ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Установка нейлонового протеза Солом'янський район (Солом'янка)

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Нейлоновий протез — сила в м'якості

Методики сучасної стоматології дозволяють ефективно розв’язати проблему втрачених зубів. Нейлоновий протез є одним із найпопулярніших видів ортопедичних конструкцій, тому що багатьом пацієнтам підходить оптимальне поєднання ціни-якості, а також можливість заповнити зубний ряд без хірургічного втручання.

Виріб зручний в експлуатації — не травмує, не тисне і не натирає м'які тканини порожнини рота. Фахівці клінік «Слален» і «Юта» успішно застосовують методику, даруючи своїм пацієнтам нову якість життя.

Нейлонові протези: особливості

Основа нейлонової конструкції імітує ясна. Виконують її з дентального нейлону, відтінок якого підбирають під колір слизової і при виготовленні фарбують. Сам матеріал виробляють із поліаміду — синтетичної пластмаси на основі полімерів.

Це м'яке, гнучке і одночасно міцне та безпечне волокно, котре широко використовується в різних сферах, зокрема в стоматології. Матеріал біосумісний з організмом людини. Володіє високою естетичністю, тому що зливається зі слизовою.

Такі протези в ротовій порожнині набувають необхідної форми, добре закріплюються, не викликають дискомфорту. Дозволяють заміщати різну кількість зубів: від одного до повністю беззубої щелепи. Процедура установки безболісна.

Конструкція на верхню щелепу має спеціальну пластинку на піднебіння.Потрібно врахувати, що такі зубні протези схильні до фарбування, вбирають сторонні запахи та не запобігають атрофії кісткової тканини.Тому, якщо є можливість, наш лікар може рекомендувати застосувати інший метод протезування.

Типи нейлонових протезів

Залежно від кількості зубів, які потрібно відновити, розрізняють такі види нейлонових протезів:

  1. Повний знімний. Використовується при повністю беззубій щелепі. Закріплюється на спеціальний клей або присоски.
  2. Частково знімний. Показаний при частковій адентії. Для виготовлення виробу потрібна наявність опорних природних зубів з обох боків ділянки, що підлягає протезуванню. Фіксується виріб за допомогою кламерів, колір яких ідентичний натуральному відтінку ясен. У препаруванні частіше немає необхідності.

Установка протезів з нейлону

Встановлюють нейлоновий апарат в кілька етапів:

  1. Огляд ротової порожнини пацієнта, при якому визначається, чи будуть встановлені нейлонові протези.
  2. Підготовка — при необхідності лікують зуби та виконують інші дії по санації ротової порожнини.
  3. Зняття зліпка, який необхідний для виготовлення гіпсової моделі. По ній роблять восковий аналог конструкції для протезування.
  4. Примірка та внесення коректив при необхідності. Після цього виготовляється постійний протез.
  5. Фіксація ортопедичної конструкції.

Після завершення всіх маніпуляцій стоматолог детально консультує пацієнта про правила догляду.

Як доглядати за нейлоновими протезами

Щоб зберегти естетичність і функціональність нейлонових ортопедичних виробів, необхідно правильно за ними доглядати. Для цього використовують спеціальні м'які щітки, неабразивні зубні пасти. Чистити зуби треба не менше двох разів на день.

Після кожного прийому їжі варто застосовувати ополіскувач. Якщо протез знімний, потрібно його знімати та промивати теплою чистою водою для видалення залишків їжі.

Відвідуйте стоматологію раз на півроку, щоб оцінити стан зубів і ясен, переконатися в цілісності протеза. При правильному догляді він прослужить 5-7 років. Чим менший виріб, тим довший термін його експлуатації.

Вартість протезів з нейлону

Ціна нейлонових протезів залежить від типу виробу. Вона доступніша порівняно з ортопедичними конструкціями, виготовленими з інших матеріалів. Клініки «Слален» і «Юта» дарують шанс жителям Києва заново отримати красиву та широку посмішку. Скористайтеся ним! Записуйтеся до нас на консультацію!

Записатися на консультацію до лікаря-стоматолога можна за телефонами

 

Інші послуги стоматологічних клінік "Слален" и "Юта"

 

  Стоматологічна терапія     Пародонтологія        Протезування зубів    Імплантація зубівДитяча стоматологія Хірургічна стоматологія
Лікування карієсуЛікування гінгівітуУстановка вінірівІмпланти Any One MegaGenГерметизація фісур у дітейРезекція зуба
Лікування пульпітуЛікування пародонтитуБезметалева керамікаІмпланти Bio HorizonsЛікування пародонтиту у дітейКюретаж ясен
Лікування періодонтитуПлазмотерапія ясенУстановка коронокІмпланти StraumannФторування зубів у дітейВидалення кісти зубу
Лікування запалення ясенВектор-терапіяЦирконієві коронкиІмпланти INNOПломбування молочних зубівПластика вуздечки верхньої губи
Лікування каналу зубуРецесія ясенУстановка мостовидного протеза Лікування молочних зубівВидалення зубу
Пломбування зубів Протезування на імплантатах Лікування пульпіту у дітейВидалення зуба мудрост
Реставрація зубів Установка бюгельного протеза Лікування періодонтиту у дітейСинус-ліфтинг

×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.