ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Цирконієві коронки Солом'янський район (Солом'янка)

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Ортопедична стоматологія пропонує різні варіанти коронок — так званих зубних ковпачків, що відрізняються якістю, ціною та естетичними властивостями. Одним із головних побоювань пацієнтів при використанні цієї конструкції є необхідність препарувати або депульпувати здоровий зуб.

Але з тих пір як з'явилися цирконієві коронки, ортопеди виконують щадне обточування. Це відмінна альтернатива металу і металокераміці, естетичні якості яких значно нижчі.

Якщо ви зіткнулися з проблемою втрати зубів, фахівці стоматологічних клінік «Слален» і «Юта» готові прийти вам на допомогу. Ми зробимо вашу посмішку здоровою і привабливою!

Що таке цирконієві коронки

Цирконієві коронки — ортопедичні конструкції, що виготовляються з діоксиду цирконію. Безметалеві коронки виготовляються з чистого діоксиду цирконію або покриваються ще тонким шаром кераміки.

Перший вид використовують для заміщення бічних і жувальних зубів. Керамічне покриття дозволяє домогтися кращої естетики, що визначає застосування другої групи для передніх зубів.

Чому попит на коронки з цирконію постійно зростає

Незважаючи на той факт, що вартість цирконієвих виробів вище середніх показників, пацієнти клінік Києва та інших міст України все частіше вибирають їх в якості протеза.

Пояснити це легко — такі вироби мають ряд переваг:

  1. Високі естетичні якості. Матеріал напівпрозорий, володіє світлопроникністю, як природна емаль. Після полірування набуває характерного блиску. Такі якості в сукупності забезпечують натуральність посмішки. З часом зовнішній вигляд протезів не змінюється.
  2. Відсутність металевого присмаку в роті;
  3. Біосумісність з організмом. Цирконій не викликає алергії. Ясна в області установки протеза не змінюють колір.
  4. Мінімальне обточування опорного зуба. Завдяки високій міцності діоксиду цирконію ковпачки можна робити тонкими. Навіть тоді вони зможуть витримати навантаження. Спилювати зуб потрібно всього на 0,4–0,6 мм.
  5. Можливість використання коронок для довгого зубного моста. Безметалеві вироби легкі і не створюють зайве навантаження на опорні зуби при використанні мостоподібного протеза.

Безметалеві коронки є надійною конструкцією. Після їх установки ймовірність розвитку або рецидиву карієсу знижується, бо щільне прилягання до зубної поверхні перешкоджає попаданню мікробів. Тому якщо пацієнту підходить вартість, це кращий вид «футляра» на зуб.

Показання та протипоказання до протезування цирконієвими коронками

Протез з цирконію встановлюють на пошкоджений карієсом зуб, коли відновити його форму і функціональність пломбуванням вже неможливо.

При сильних руйнуваннях (більш ніж на 2/3) виготовляється куксова вкладка, яка послужить надійною опорою для конструкції.

Підійде коронка і для приховування дефектів — відколів, тріщин, великих міжзубних проміжків.

Якщо зуб відсутній, наші лікарі часто рекомендують протезування на імплантатах. Коронки використовуються як одиночні і групові (мостоподібний протез) конструкції.

Вони знайшли своє застосування і при повній адентії. Підходять пацієнтам з алергією на метал і деякими хронічними хворобами. Це хороший варіант, коли не хочеться депульпувати опорні зуби.

Як виготовляються коронки з цирконію

Процес виготовлення коронок в наших клініках послідовний:

  1. Зняття зліпка. Для цього зуб спочатку препарують, тоді протез вийде максимально точним.
  2. Сканування зліпка в зуботехнічній лабораторії за допомогою спеціального обладнання. Комп'ютерна програма візуалізує 3D-модель.
  3. Фрезерування протеза на верстаті. Для цього беруть цілісний брусок діоксиду цирконію і використовують технологію CAD/CAM.
  4. Обробка виробу високими температурами в печі. На цьому етапі досягається необхідна міцність.
  5. Надання протезу потрібного кольору.

Вся робота повністю автоматизована, що дозволяє запобігти помилкам, викликаним людським фактором. Високотехнологічне обладнання дає можливість створити потрібну форму і розмір з високою точністю. Якщо після примірки виявляться невідповідності, виріб коректують. Коронки з діоксиду цирконію служать 10 років.

Відповіді на популярні питання про цирконієві коронки

1. Які переваги коронок з цирконію?

