ru ua
Режим роботи
Пн-сб з 9:00 до 20:00
Нд з 9:00 до 19:00
Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Установка куксової вкладки Солом'янський район (Солом'янка)

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Види куксових вкладок

Куксова вкладка — один з різновидів протезів в сучасній стоматології. Протез кріпиться в канали  запломбованого кореня. Останній буде тримати коронку, що імітує натуральний зуб. Стоматологи клініки «Слален» виконують роботу з такою ювелірною точністю, що оточуючі ніколи не здогадаються про протезування, побачивши вашу посмішку.

Збереження природного зуба пацієнта — головне завдання будь-якого стоматолога. Якщо є навіть мінімальний шанс врятувати його, а не вирвати, лікар обов'язково це зробить. Але що робити, якщо верхня частина зуба повністю зруйнована або вражена карієсом? Чи обов'язково доведеться його видаляти?

Куксова вкладка: показання до установки

У яких випадках можна відновити зуб, не встановлюючи «міст» або імплант зі штифтом? Протезування можливе коли верхня частина зуба майже повністю зруйнована, а корінь відмінно зберігся.

Чи можна встановити протез, якщо корені зуба трохи пошкоджені? На це питання може відповісти стоматолог тільки після огляду і рентгену. Протезування часто стає можливим, якщо корені зуба піддаються лікуванню та немає запалення ясен. У такому випадку лікар чистить канали, пломбує їх, після чого приступає до протезування.

Відновити за допомогою куксової вкладки можна як передні, так і жувальні зуби.

Куксові вкладки: матеріали виготовлення

Саме від матеріалів, що використовується для створення протеза, часто залежить вартість готового виробу. У кожного матеріалу свої особливості. Куксові вкладки роблять з:

  • кераміки;
  • металу;
  • композитних матеріалів.

В основі перших — пресована кераміка і діоксид цирконію. Вони естетичні, їх складно помітити в ряді природних зубів.

Як матеріал для виготовлення металевих вкладок найчастіше використовується сплав хрому і кобальту, іноді — золота. Головний мінус таких конструкцій — неестетичний зовнішній вигляд.

Протези з композитних матеріалів вважаються порівняно недорогими, естетичними, мають більше обмежень в показаннях до застосування.

Яку саме вкладку вибрати? Яка прослужить довше? На ці питання вам відповість лікар стоматологічної клініки «Слален» після консультації і рентгену. Визначити відповідний варіант без огляду і перевірки стану зуба і його кореня неможливо.

Куксова вкладка: переваги та недоліки

Відновлення втраченого зуба — в більшості випадків довгий і складний процес. Однак, якщо корені збережені, можна не тільки швидко повернути красиву посмішку, але і заощадити.

Переваги установки культєвої вкладки наступні:

  • можливість повного відновлення форми і виду втраченого зуба;
  • дуже низька ймовірність розвитку карієсу — конструкція щільно прилягає до кореня;
  • доступна ціна;
  • тривалий термін служби протеза;
  • відсутність «післяопераційного» періоду — при установці вкладки ризику того, що протез не приживеться (як, наприклад, при імплантації), просто не існує.

Установка вкладки обійдеться набагато дешевше, ніж імплантація або протезування мостоподібним протезом.

Установка куксової вкладки на зуб в стоматологіях «Слален» і «Юта»

Мрієте повернути гарну посмішку швидко, недорого і безпечно? Мережа стоматологічних клінік «Слален» пропонує повний комплекс послуг з лікування, відновлення та протезування зубів.

Серед наших переваг:

  • індивідуальний підхід — метод лікування та спосіб протезування підбирається тільки після огляду (при необхідності проводиться рентген);
  • доступні ціни на послуги.

Щоб записатися на прийом, досить зробити один телефонний дзвінок.

Відповіді на популярні питання про куксову вкладку на зуб

1. Що таке культьова вкладка на зуб?

>> Культьовими вкладками називають штифтові конструкції індивідуального виготовлення, на яких будуть зафіксовані коронки. Вкладки широко застосовуються при протезуванні зубів у випадках, коли коронковая частина зуба сильно зруйнована.

