ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Імпланти INNO

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Імпланти INNO (Південна Корея)

Після втрати «рідного» зуба практично кожна людина замислюється про те, як би виправити настільки прикрий косметичний дефект. Сьогодні все більшої популярності набувають імпланти — протези зі штучним корінням. З їх допомогою можна повернути втрачений зуб, відновити цілісність ряду. Виглядають штучні коронки максимально природно. Вони дозволяють повністю відновити жувальну функцію і служити пацієнтові роками.

Однак такими властивостями володіють лише якісні імпланти. Протези Inno випускає корейська компанія CowellMedi Co., LTD. Імпланти виділяються на фоні продукції інших виробників завдяки відмінному поєднанню доступної ціни, довговічності і якості.

Імпланти Inno — що це таке?

Чим саме ці зубні протези відрізняються від десятків інших варіантів? Перш за все — конструкцією. Серед основних особливостей:

 • два види різьби (Butress і спіральний замок) — це дозволяє імпланту міцно триматись за кістку;
 • зменшений діаметр — це необхідно для того, щоб імпланти Inno швидше приживалися, не створювали больових відчуттів в перші тижні після установки;
 • циліндричний дизайн — протез виконаний так, що його практично неможливо відрізнити від натурального зуба;
 • виробництво з титану. Цей матеріал не викликає алергічні реакції, добре приживається.

Протези Inno випускаються трьох видів: без імплантовода, з імплантоводом і короткі. У чому різниця між ними? Перші використовуються для установки замість втрачених передніх зубів верхнього і нижнього ряду. Другі призначені для бічних ділянок. Короткі імпланти Inno встановлюються при наявності атрофії кісткової тканини, її недостатності.

Плюси імплантів Inno

Чому пацієнти обирають штучні зуби корейського виробництва? Перерахуємо їх основні переваги:

 • можливість установки відразу ж після видалення зуба (за умови відсутності запального процесу);
 • простота догляду — після повного загоєння досить регулярно його чистити, використовувати засоби для полоскання і своєчасно відвідувати стоматолога;
 • універсальність — зубні імплантати Inno підходять для людей будь-якого віку;
 • гипоалергенність;
 • доступна ціна;
 • виключення перенапруження кістки за рахунок особливої ​​форми імпланта і двох типів різьби;
 • мінімальні больові відчуття в післяопераційний період.

Імплантація із застосуванням протезів Inno дозволяє повернути красиву посмішку, виправити дефекти мови, які часто з'являються після втрати природних зубів.

Установка імплантів Inno

Імплантація — та процедура, яка вимагає ретельної підготовки, відповідальності та пильності до дрібниць. Саме цей процес визначає, чи приживуться «нові зуби» або через кілька днів або тижнів доведеться з гострим болем терміново шукати стоматолога. Установка імплантів проводиться так:

 • підготовчі процедури. Спеціаліст ретельно очищає кореневий канал від осколків старого зуба, приводить в тонус м'які тканини, визначає наявність або відсутність запалення або інфекції (в останньому випадку встановлювати новий імплант Inno категорично не можна, насамперед — лікування);
 • установка штучного кореня (за умови відсутності запального процесу в яснах);
 • установка абатмента — він призначений для кріплення імпланта і збереження його цілісності. Елементи підбираються для кожного пацієнта в індивідуальному порядку;
 • кріплення штучної коронки зуба (за умови відсутності запального процесу або болю після попереднього етапу).

У процесі підготовки до імплантації лікар перевіряє ще і стан кісткової тканини. Якщо вона атрофована або поступово руйнується, може знадобитися синус-ліфтинг. Ця процедура має на увазі нарощування кісткової тканини, в яку далі буде встановлюватися штучний зуб.

Після імплантації лікар обов'язково дає рекомендації по догляду за коронкою, а також призначає дату профілактичного огляду. Це необхідно для контролю приживлення імпланта Inno. Якщо протез встановлено правильно, то він може прослужити від 10 до 30 років.

Імплантація INNO — краса і здоров'я ваших зубів

Вам потрібно терміново відновити зубний ряд або отримати консультацію щодо вибору протеза? Наша клініка пропонує:

 • повний комплекс стоматологічних послуг (від простого огляду до лікування складних випадків);
 • прийом пацієнтів всіх вікових груп;
 • зручне розташування філій у Києві;
 • графік роботи без вихідних — ми готові прийняти пацієнта для надання екстреної допомоги або консультації в будь-який день.

Всі інструменти та обладнання проходять ретельну обробку і стерилізацію, щоб виключити появу запалення або інфікування після лікування. Для запису на прийом зв'яжіться з адміністратором найближчої від вас клініки.

Записатися на консультацію до лікаря-стоматолога можна за телефонами:

Ми завжди раді Вам допомогти!

×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.