>> Цирконій має високу стійкість. Він залишиться з вами на довгі роки після успішного застосування. Набагато більш природні результати виходять з коронок з діоксиду цирконію. Це дає найближчі результати до природного вигляду зуба завдяки його світлопропусканню. Цирконієві коронки добре сумісні з зубами і яснами. Їх також можна безпечно вводити пацієнтам з алергією на метали.

2. Чи є у коронок з цирконію недоліки?

>> Цирконієвий міст може зламатися, якщо дефект зубного ряду протяжний. Отже коронки з діоксиду цирконію не є переважними в таких випадках. Іншим недоліком коронок з діоксиду цирконію є те, що вони коштують дорожче, ніж альтернативні варіанти лікування.

3. Цирконієві коронки змінюють колір?

>> Поверхня матеріалу на діоксиді цирконію гладенька. Тому покриття не забарвлюється. Після куріння, вживання кави та чаю зміна кольору не відбувається, як у натуральних зубів

4. Чи можна зламати коронки з цирконію?

>> Цирконієві коронки можуть зламатися в разі сильних ударів. Існує ймовірність розтріскування в таких рухах, як розрив гайки або відкриття кришки пляшки. Але немає проблем в жуванні твердої їжі

5. Чи потрібен додатковий догляд за коронками?

>> Немає необхідності в додатковому догляді за коронками з діоксиду цирконію. Нормального догляду за порожниною рота досить для пацієнтів.

6. Скільки коштують коронки з діоксиду цирконію?

>> Навіть якщо ціни на корону з діоксиду цирконію вище, ніж інші варіанти, результати лікування є більш довгостроковими, і отже — більш придатними в довгостроковій перспективі. Ціни на лікування не можуть бути точно вказані до того, як зуби огляне лікар. Ви можете зв'язатися з нами для уточнення цін.

7. Скільки часу займає створення коронки?

>> Від 7 до 14 днів, залежить від ситуації. На прийомі стоматолог обов'язково озвучить, яка кількість днів займе виготовлення коронки в конкретному клінічному випадку

8. Поки виготовляють коронку, потрібно ходити без зуба?

>> Ні, під час виготовлення коронки ми обов'язково встановлюємо тимчасову коронку, за допомогою якої зуб може виконувати свою жувальну функцію, не дає переміщатися іншим зубам і виглядає приблизно так само, як і майбутня постійна коронка

9. Зуб під коронкою псується?

>> Заміна коронок відбувається тільки в разі крайньої необхідності, наприклад, при її переломі.

10. В яких випадках під коронкою потрібна культєва вкладка (штифт), а в яких ні?

>> Штифт використовується в дуже рідкісних випадках, коли зуб зруйнований більш ніж на 60%. В інших ситуаціях, якщо у зуба збереглися дві стінки — вестибулярна і язикова, так як на них йде велике навантаження, ми відновлюємо зуб з композитного матеріалу. Якщо зуб живий, як правило, в 99% випадків ми покриваємо його безметалевою коронкою, а тканини зуба, які зруйнувалися, відновлюємо з композиту і обробляємо під коронки.

11. Чи виникають проблеми під час шліфування діоксиду цирконію?

>> Якщо шліфування супроводжується водяним охолодженням, а всі гострі краї закругляються, то проблеми не виникають.

12. Наскільки міцна коронка з діоксиду цирконію і чи можна її використовувати після трепанації?

>> При охолодженні водою і використанні відповідних інструментів каркас не пошкоджується, що дозволяє використовувати коронку і після її трепанації.

Записатися на консультацію до лікаря-стоматолога можна за телефонами

Ми завжди раді вам допомогти! 

 

Другие услуги стоматологических клиник "Слален" и "Юта"

 

    Стоматологическая   терапия      Пародонтология        Протезирование   зубов      Имплантация   зубов    Детская стоматология        Xирургическая   стоматология  
Лечение кариесаЛечение гингивитаУстановка винировИмпланты Any One MegaGenГерметизация фиссур у детейРезекция зуба
Лечение пульпитаЛечение пародонтитаБезметалловая керамикаИмпланты Bio HorizonsЛечение пародонтита у детейКюретаж десны
Лечение периодонтитаПлазмотерапия десенУстановка коронокИмпланты StraumannФторирование зубов у детейУдаление кисты зуба
Лечение воспаления десенВектор-терапияУстановка циркониевых коронокИмпланты INNOПломбирование молочных зубовПластика уздечки верхней губы
Лечение канала зубаРецессия десныУстановка мостовидного протеза Лечение молочных зубовУдаление зуба
Пломбирование зубов Протезирование на имплантах Лечение пульпита у детейУдаление зуба мудрости
Реставрация зубов Установка бюгельного протеза Лечение периодонтита у детейСинус-лифтинг

×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.