2. У чому перевага культьової вкладки?

>> Незаперечною перевагою культьової вкладки є її здатність не просто відновити пошкоджений шматок зуба, але і стати надійною опорою як для одиночної коронки, так і для цілого моста. Культьова вкладка дозволяє рівномірно розподілити навантаження на корінь, за рахунок опори на всю поверхню зуба.

3. Кому протипоказані культьові вкладки?

>> Вкладки НЕ можна застосовувати в таких ситуаціях: Коли на яснах поблизу протезованого зуба є запальний процес; Якщо пошкоджений корінь зуба (неможливо вкрутити штифт); Якщо зуб сильно розхитаний; Якщо корінь полікований і запломбований неякісно; Якщо у пацієнта є алергія на матеріал, з якого виготовлена вкладка.

4. З якого матеріалу виготовляють культьові вкладки?

>> Металеві з кобальт-хромового сплаву та керамічні. Культьова вкладка з діоксиду цирконію. За міцністю та довговічністю не поступається металу, а на вигляд - відповідає тканині зуба.Ідеально підходить для протезування зубів в зоні посмішки. Щільне прилягання до тканин виключає ризик розвитку вторинного карієсу.Вироби з металокераміки - компромісний варіант між керамічними і металевими.

5. Як відновити зуб, який відколовся нижче рівня ясен?

>> Якщо зуб зламався під яснами - потрібні дані рентгенологічного обстеження. Після його вивчення - стоматолог приймає рішення про шляхи і варіанти відновлення кореня зламаного зуба. Якщо стався горизонтальний відлам кореня не глибоко під яснами (вище і на рівні кругової зв'язки кореня), є варіант відновлення культі кореня зуба. Це виготовлення штифта (культі) на корінь зуба, та установки на нього коронки.

7. Чи ставлять металокераміку на культьові вкладки?

>> Культьові вкладк зі штифтами з металу найчастіше виготовляють зі сплаву кобальту та хрому і застосовують під установку металевих або металокерамічних протезів.

8. Яка конфігурація та розмір у культьової вкладки?

>> Вкладка складається з двох частин: надкорневої й кореневої. Кореневу частину занурюють в кореневий канал на 2/3 його довжини. Надкорнева частина виступає над яснами і відновлює культю (те, на що фіксується коронка). Культьова частина зуба не повинна мати граней і гострих країв. Вона повторює анатомічну форму зуба в зменшеному вигляді.

9. Від зуба залишилися корні, можна поставити культьову вкладку і коронку?

>> Якщо корінь зуба збережений, то зуб можна відновити за допомогою культьової вкладки і коронки.

10. Якщо зуб майже відсутній, чи можна поставити вкладку з коронкою?

>> Якщо зуб НЕ сколовся під ясна, його можна відновити.

Записатися на прийом в стоматологічні клініки «Слален» і «Юта»

Ми завжди раді Вам допомогти!

 

Інші послуги стоматологічних клінік "Слален" и "Юта"

 

  Стоматологічна терапія     Пародонтологія        Протезування зубів    Імплантація зубівДитяча стоматологія Хірургічна стоматологія
Лікування карієсуЛікування гінгівітуУстановка вінірівІмпланти Any One MegaGenГерметизація фісур у дітейРезекція зуба
Лікування пульпітуЛікування пародонтитуБезметалева керамікаІмпланти Bio HorizonsЛікування пародонтиту у дітейКюретаж ясен
Лікування періодонтитуПлазмотерапія ясенУстановка коронокІмпланти StraumannФторування зубів у дітейВидалення кісти зубу
Лікування запалення ясенВектор-терапіяЦирконієві коронкиІмпланти INNOПломбування молочних зубівПластика вуздечки верхньої губи
Лікування каналу зубуРецесія ясенУстановка мостовидного протеза Лікування молочних зубівВидалення зубу
Пломбування зубів Протезування на імплантатах Лікування пульпіту у дітейВидалення зуба мудрост
Реставрація зубів Установка бюгельного протеза Лікування періодонтиту у дітейСинус-ліфтинг

×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.