ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Імпланти Bio Horizons Солом'янський район (Солом'янка)

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Імпланти BioHorizons — інноваційний продукт, який швидко завоював популярність. Вченим вдалося створити конструкцію з унікальним покриттям і особливим способом фіксації, при цьому ціна виробів невисока, що робить їх більш затребуваними.

Види імплантів BioHorizons

Компанія пропонує великий вибір конструкцій. Всі імпланти «Біогоризонт» поділяють на такі серії:

  1. Моделі мають різьбу квадратної форми, завдяки чому міцність фіксації дуже висока. Вироби витримують значні навантаження. Серія вибирається при класичній імплантації.
  2. Singl-stage. Такі рішення підходять як для одно-, так і для двоетапної імплантації. Встановлюють відразу після видалення зубів.
  3. Laser Lok. Вироби з цієї серії мають спеціальне покриття, яке забезпечує міцність кріплення в м'яких тканинах. Особливість моделей в тому, що вони призначені для установки в вузькі кістки.

Окремо виділяють цілісні імпланти. Конструкції мають квадратну різьбу, вони дуже стійкі. При цьому вироби тонкі і мають маленький діаметр, тому відмінно підходять для установки в міжзубні області.

Переваги імплантів BioHorizons

Багато стоматологів вважають за краще працювати саме з конструкціями «Біогоризонт». Імпланти мають ряд переваг в порівнянні з рішеннями інших виробників:

  • міцність. Забезпечується завдяки тому, що форма — конусоподібна, а сама поверхня виробів — збільшена;
  • висока приживлюваність. Досягти гарного результату вдалося тому, що різьба — шорстка, а сама конструкція виготовлена ​​з антиалергенного сплаву;
  • рівномірний розподіл навантаження. Це важливо для збереження щелеп і ясен, профілактики атрофії.

Форма імплантів дуже схожа на кореневу систему, так, можна використовувати вироби практично відразу після видалення зубів. Протези Biohorizons підходять людям, у яких сумнівна міцність або порушена кісткова тканина.

Термін використання — не менше 10 років. Імпланти виготовлені з титанового сплаву, що забезпечує надійність і мінімізує ризик відторгнення.

Особливості установки

Процес імплантації не займає багато часу. Установка відбувається всього в три етапи:

  1. Діагностика. Лікарю спочатку потрібно оглянути пацієнта, зробити рентген щелепи і зняти зліпки. На підставі даних діагностики складається план лікування.
  2. Моделювання. Мається на увазі розробка детального плану по установці імплантів.
  3. Хірургічний етап. Якщо потрібно, то видаляються уражені зуби. Вводиться наркоз, а потім встановлюються імпланти. Далі необхідно, щоб зажили ясна. Після цього встановлюються коронки — в середньому через кілька місяців.

Далеко не всі стоматології в Києві застосовують в роботі імпланти BioHorizons, але наша є винятком. Ми стежимо за новинками на ринку, так що завжди готові запропонувати найкращу і якісну продукцію від світових виробників. Встановимо імпланти у зручний для вас час — працюємо без вихідних.

Записатися на консультацію до лікаря-стоматолога можна за телефонами:

Ми завжди раді Вам допомогти!

×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.