ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Установка куксової вкладки

Куксова вкладка: види, показання до установки

Збереження природного зуба пацієнта — головне завдання будь-якого стоматолога. Якщо є навіть мінімальний шанс врятувати його, а не вирвати, лікар обов'язково це зробить. Але що робити, якщо верхня частина зуба повністю зруйнована або вражена карієсом? Чи обов'язково доведеться його видаляти? Куксова вкладка — один з різновидів протезів в сучасній стоматології. Протез кріпиться в канали  запломбованого кореня. Останній буде тримати коронку, що імітує натуральний зуб. Стоматологи клініки «Слален» виконують роботу з такою ювелірною точністю, що оточуючі ніколи не здогадаються про протезування, побачивши вашу посмішку.

Куксова вкладка: основні показання

У яких випадках можна відновити зуб, не встановлюючи «міст» або імплант зі штифтом? Протезування можливе коли верхня частина зуба майже повністю зруйнована, а корінь відмінно зберігся.

Чи можна встановити протез, якщо корені зуба трохи пошкоджені? На це питання може відповісти стоматолог тільки після огляду і рентгену. Протезування часто стає можливим, якщо корені зуба піддаються лікуванню та немає запалення ясен. У такому випадку лікар чистить канали, пломбує їх, після чого приступає до протезування.

Відновити за допомогою куксової вкладки можна як передні, так і жувальні зуби.

Куксові вкладки: матеріали виготовлення

Саме від матеріалів, що використовується для створення протеза, часто залежить вартість готового виробу. У кожного матеріалу свої особливості. Куксові вкладки роблять з:

  • кераміки;
  • металу;
  • композитних матеріалів.

В основі перших — пресована кераміка і діоксид цирконію. Вони естетичні, їх складно помітити в ряді природних зубів.

Як матеріал для виготовлення металевих вкладок найчастіше використовується сплав хрому і кобальту, іноді — золота. Головний мінус таких конструкцій — неестетичний зовнішній вигляд.

Протези з композитних матеріалів вважаються порівняно недорогими, естетичними, мають більше обмежень в показаннях до застосування.

Яку саме вкладку вибрати? Яка прослужить довше? На ці питання вам відповість лікар стоматологічної клініки «Слален» після консультації і рентгену. Визначити відповідний варіант без огляду і перевірки стану зуба і його кореня неможливо.

Куксова вкладка: переваги та недоліки

Відновлення втраченого зуба — в більшості випадків довгий і складний процес. Однак, якщо корені збережені, можна не тільки швидко повернути красиву посмішку, але і заощадити. Переваги установки культєвої вкладки наступні:

  • можливість повного відновлення форми і виду втраченого зуба;
  • дуже низька ймовірність розвитку карієсу — конструкція щільно прилягає до кореня;
  • доступна ціна;
  • тривалий термін служби протеза;
  • відсутність «післяопераційного» періоду — при установці вкладки ризику того, що протез не приживеться (як, наприклад, при імплантації), просто не існує.

Установка вкладки обійдеться набагато дешевше, ніж імплантація або протезування мостоподібним протезом.

Установка куксової вкладки на зуб в «Слален»

Мрієте повернути гарну посмішку швидко, недорого і безпечно? Мережа стоматологічних клінік «Слален» пропонує повний комплекс послуг з лікування, відновлення та протезування зубів. Серед наших переваг:

  • індивідуальний підхід — метод лікування та спосіб протезування підбирається тільки після огляду (при необхідності проводиться рентген);
  • доступні ціни на послуги.

Щоб записатися на прийом, досить зробити один телефонний дзвінок.

Записатися на прийом в стоматологічні клініки «Слален» і «Юта»

Ми завжди раді Вам допомогти!

×
Зворотній зв'язок