтиту у дітейКюретаж ясен
Лікування періодонтитуПлазмотерапія ясенУстановка коронокІмпланти StraumannФторування зубів у дітейВидалення кісти зубу
Лікування запалення ясенВектор-терапіяЦирконієві коронкиІмпланти INNOПломбування молочних зубівПластика вуздечки верхньої губи
Лікування каналу зубуРецесія ясенУстановка мостовидного протеза Лікування молочних зубівВидалення зубу
Пломбування зубів Протезування на імплантатах Лікування пульпіту у дітейВидалення зуба мудрост
Реставрація зубів Установка бюгельного протеза Лікування періодонтиту у дітейСинус-ліфтинг

×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.