ru ua

Режим роботи Пн-сб з 9:00 до 18:30 Нд з 9:00 до 18:30

Розгорнути навігацію
Записатися на прийом

Лікування періодонтиту у дітей Солом'янський район (Солом'янка)

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Періодонтит у дитини? Терміново до лікаря

Через особливості структури емалі карієс – часте явище для молочних зубів. Навіть ретельна гігієна ротової порожнини та правильне харчування не завжди можуть йому запобігти. Якщо вчасно не вжити заходів, хвороба стрімко розвивається, що може спровокувати ускладнення. Періодонтит у дітей – одна з таких патологій. Вона вимагає негайного звернення до фахівця. Інакше можна втратити зуб.

Що собою являє хвороба

Періодонтит – запалення м'яких тканин, що оточують зубний корінь. Часто виникає в дітей і швидко прогресує, переходячи у гнійну стадію. Ця форма небезпечна тим, що інфекція знаходиться в роті та може дійти до головного мозку.

Захворювання протікає в гострій або у хронічній формі. Може переходити з одного зуба на інший, поширюючись на весь зубний ряд. Хвороба також викликає патологію прорізування постійних зубів дитини.

Симптоматика хвороби

Гострий періодонтит з інфекційним ураженням тканин у маленьких пацієнтів зустрічається нечасто. Така форма дозволяє точно визначити, який зуб уражений. Хвороба в цьому разі супроводжується такими симптомами:

  • пухкі, почервонілі ясна, які відстають від зуба;
  • нерівність і зміна їх кольору;
  • больові відчуття;
  • підвищення температури до 39 ˚C;
  • погіршення загального стану дитини – млявість, відсутність апетиту, нудота, блювота.

Хронічний періодонтит зустрічається частіше. Хвороба може протікати в цій формі до декількох років. Ексудат, який утворюється, виходить, оскільки тканина ясен пухка. Дитина може скаржитися на біль в зубах і яснах при вживанні їжі або після нього. Ясенна тканина над хворим зубом опухає. Іноді з'являється свищ, який деколи змінює місце локації.

Причини розвитку хвороби

Періодонтит молочних зубів часто розвивається як наслідок пульпіту, коли запалення поширюється на м'які тканини періодонту. У дітей він складається з більшого числа судин, ніж у дорослих, тому інфекція поширюється швидкими темпами. Інші причини виникнення хвороби:

  • механічні травми зубів і кісткової тканини;
  • порушення кислотно-лужного середовища в роті;
  • інфекція, яка потрапила до періодонту;
  • автоімунні та хронічні хвороби сполучної тканини;
  • некоректне пломбування й терапія пульпіту;
  • вплив хімічних речовин на тканину порожнини рота;
  • шкідливі звички – наприклад, дитина весь час гризе щось тверде.

Часто травматичний періодонтит зустрічається в малюків 1,5 року. У цьому віці вони ще погано ходять, тому нерідко падають, вдаряючись лицем.

Діагностика захворювання

Діагностувати періодонтит у дітей складно, оскільки вони не завжди можуть правильно розповісти про свої відчуття. З цієї причини не будуть інформативними й термопроби. Найбільш поширені методи діагностики хвороби – рентген і зондування. Вони дають можливість лікарю точно поставити діагноз, виключивши хвороби, які мають схожу симптоматику.

Як лікують періодонтит молочних зубів

Спочатку стоматолог оцінює ступінь ураження. При гострому запаленні й сильній інтоксикації може бути прийнято рішення про видалення зуба. Якщо є шанси його врятувати (коли пульпа з коренем збережені), лікар, оцінивши ризики, проведе лікування. Воно полягає в сануванні порожнини, пломбуванні каналів і реставрації зуба. У разі потреби лікар призначить полоскання, лікарські препарати, електрофорез.

Якщо таке лікування не дає результат, вдаються до методів хірургічної стоматології:

  • роблять анестезію;
  • над коренем ураженого зуба розсікають ясна;
  • видаляють гнійний вміст;
  • дренують порожнину;
  • встановлюють пломбу.

При хронічному періодонтиті лікар виписує підтримувальні препарати для зміцнення імунітету. Для зупинки запалення призначають антибіотики. Ціна послуги залежить від форми та стадії патології, вибраної методики лікування й використовуваних стоматологічних матеріалів.

Лікування хвороби у клініках «Слален» і «Юта»

Лікування періодонтиту у дітей у Києві, зокрема в Солом'янському районі, якісно виконують наші фахівці. Ми всіляко намагаємося уберегти дітей від дискомфортних відчуттів, враховуючи індивідуальність кожної ситуації, психоемоційний настрій маленьких пацієнтів. Тому проводимо м'яку адаптацію, готуємо дитину до лікування.

Ми застосовуємо високотехнологічне обладнання, що дозволяє правильно ставити діагноз. Підбираємо оптимальну методику лікування за вартістю й ефективністю. У процесі застосовуємо матеріали високої якості. Ваша дитина буде під нашим наглядом до повного одужання.

Записатися на консультацію до лікаря-стоматолога можна за телефонами:

Ми завжди раді Вам допомогти!

 

Інші послуги стоматологічних клінік "Слален" и "Юта"

 

  Стоматологічна терапія     Пародонтологія        Протезування зубів    Імплантація зубівДитяча стоматологія Хірургічна стоматологія
Лікування карієсуЛікування гінгівітуУстановка вінірівІмпланти Any One MegaGenГерметизація фісур у дітейРезекція зуба
Лікування пульпітуЛікування пародонтитуБезметалева керамікаІмпланти Bio HorizonsЛікування пародонтиту у дітейКюретаж ясен
Лікування періодонтитуПлазмотерапія ясенУстановка коронокІмпланти StraumannФторування зубів у дітейВидалення кісти зубу
Лікування запалення ясенВектор-терапіяЦирконієві коронкиІмпланти INNOПломбування молочних зубівПластика вуздечки верхньої губи
Лікування каналу зубуРецесія ясенУстановка мостовидного протеза Лікування молочних зубівВидалення зубу
Пломбування зубів Протезування на імплантатах Лікування пульпіту у дітейВидалення зуба мудрост
Реставрація зубів Установка бюгельного протеза Лікування періодонтиту у дітейСинус-ліфтинг

×
Зворотній зв'язок

Запис на прийом

Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.