ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Кісткова пластика

Кісткова пластика – ефективна підготовка до імплантації у стоматології «Слален» і «Юта»

Імплантація зубів вимагає достатнього обсягу кісткової тканини в місці вільної лунки. Тому перед протезуванням на імплантатах часто проводиться кісткова пластика. Для отримання якісних послуг варто звернутися до наших стоматологій, що знаходяться в Солом'янському районі Києва. Професійна команда, сучасне обладнання, найкращі матеріали дозволяють провести процедуру на найвищому рівні.

Кісткова пластика: що це та для чого потрібна

У місці вільної лунки через відсутність жувального навантаження поступово убуває кісткова тканина. Це означає, що кістка зменшується в об'ємі. Розвивається також остеопороз – знижується її щільність.

Атрофія кістки може ще спостерігатися після тривалого носіння знімних протезів, при пародонтиті, кістах коренів зубів. Тому кісткова пластика у стоматологічній імплантології – часта практика. Цей інноваційний метод дозволяє відновити обсяг кістки альвеолярного відростка.

Показання та протипоказання до нарощування кісткової тканини

Проводять кісткову пластику частіше для імплантації зубів, показанням до якої виступає дефіцит кістки. Достатній же її обсяг сприяє правильному та безпечному установленню імпланта. За таких умов підвищуються його приживлюваність, термін служби та функціональність штучного зуба.

До проведення процедури існує низка протипоказань:

 • загострені хронічні захворювання;
 • онкологія;
 • серцево-судинні хвороби;
 • психічні розлади;
 • імунодефіцит.

Остеопластику не проводять вагітним і матерям, які годують немовлят.

Підготовка до процедури

Нарощування кісткової тканини призначає лікар після огляду порожнини рота та по знімках комп'ютерної томографії щелепи. Далі складається найбільш оптимальний план його проведення. У процесі враховуються індивідуальні особливості пацієнта. Попередньо санують ротову порожнину.

Основні етапи проведення кісткової пластики

Усі дії з нарощування кісткової тканини ясен доктор виконує поетапно:

 • вводить анестетик;
 • надрізає ясна, окістя для оголення потрібної ділянки;
 • укладає кістковий матеріал;
 • розміщує захисну мембрану, яка перешкоджає проникненню патогенів, оберігає остеопластичний матеріал від можливого зсуву;
 • зашиває ясна.

Наші лікарі проконсультують пацієнта про правила реабілітації після проведення пластики. На вартість послуги впливають обсяг робіт, рівень складності операції.

Способи нарощування кістки

У залежності від клінічної картини, вибирають один зі способів остеопластики при імплантації зубів:

 1. Синус-ліфтинг. Процедура застосовується для верхньої щелепи.
 2. Аутогенна трансплантація – одна з найефективніших методик, для виконання якої беруть власні біологічні тканини пацієнта з одного місця та пересаджують на інше. Використовується, коли потрібна пластика нижньої щелепи.
 3. Алогенна, ксеногенна трансплантація. У процесі процедури застосовують біосумісний з організмом донорський матеріал.

Вибрана методика визначає ціну нарощування кісткової тканини для імплантації зубів.

Післяопераційний період

Реабілітаційний період триває 1-2 тижні. Особливих обмежень у цей час немає. Головні правила:

 • відсутність фізичних навантажень;
 • дієта;
 • дотримання режиму вживання лікарських препаратів;
 • ретельна гігієна порожнини рота.

Кілька днів після операції може турбувати набряклість. Вона проходить самостійно. Зняти гематому допоможуть спеціальні препарати. Може також підвищитися температура тіла – у нормі до 3 діб. Дотримуючись усіх рекомендацій, можна зробити післяопераційний період максимально комфортним і безболісним.

×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.