ru ua
Розгорнути навігацію

Хірургічна стоматологія

 

Хірургічна стоматологія – розділ медицини, пов’язаний з оперативним втручанням на м’яких та твердих тканинах в порожнині рота.

 

Хірургічний кабінет в стоматологічній клініці "Слален"

Стоматологічна клініка «Слален» обладнана всім необхідним для проведення різних хірургічних операцій в області стоматології. Будь-яка операція, яка проводиться в нашій стоматологічній клініці, будь то видалення зубів, розрізання ясен або імплантації проводиться дбайливо, із застосуванням анестезії та з максимальним, наскільки це можливо, комфортом для пацієнта.

 

Ультравіола - ультрафіолетова камера для зберігання стерильного інструменту в хірургічному кабінеті стоматологічної клініки "Слален"

 

Видалення зубів

Лікарі-стоматологи фірми «Слален» використовують різні методи лікування зубів. Видалення зубів в стоматологічних клініках «Слален» та «Юта» - крайній метод, коли зуб вже неможливо відновити, або він травмує щоки, язик, заважає нормальному прикусу. Лікарі-стоматологи фірми «Слален» борються до останнього, щоб всіма можливими способами уникнути видалення зубів.

Але, на жаль, бувають ситуації, коли зуб врятувати неможливо. Тоді ми звертаємося до хірургії.

Хірургічне втручання необхідне, якщо:

 • зуб сильно зруйнований карієсом, його неможливо відновити та пролікувати консервативно;
 • зуб рухомий;
 • стався перелом коронки або кореня;
 • зуб є причиною великої кисти, джерелом інфекції в організмі, запалення нерва;
 • зуб росте неправильно або існує затримка прорізування зуба;
 • зуб травмує слизову порожнини рота;

Так як після видалення зубів сусідні починають поступово зміщуватися та створювати проблеми з жуванням, лікарі-стоматологи клінік «Слален» та «Юта» рекомендують замінити видалений зуб на штучний за допомогою протезування зубів або імплантатів.

 

 

Зубний ряд одразу після видалення зуба

Зубний ряд через рік після видалення зуба


І це тим більше необхідно, якщо видалено вже декілька зубів.

На консультації лікар-стоматолог уважно Вас огляне та підбере індивідуальний план лікування як за термінами, матеріалами, так і за ціною.

Ми завжди раді Вам допомогти!

Зуби мудрості

Дуже часто скарги зі сторони пацієнтів викликають так звані зуби «мудрості».

Які ж неприємності вони можуть принести пацієнту?

Неправильне положення зуба мудрості призводить до накопичення зубного нальоту та залишків їжі в просторі між зубом мудрості та сусіднім з ним другим моляром. Оскільки цей простір важко почистити, підвищується ризик утворення карієсу не тільки на зубі мудрості, але і на сусідньому з ним другому молярі. Найгірше - якщо карієс почнеться на обох зубах та розповсюдиться до такого ступеня, що доведеться видаляти і зуб мудрості, і сусідній другий моляр.

Якщо зуб мудрості не зміг зайняти нормальне положення та частина зуба розташована під яснами, то досить часто запалюються тканини, які оточують зуб мудрості. З’являється  чутливість та розпухання ясен. Може виникнути і сильний біль, неприємний запах з рота або неприємний присмак. Якщо цей процес залишити без лікування, то запалиться окістя щелепи і навіть кістка.

Навіть не прорізавшись, зуб мудрості, може чинити тиск на сусідній зуб та викликати його резорбцію (розсмоктування). Найгірше - якщо через це прийдеться видаляти обидва зуби.

Також непорізаний зуб мудрості може стати причиною тривалих або періодично повторюваних болей. Біль може відчуватися в обох щелепах, у вусі, горлі, шиї, скроневій ділянці голови. Може з’явитися набряк, затруднення або неможливість відкривання рота

Лікарі-стоматологи МЦ «Слален» завжди намагаються максимально зберегти здоровими зуби пацієнта, але якщо виникає серйозне ускладнення, зуби мудрості видаляють.

На консультації лікар-стоматолог уважно Вас огляне та підбере індивідуальний план лікування як за термінами, матеріалами, так і за ціною.

Записатися на консультацію до лікаря-стоматолога можливо за телефонами:

Ми завжди раді Вам допомогти!

Основні ціни на хірургію в стоматологічних клініках «Слален» та «Юта»

Флюс

Флюс (народна назва періоститу) – це достатньо серйозне захворювання, при якому в ділянці кореня зуба з’являється гнійне запалення.

Як правило, флюс – це наслідок ускладненого карієсу.

 

 

Лікування флюсу повинно проводитися тільки в умовах клініки – ніякого самолікування! Не допоможуть в складному випадку розвитку флюса ні анальгін, ні полоскання содою. А всілякі компреси можуть взагалі привести до розриву гнійного мішочка та розповсюдження гною по всьому організму.

