ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Лікування пульпіту у дітей Солом'янський район (Солом'янка)

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Лікування пульпіту у дітей, або як зберегти молочні зуби до їх зміни

У порівнянні з постійними, молочні зуби мають більш м'який дентин і тонку емаль. Тому при каріозних ураженнях тканини швидко руйнуються, і при відсутності належного лікування інфекція стрімко добирається до пульпи, яка розташована близько до поверхні. Оскільки дитячий імунітет ще не повністю сформований, організм не може боротися зі шкідливими бактеріями. З цих причин лікування пульпіту у дітей – популярна послуга сучасної стоматології.

«Слален» і «Юта» – сімейні стоматологічні клініки, де допоможуть вашому малюкові. Ми швидко усунемо біль, зробимо все, щоб врятувати хворий зуб.

Особливості пульпіту

Пульпіт – запалення судинно-нервових волокон зуба. Хвороба розвивається в результаті запущеного карієсу, який часто на початкових етапах не має симптомів. Тому батьки не помічають ураження. Коли вже виникає ускладнення у вигляді пульпіту, з'являються ознаки, які в залежності від форми цього захворювання можуть відрізнятися:

  1. Гострий пульпіт. В результаті запалення в каналах утворюється серозна рідина. У нічний час з'являється біль, при жуванні дитина відчуває дискомфорт. Хвороба може стрімко перейти в гнійну стадію, що супроводжується припухлістю щоки. У деяких випадках підвищується температура тіла до 37–38 °С. На розвиток хвороби великий вплив має стан імунної системи дитини, сформованість коренів зуба.
  2. Хронічний пульпіт. Гостре запалення може перейти в цю форму захворювання, якщо не вживати заходів. При зниженні імунних сил дитячого організму хвороба загострюється. Дитина відчуває постійний біль. Він посилюється під час вживання їжі, часто віддає на сусідні зуби. Набрякають і припухають ясна.

У запущених випадках з ураженого зуба витікає гній. Запалюються лімфовузли.

При виникненні перших симптомів необхідно відразу звернутися до лікаря, поки ще є шанси врятувати зуб. Пульпіт всього за кілька днів може викликати такі ускладнення, як періостит (запалення окістя), періодонтит (запалення околозубних тканин, за допомогою яких зуб утримується в альвеолі) та ін.

Як діагностують і лікують пульпіт молочних зубів

Щоб діагностувати захворювання, спочатку доктор розпитає дитину про її відчуття. Потім огляне та оцінить стан місця ураження, слизової оболонки. Знадобиться рентген-дослідження.

Вибір методу лікування пульпіту молочних зубів багато в чому залежить від стадії захворювання та етапу формування кореневих каналів. Полегшити стан дитини можна такими способами:

  1. Біологічний метод – при точковому розтині пульпи (при глибокому карієсі). Передбачає збереження пульпи. Лікар видаляє з порожнини інфіковані тканини, укладає в неї спеціальну пасту. Через пару днів біль припиняється, зуб пломбується.
  2. Вітальна ампутація. В процесі частково видаляється пульпа. Лікар видаляє її коронкову частину, не зачіпаючи кореневу область.
  3. Хірургічний. Така методика передбачає видалення ураженої пульпи, після чого пломбуються канали. При лікуванні дитячих зубів повна ампутація пульпи майже не застосовується.

Якщо хвороба запущена, стоматолог може прийняти рішення про видалення зуба. В кожному окремому випадку лікар підбирає оптимальний спосіб лікування. Для вирішення проблеми потрібно не менше 2 відвідувань стоматології.

Профілактика захворювання

Ціна здорової усмішки – ретельна гігієна ротової порожнини та своєчасні профілактичні огляди у стоматолога. Важливо правильно підібрати засоби особистої гігієни. Для цього варто проконсультуватися з лікарем. Крім дворазового чищення зубів, необхідно полоскати ротову порожнину після кожного вживання їжі. Дотримання простих рекомендацій дозволить попередити карієс, а, значить, і пульпіт.

Варто розуміти, що хвороби молочних зубів прогресують дуже швидко. З цієї причини відвідувати стоматолога потрібно не раз на півроку, як в ситуації з дорослими, а частіше – раз в 3–4 місяці.

Кращі дитячі клініки

Лікування пульпіту у дітей в Солом'янському районі Києва – одна із послуг стоматологій «Слален» і «Юта». Чим раніше ви приведете свою дитину до наших фахівців, тим швидше вона відчує полегшення, тим ефективнішою та легшою буде терапія. У більшості випадків нашим лікарям вдається зберегти зуб. Ми боремося за нього до останнього, оскільки знаємо, що неповноцінний зубний ряд викликає дискомфорт у малюка, порушує прикус.

Наші лікарі підберуть оптимальну методику лікування – як по ефективності, так і за вартістю. В процесі ми враховуємо індивідуальні особливості дитини – вік, супутні захворювання, психоемоційний настрій.

Записатися на консультацію до лікаря-стоматолога можна за телефонами:

Ми завжди раді Вам допомогти!

 

Інші послуги стоматологічних клінік "Слален" и "Юта"

 

  Стоматологічна терапія     Пародонтологія        Протезування зубів    Імплантація зубівДитяча стоматологія Хірургічна стоматологія
Лікування карієсуЛікування гінгівітуУстановка вінірівІмпланти Any One MegaGenГерметизація фісур у дітейРезекція зуба
Лікування пульпітуЛікування пародонтитуБезметалева керамікаІмпланти Bio HorizonsЛікування пародонтиту у дітейКюретаж ясен
Лікування періодонтитуПлазмотерапія ясенУстановка коронокІмпланти StraumannФторування зубів у дітейВидалення кісти зубу
Лікування запалення ясенВектор-терапіяЦирконієві коронкиІмпланти INNOПломбування молочних зубівПластика вуздечки верхньої губи
Лікування каналу зубуРецесія ясенУстановка мостовидного протеза Лікування молочних зубівВидалення зубу
Пломбування зубів Протезування на імплантатах Лікування пульпіту у дітейВидалення зуба мудрост
Реставрація зубів Установка бюгельного протеза Лікування періодонтиту у дітейСинус-ліфтинг

×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.