ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Художня реставрація зубів

Художня реставрація зубів – бездоганність вашої посмішки

Досить соромитися посміхатися. Сучасна стоматологія творить дива, пропонуючи розв’язання будь-якої естетичної проблеми. Реставрація зубів – найкращий спосіб відновити їх форму та колір, усунути дефекти посмішки. Скориставшись послугою, ви зможете бути впевненими в собі.

Що таке естетична реставрація зубів

При руйнуванні більшої частини коронки виправити ситуацію за допомогою пломби неможливо. У такому разі показана реставрація зубів – відновлення функціональних й естетичних властивостей зубного ряду. Для цього використовуються композитні та керамічні матеріали. Процедуру виконують як для передніх, так і для жувальних зубів. Лікар у точності відтворює відсутній фрагмент за формою й кольором.

Реставрація не тільки допоможе повернути функціональність зубного ряду, але і зробить посмішку красивою. Процедуру застосовують навіть тоді, коли немає інших скарг, крім естетичних.

Показання: кому це потрібно

Художня реставрація на вищому рівні розв’язує такі проблеми:

 • стирання зубів через скрегіт та вікові зміни;
 • пігментація й жовтизна емалі;
 • дрібні недоліки форми – відколи, тріщини, відсутність частини зуба;
 • необхідність відновлення коронки після карієсу.

Сучасна стоматологія відмінно справляється з діастемою, коли видно великі щілини між зубами.

Види художньої реставрації

Відповідний спосіб відновлення форми зубного ряду порадить лікар після аналізу клінічної картини та врахування індивідуальних особливостей пацієнта.

Пряма реставрація

Коронку відновлюють, використовуючи фотополімерний матеріал. Процедура виконується у клініці за одне відвідування стоматолога. Вона показана при незначних пошкодженнях коронки, коли не потрібно серйозно змінювати форму зуба – він живий, і канали його здорові.

Переваги такого виду реставрації:

 • швидкість виконання – 1–1,5 години;
 • доступна ціна;
 • натуральність й естетичність посмішки, тому матеріали підходять для передніх зубів.

Середній термін служби композитів – 5–7 років, потім вони втрачають герметичність. Фотополімери мають також властивість вбирати пігменти з їжі та напоїв. Естетична реставрація з використанням цих композитів вимагає ретельного догляду, регулярного професійного чищення та полірування. Інакше через деякий час посмішка втратить свої естетичні якості.

Непряма реставрація

Процедура передбачає виготовлення керамічних конструкцій у лабораторії. Стоматолог робить зліпок зубів, що потребують художньої реставрації. Готові конструкції встановлюють на спеціальні композити. Увесь процес займає від кількох днів до двох тижнів. Такий спосіб підходить для істотної зміни форми зуба. Це також хороший варіант для випадків, коли проводилося ендодонтичне лікування.

Переваги послуги:

 1. Високоякісний результат – керамічні конструкції повторюють форму зубів. Вони нічим не відрізняються від природної емалі – передають переходи відтінків і переломлювання світла, мають прозорий край.
 2. Висока міцність і герметичність.
 3. Тривалий період експлуатації – до 20 років.
 4. Гігієнічність. Завдяки меншій пористості, у порівнянні з емаллю, на кераміці накопичується не так багато нальоту, тому рідше утворюється зубний камінь. Але це не означає, що за ротовою порожниною не треба доглядати. Хороша гігієна – запорука тривалої експлуатації кераміки.

Серед недоліків непрямої реставрації можна виділити вищу вартість. Також пацієнтові доведеться деякий час почекати, поки будуть готові конструкції.

Особливості художньої реставрації

Зуб після процедури складно відрізнити від інших як за формою, так і за кольором. Тільки професіонал може помітити, у якому місці відновлений зубний ряд. Лампа, що використовується для фотополімерів, дає можливість змоделювати абсолютно природний вигляд посмішки. Художня реставрація коштує дешевше, у порівнянні з багатьма процедурами з відбілювання та протезування.

При естетичному відновленні зубів стоматологи піддають їх мінімальному препаруванню. Завдяки цьому чутливість не підвищується.

Про що слід пам'ятати при плануванні процедури

Спочатку потрібно проконсультуватися з ортодонтом, тому що неправильний прикус може негативно позначатися на терміні експлуатації реставрацій. Через нерівномірний розподіл жувального навантаження вони можуть сколюватися.

Тривалість служби також залежить від стану ясен. Тому іноді для отримання оптимального результату виконують пластику м'яких тканин навколо зубів, які потребують відновлення.

Переваги художньої реставрації у клініках «Слален» і «Юта»

Шукаєте клініку, де якісно виконають реставрацію зубів? «Слален» і «Юта» в Солом'янському районі Києва запрошують на консультацію. У нас працюють досвідчені фахівці, що має велике значення для якісного проведення процедури.

Ми забезпечимо бездоганний вигляд фронтальних і відновимо функціональність жувальних зубів. Для роботи використовуємо тільки якісні матеріали. Наші клініки оснащені сучасним обладнанням.

Лікарі оцінюють кожен випадок окремо, підбирають оптимальне лікування, щоб і результат був відмінний, і ціна клієнту підходила. Ми впевнені у власному професіоналізмі, тому надаємо гарантію на всі види робіт.

Записатися на прийом в стоматологічні клініки «Слален» і «Юта»

Ми завжди раді Вам допомогти!

×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.