ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Пломбування молочних зубів Солом'янський район (Солом'янка)

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Пломбування молочних зубів – запорука здорової посмішки в дорослому житті

Молочні зуби вимагають пильної уваги батьків і стоматологів. Їх емаль не така сильна, щоб протистояти впливу несприятливих факторів. Часто навіть якісна гігієна та правильний раціон не можуть запобігти карієсу. Відкладаючи пломбування молочних зубів, ви піддаєте свою дитину великій небезпеці. Хвороба швидко прогресує, атакуючи глибокі тканини зубів, й добирається до кореневих каналів.

Чому потрібно лікувати молочні зуби

Щоб уникнути безлічі проблем в майбутньому, за здоров'ям ротової порожнини необхідно стежити з раннього віку. Причини для цього різні:

 1. Якщо не лікувати каріозний зуб, хвороба прогресуватиме та через деякий час може поширитися на «сусідів».
 2. Запущений карієс загрожує розвитком небезпечних ускладнень – пульпіт, періостит, періодонтит та ін.
 3. Якщо інфекція дістанеться до пульпи та кореневих каналів, бактерія Streptococcus mutans залишиться в яснах. Це загрожує ураженням зачатків постійних зубів.
 4. Багато батьків вважають, що нема потреби вдаватися до пломбування в ранньому віці, оскільки і так буде відбуватися зміна зубів. Така позиція призводить до передчасного видалення, в результаті чого в зубному ряді утворюється порожнеча. Організм буде намагатися заповнити її, тому в бік вільної лунки почнуть зміщуватися сусідні зуби. При неповноцінному зубному ряді розвиваються дефекти та зубощелепні аномалії різного ступеня тяжкості, проявляються хвороби шлунково-кишкового тракту, порушується обмін речовин.
 5. Лікувати дитячі зуби варто і з естетичною метою. Життя малюків насичене різними подіями – виступи, концерти, спілкування з однолітками. Тому важливо, щоб вони відчували себе впевнено. А карієс, особливо на передніх зубах, знижує самооцінку дітей.

Видалення доцільне лише в тому випадку, коли зуб вже не піддається лікуванню, а також якщо на його місці ось-ось з'явиться постійний.

Діагностика перед пломбування зубів

В залежності від стадії розвитку каріозного ураження симптоматика може відрізнятися:

 1. Початкова. На зубній поверхні помітні білі плями, які потім жовтіють і стають шорсткими. Болі немає, може з'явитися чутливість.
 2. Середня. На місці ураження утворюється порожнина, в якій застряють залишки їжі.
 3. Глибока. Руйнування видно неозброєним оком. Пошкоджуються тканини. У деяких випадках такий карієс не піддається лікуванню.

Діагностують хворобу візуально, використовуючи спеціальний зонд або оральну камеру. Іноді призначають рентген. За допомогою панорамного знімка також оцінюють стадію прорізування постійних зубів.

Матеріали, що використовуються при пломбуванні

Сучасна стоматологія пропонує якісні та безпечні склади для пломбування молочних зубів. З цією метою використовуються світлозатверджувані композитні матеріали.

Як проходить лікування

Якщо карієс знаходиться на стадії невеликої плями (без порушення цілісності тканини –емалі), зуб в цьому випадку не пломбують. Поверхневе ураження видаляють, емаль обробляють спеціальним ремінералізуючим препаратом, який дозволяє запобігти подальшому розвитку хвороби. Такий засіб зміцнює та захищає зубні тканини від руйнування.

Зуб пломбують, якщо вже утворилася порожнина. Дії стоматолога такі ж, як і при лікуванні постійних:

 • введення анестезії (за необхідністю);
 • видалення уражених тканин – за допомогою ручних інструментів і бормашини;
 • дезінфікування порожнини спеціальним засобом;
 • укладання пломбувального матеріалу;
 • шліфування пломби.

При необхідності пломбують кореневі канали. Залежно від клінічної картини лікування проводять в один або кілька етапів.

Переваги лікування дитячих зубів в клініках «Слален» і «Юта»

Пропонуємо якісне пломбування молочних зубів у Солом'янському районі Києва. Наші фахівці знають всі нюанси дитячої стоматології, вміють спілкуватися з маленькими фахівцями та зроблять все, щоб у вашої дитини не залишилося неприємних спогадів про відвідини лікаря.

Приходьте кожні 3–4 місяці на консультацію, і ви зможете уникнути серйозних проблем зі здоров'ям ротової порожнини дітей. Наші фахівці точно поставлять діагноз, підберуть оптимальну методику лікування як за ціною, так і за ефективністю. Ми працюємо у вихідні та свята, тому готові допомогти вашій дитині в будь-який час.

Записатися на консультацію до лікаря-стоматолога можна за телефонами:

Ми завжди раді Вам допомогти!

 

Інші послуги стоматологічних клінік "Слален" и "Юта"

 

  Стоматологічна терапія     Пародонтологія        Протезування зубів    Імплантація зубівДитяча стоматологія Хірургічна стоматологія
Лікування карієсуЛікування гінгівітуУстановка вінірівІмпланти Any One MegaGenГерметизація фісур у дітейРезекція зуба
Лікування пульпітуЛікування пародонтитуБезметалева керамікаІмпланти Bio HorizonsЛікування пародонтиту у дітейКюретаж ясен
Лікування періодонтитуПлазмотерапія ясенУстановка коронокІмпланти StraumannФторування зубів у дітейВидалення кісти зубу
Лікування запалення ясенВектор-терапіяЦирконієві коронкиІмпланти INNOПломбування молочних зубівПластика вуздечки верхньої губи
Лікування каналу зубуРецесія ясенУстановка мостовидного протеза Лікування молочних зубівВидалення зубу
Пломбування зубів Протезування на імплантатах Лікування пульпіту у дітейВидалення зуба мудрост
Реставрація зубів Установка бюгельного протеза Лікування періодонтиту у дітейСинус-ліфтинг

×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.