При перших же симптомах флюсу – сильних або ниючих болях в зубі, щелепі, почервоніння та припухлості ясен, необхідно терміново звернутися до стоматолога.

Тільки своєчасна допомого лікаря-стоматолога збереже Ваше життя та здоров’я.

І, звичайно, будь-яке захворювання легше попередити, ніж вилікувати. Тому бережіть своє здоров’я та проходьте профілактичний огляд лікаря-стоматолога в клініках фірми «Слален» раз в півроку.

 

 

На консультації лікар-стоматолог уважно Вас огляне та підбере індивідуальний план лікування як за термінами, матеріалами, так і за ціною.

Записатися на консультацію до лікаря-стоматолога можливо за телефонами:

Ми завжди раді Вам допомогти!

 

Пластика вуздечки язика або губ

Вуздечка язика або губи – це особливі складки слизової, які здійснюють додаткове прикріплення язика та губ до кісток щелепи. 

 

Пластика вуздечки язика або губи – це хірургічна операція по їх підрізанню.

Показання до пластики вуздечки язика визначає стоматолог-ортодонт або логопед.

Проводиться вона під місцевою анестезією, а на місці вуздечки залишаються шви, які розсмоктуються самостійно.

 

Дуже важливо дотримуватися рекомендацій лікаря після операцій: обмежити розмови, не вживати жорсткої їжі.

На консультації лікар-стоматолог уважно Вас огляне та підбере індивідуальній план лікування як за термінами, матеріалами, так і за ціною.

Записатися на консультацію до лікаря-стоматолога можливо за телефонами:

Ми завжди раді Вам допомогти!

В стоматологічному центрі «Слален» застосовується нова методика A-PRF - виготовлення мембран для кісткової пластики і регенерації тканин з власної крові пацієнта.

 

 

Ця методика активно і ефективно використовується для відновлення об’єму кісткової тканини в місцях вираженої її атрофії після видалення зубів.

Під час планування відновлення зубів за допомогою імплантів, часто може знадобитися відновлення кісткової тканини. У цьому випадку вдаються до кісткової пластики.

Технологія PRF робить стоматологічне лікування набагато комфортнішим. Строки загоєння скорочуються, а почуття дискомфорту, болю знижується до мінімального рівня і взагалі не болить.

Переваги А-PRF складаються з:

 1. Цілковитої безпеки.
 2. Скорочення часу, яке необхідне для загоєння тканини після проведення операції.
 3. Прискорення терміну підготовки до імплантації.
 4. Повному виключенні виникнення алергії.

Крім того, застосування методики A-PRF в багатьох випадках дозволяє відмовитися від використання синтетичних кісткових матеріалів, які використовує кісткова пластика, на матеріали, які абсолютно не несуть ніякої небезпеки, адже в їх основі лежить власна кров пацієнта. Значно зменшується ризик того, що відбудеться відторгнення та можуть виникнути ускладнення в післяопераційному періоді.

Принцип роботи методу А-PRF

Під час застосування методу А-PRF спеціальну центрифугальну пробірку заповнюють кров’ю пацієнта, потім на протязі 15 хвилин вона центрифугується. По закінченні часу центрифугування відбувається відділення червоних кров’яних тілець від білих. Відбувається виділення сироватки крові. Кожна з яких складових несе в собі окрему цінність для процесу загоєння ран. Шляхом подальшої обробки фібрину відбувається утворення А-PRF мембрани. Отримані фібринні мембрани накладають на рани, кісткові нарощування та імплантанти, використовують для стимуляції швидкого загоєння ран.

 

 

Хірург-стоматолог клініки «Слален» проводить і зубозберігаючі операції.

 

 

До них відносяться:

 • видалення різних новоутворень в кісткових або м’яких тканинах ротової порожнини,
 • ампутації коренів зубів,
 • коронково-радикулярні сепарації,
 • різні методики лікування захворювань пародонта.

На консультації лікар-стоматолог уважно Вас огляне та підбере індивідуальний план лікування як за термінами, матеріалами, так і за ціною.

Записатися на консультацію до лікаря-стоматолога можна за телефонами:

Ми завжди раді Вам допомогти!

Основні ціни на лікування в стоматологічних клініках «Слален» та «Юта»

 

№ з.пВид лікуванняЦіна
 Хірургія
1Анестезія ін’єкційна165
2Анестезія аплікаційна90
3Видалення молочного зубавід 310
4Видалення постійного зубавід 410
5Видалення ретинованого зубавід 2350
6Атипічне видалення зубавід 1225
7Цистектоміявід 820
8Видалення радикулярної кистивід 1225
9Пластика вуздечки губи, язикавід 920
10Вестибулопластикавід 460
×
Зворотній зв'язок